Bisiklet taşıyıcılar

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
2 bisikleti taşıyacağımız rah ve güvenilir bir de yanında ekonomik olarak önerebileceğiniz bisiklet taşıyıcısı var mı? Bir de bu akşam alsam iyi olur Güneşli taraflarından nerde bulabilirim bir Bakırköy yakın başka nerelrde bulabilirim?

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Blick

Blick az kaldı Cumartesi günü bisikletimi teslim alıyorum. Aldıktan sonra Şişli'de annemi ziyaret edeceğiz. Ondan sonra güneşli'den hafta içi akşamları pedallarmıyız.

Birde banada bisiklet taşıyıcı lazım aynı anda alabiliriz. Bakırköy'e bike & autdoor'a bakarız.
Olmazsa seninle beraber birgün sirkeci yaparız tek araba gideriz alır geliriz. Banada lazım. Bakalım kullanan arkadaşların tavsiyesini bende merakla bekliyorum. Teşekkürler.

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
@soneryen
Elbette pedallarız ;)
Yalnız bana bisiklet taşıyıcı bu akşam olsa çok iyi olur yarın sabah yola çıkıyoruz ailemle, B&O şu mef in arkasında olan yer midir? Ne zamana kadar açık bilen var mı?

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Blick

O zaman karşıya geç deltabisiklet'te bir kaç model var. HAyırdır yola nereye çıkıyorsun. Ne zaman geliyorsun. Bizde pedallarız diye plan yapıyoruz.

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
ya çok durmucaz da pazara ertelenmiş galiba Tekirdağ taraflarına gidiyoz, bir ya da iki gün dururum pazar silivri işi noldu? :D böle gidersek ben gelemicem :p:
karşı bu vakitte uzak kalır :D

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Annemler Pazar günü 14:00'da memlekete gidiyorlar onları yolculayacağım. Ama antramanlara akşam serinliğinde hafta içinden başlasak iyi olur.

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
müsaitsen haftaiçi ben de boşum buralarda bir güzergah bulursak çok iyi olur akşam hatta mümkünse geceye doğru bile bisikletle turlayabiliriz;)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok geceye kalmak istemem çünkü malüm haftaiçinde ertesi gün iş günleri olacak. Sahil yapar geliriz en güzeli o olur. Bir gün Bahçelievler'deki arkadaşlar ile tanışmaya gideriz. Bir akşam Yeşilköy'deki sinanların oraya gideriz böyle antramanlar yaparız. Hafta sonu büyük turlara gideriz. Aslında ben annemler köye gitmese bile Silivri yerine Japon misafirimiz varya 1998 yılında bisiklette dünya turuna çıkmış haftasonu Türkiye'de olacak forumun çoğu onu karşılamaya ve oradan da Boğaz turuna gidecekler. Oraya gitmeyi düşünüyordum.

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
benim geç vakit demem bana uygun olması sen çalışıyosan tamam ;)
fikirler de güzel valla kafama yattı :D
önümüzdeki hafta artık başlarız :p
bir de Yeşilköy'deki Sinan arkadaş kim? :)
burada okuduğum yüksek kadans tı galiba o şekidle de antrenman yapalım biraz :D

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
uzun zamandır bisiklete binmiyorsan yüksek kadans biraz yorucu olabilir kendimizi alıştıra alıştıra :) sinan forumdaki konuştuğumuz arkadaşlardan o yeşilköy tarafında. İlk günden sonra kadansa başlayalım.

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
bir ara şu kond bisikletlerinde 80-90 falandı ama cıks artık yemez :D
(link)
şu ürünü aldım ama bayağı bir karışık yavs :D ay da bilmediğimden hiç kullanmadığımdan öyle ;)
neyse artık tecrübeleri ayzarız :p

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
evet kurulumu biraz zor geldi en başta karışık diye düşündüm ama alıştım rahat sayılır ;)
arabaya da pek bir zararını görmedim :D
arabamız broadway olduğundan bagaja taktığımızda arkada tekerlekler aşağıda duruyordu ve de biraz sakıncalı çünkü çarpabiliyor :(
dedikleri gibi 3 bisiklet sığar mı billmiyorum yanyana 2 bisikleti koyamadım çünkü
birinci ve üçüncü yerlere yerleştirdim iki bisikleti...
daha da önemlisi ki bu tekerleğin yere yakın olmasındaki etken kadromun tam olarak iki kola oturmamasıydı :(, benim de taktığım yerler aşağıdaki resimde görülen iki Kırmızı Noktadan oldu bu yüzden ön taraf biraz eğik kaldı ama sağ salim bisikletler yolaldı ;)

http://img379.imageshack.us/img379/1143/4400enavysilverzl3.jpg

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sinan sizin oraya doğru pedallamak ve sizlerle tanışmayı istiyorum. Geçen gün Pazartesi akşam sizin oradan geçtim. aniden karar vermeseydim seni arayacaktım.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Blick

Abicim biraz pahalıya almışsın. Cumartesi günü Aslı Bisiklet'e gördüm 30 YTL. 2 bisiklet taşınıyordu zorlarsan üçte alır. bisiklet ile gittiğim için taşıyamam diye alamadım ama banada lazım böyle birşey. Birde bunun üzerindeyken benzinlikte, markette vs. gibi yerlerde içeri girip çıkana kadar bisikleti çalmasınlar. Bu ürünler nasıl oluyor hiç kullanmadım,

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
biraz pahalı gibi ama diğerleri nasıldır bilmem umarım arada fark vardır yoksa aceleye geldi zaten almak zorundaydım :D
çalınma konusuna gelirsen belki haklı olabilirsin ama benim yerleştridiğim yerden takıp çıkarması basit değil biraz bir de küçük bi kilitle işi daha da zorlaştırabiliriz ;) ama benzinlik, market gibi yerlerde kolay kolay kalkışılır mı o işe sanmam :)
@soneryen ne zaman çıkıyorsun bisikletle bugün yarın falan var mı? Ona göre işlerimi ayarlıyım da takılalım biraz hem Sinan müsaitse tanışırız da ;)

edit:mad:soneryen hala inanmadın galiba öle bi msn adresi var :p gel şuraya da burada msn gibi paslaşmayalım :)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
işyerinde msn yasak, ancak evde msn'ye girebiliyorum. Bu akşam bir arkadaşın bilgisayarında problem varmış ona bakmaya gideceğim. Yarın akşam bir plan yapalım. Yeşilköy sahili yapar geliriz. Başka bir güzergahta olabilir.

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
tamam yarın akşam olur ona göre plan yaparım ;)
kolay gelsin :)

jeffyancel

Üye
Tepki
0
Merhaba,

Piyasada araba için az bisiklet taşıyıcı var. En uygun fiyata, en iyisini nereden alabilirim acaba? Açıkçası 105 euro verip thule almak istemiyorum. İkili bisiklet taşıyıcı yeterli. Hem montajı rahat, hem de sağlam hem de uygun birşey var mı bildiğiniz?

Çok teşekkür ederim arkadaşlar... Sağolun, var olun!

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
forumda bayisi olan bisikletçiler var onlar sorabilirsin. EĞr paran varas bu seni idare ederhttps://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,1075,DeltaBisiklet,861

• Beğen
Tepkiler: jeffyancel