Bisiklet taşıyıcılar

Şevket Özer

Aktif Üye
Tepki
385
İsim
Şevket
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün elime ulaştı n11 den 3 lü aldım aracıma monte ettim fiyatına göre gayet iyi ama uzun yola çıkmadığım için bişey diyemicem olumsuz yorumum araçla bağlantı yerleri kancalar zarar verebilir aracınıza boyasına.. ben elektrik bandı sardım kancalara :)

• Beğen
Tepkiler: oguz169
Scudo

oguz169

Forum Demirbaşı
Tepki
467
İsim
OGUZHAN
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Şevket Özer
Güle güle kullanın. Hangi modeli aldiniz acaba. Yorumlarınızı bekliyorum memnun kalırsanız bende alacagim

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar özellikle bu komuyu açmak istedim çünkü bende var olan bisiklet taşıyıcım suv tarzı arabamda çok güzel bir şekilde iş görüyordu fakat arabamı sedan tarzına çevirince malesef o taşıyıcı bisikleti arabadan düşürdü.

Bende de bir korku oluştu. Hiç bir markaya şuan için güvenemiyorum. Lütfen özellikle sedan araba kullanan ve bisiklet taşıyıcısından memnun olanlar buraya yazabilir mi?

Şimdiden teşekkürler

Vay arkadaş kimsenin böyle bir taşıyıcısı yok mu :confused:

silent_ship

Aktif Üye
Tepki
167
İsim
Srd
Bisiklet
b'Twin
Bende hb araba var, fiesta, dandik bir taşıyıcı var, lu ana kadar bir şey olmadı, hatta o ucuz yaşıyıcıyı daha önceki sedan arabamda da kullanmıştım.

allestamam

Üye
Tepki
0
İsim
Tuğan
Bisiklet
b'Twin
Thule ProRide tavan taşıyıcısı için geçen gün taşıyıcı barlar dahil fiyat aldım.
2 adet taşıyıcı fiyatı yaklaşık 2100 TL'ye denk geliyor, emin olamıyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@allestamam ingilterede yarı fiyatına .Bende fiyat aldım 2 katı verdiler.Şu siteye bir bakın bence.ben burdan alıcam.

(link)

allestamam

Üye
Tepki
0
İsim
Tuğan
Bisiklet
b'Twin
@mühendis İnceledim. Almanya fiyatlarıyla 30-40 euro oynuyor. Acaba gelir mi Türkiye'ye?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
30-40 euro fazla değil.Benim alacağım bisikelt taşıyıcıda tam yarı fiyatı kadar farkediyordu.2 tane alınca birisi bedava gibi :D
Gelmesine gelir.Ben 1-2 gün önce bir ürün aldım.Şuan yolda.Bu siteden çok alış veriş yapan var.Bu siteden almakta fayda var.

SeaSucker abi ben bunu almaya karar verdim.iki bisiklet birden taşıyanı harika.bunun yurt dışı fiyatlarına bakıyorum bu arada ucuz bulursam buraya link atarım.

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu taşıyıcıdaki turuncu parçaları bulmamız mümkün müdür?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Uzun bir zaman sonra konuyu biraz canlandırayım.
Araç üstü taşıyıcı almayı düşünüyorum. Euro'nun durumu ortada. Thule'nin yanına yaklaşılmıyor bu neden. İki tane alacağımdan bütçeyi oldukça aşıyor. Aşağıdaki ürünlerden kullanan var mı? Varsa güncel yorumlarınızı bekliyorum. :)

(link)

(link)

@BF Okuru

Sanırım forumda kullanan yok :)

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Thule'den şaşmayın. Paranız yetmiyorsa da Montblanc'i tavsiye ederim. İkisini de kullandım. Hem uzun ömürlü hem de sorunsuz ürünler. Thule fersah fersah ötede elbette. Universal veya adı sanı duyulmamış markalardan uzak durun.

gokhantig

Forum Bağımlısı
Tepki
362
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BF Okuru

Sahibinden forumda thule marka çok uygun araç üzeri taşıyıcılar mevcut, illa sıfır almayı düşünmeyin..

@Wasabie

Telefonda konuşmuştuk geçen sene sanırım, alacağım diyordunuz Saris RS almışsınız, ben de aldım :)

Thule konusunda hak veriyorum, freeway de kullandım 9103 clip on da kullandım aracı universal denilen standart ürünlerden daha fazla çizdiler.

Araç üstü konusudna kapalı garajım olması sebebiyle her tatil öncesi gir/çık yaparken indi/bindi yap, coul/çocuk beklet derken hanımla tartışma şu/bu gibi konulara girmek de sıkıntı yaratacaktı.

Saris RS3'ten memnun olacağım gibi görünüyor (Tiguan için) ve silecek ile alakalı deneme sürüşümde sıkıntı da olmadı..

• Beğen
Tepkiler: Wasabie