Bisiklet taşıyıcılar

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.702
Bisiklet
Specialized
Peruzzolar biraz daha ekonomik diye biliyorum ama THULe yi her zaman tek geçerim...

Arabanıza milyarlarlar bisikletinide milyonlar belkide milyarlar veriyorsanız iyi değil bence en iyiyi alıp; arabanızı, bisikletinizi, kendinizi ve diğer trafikteki araçları en iyi şekilde emniyet altına almış olursunuz...

Scudo

jeffyancel

Üye
Tepki
0
hasan çok yardımcı oldun abi saol... hem bisiklet seçiminde, hem de taşıyıcı konusunda... sanırım iyice specialized'a kaymış oldum, scott'ı unuttum gibi... birazdan aktif pedal'a gidip alabilirim :) o kadar gaza geldim :)

Tepki
4
Arkadaşlar,
Araba arkasına takılan Bisiklet taşlıyıcı almak istiyorum. Bana hangi marka ve modeli tavsiye edersiniz ?

En fazla 150.- TL olarak düşünüyorum.

Teşekkürler,

serdar gültekin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.249
@Tarık Kalkan

Thule iyi de fiyatları 125€'dan başlıyor. Ben de çok kararsız kaldım acaba diğerleriyle arasındaki fiyat farkına değer mi diye. Bir de Delta'da Peruzzo marka taşıyıcılar var 59€ ve 89€. Onlar hakkında bilgisi olan var mı acaba.

Turhan Atakan

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar bisikletimi arabamın arkasına koymak için bir taşıyıcı almak istiyorum ama bu konuda hiç bilgim yok.Pahalısı-ucuzu ne farkeder?Özellikleri ne olmalıdır?50-60 liraya olanlar var bunlar işimi görür mü acaba açıkçası çok da fazla para vermek istemiyorum neredeyse iki üç katına olanlarda var.Görüşlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

Tepki
254
Bisiklet
Salcano
Ben araç arkasında taşımak için 170.TL ye aldım. Bisikletleri taşıyıcıya sabitleyecek lastikler 1 ay geçmeden parçalandı. Ayrıca bisikletleri taşıyıcıya koyarken ister istemez kadro çizilebiliyor. Buna rağmen Aracın arkasında bisikletle toplam 3.000.Km yolu sorunsuz atlattım. Aracın orijinal taşıyıcısını almaya kalktım 1.600.TL istediler. Şimdi tavan taşıyıcısı almayı düşünüyorum. Birkaç kişiden daha tavan taşıyıcısının daha iyi olduğunu da duydum.

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Specialized
Tek bisiklet ise saris solo tavsiye ederim 2 sene oldu kullanali sok tak toplam sure 2 dk.)
(link)

Turhan Atakan

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
@M.atay
Hocam tek evet.Bu alet nasıl bişeydir biraz açarsan sevinirim.Fiyatı nedir acaba tüm araçlara uyar mı?

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Turhan bey kesinlikle Thule 968 modelini hararetle tavsiye ederim 3 bisiklet taşıma kapasiteli ama en rahat üçlü olmasına rağmen 2 bisiklet taşırsanız daha rahat oluyor aracı çizme lastiklerinin eksime kopma gibi durumu yok siz 1 bisiklet taşıyacağım diyorsunuz ama ben 3 taşımalı alın derim asla pişman olmazsınız size linkini vereyim ...(link) özelden aracım ile thule resimlerini yayınladığın linkin adresini veririm siz karar verin.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Specialized
@Turhan Atakan

Ben İzmir'den Sundu bisiklettten almıştım.
(link)

Buda ürünün videosu.Saris solo her türlü araca sedan olsun station olsun hepsine uyar arabanı kesınikle çizmez.

(link)

Ben defalarca İstanbul -İzmir yaptım .Yaptığım kayış kontrollerinde mm şaşma olmadı bugune kadar .Elin Amerikalısı yapmış ne diyim.Ben thulede kullandım tamam oda cok saglam fakat montajda kı süre saris le yarışamaz .Saris çok hızlı ve cok güvenli.Alırsan ve kullanırsan zaten bana dua edeceksin ben bana tavisye dene ediyorum çünkü.:)

Turhan Atakan

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
Abi saris solo oldukça güzel işimi de görür ama resimlerde ayakların bi tarafı cama baskı yapıyormuş gibi duruyor.Bu sıkıntı çıkarmaz değil mi?

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Malum sitede dolaşırken gördüm dedim forum a yazayım belki arayan ihtiyaç duyan çıkar.Sebep olurum dedim.Fiyatı uygun gibi geldi bana.(Ben satmıyorum sadece böyle bir şey var haberiniz olsun.)
(link)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.293
Fiyatı çok yüksek. (İlani açan kişi için söylüyorum) Bir de böyle bir ürün satıyorsun hiç montajlı bir resim koymuyorsun. Ben şahsen nasıl monte edildiğini bile anlamadım. Sadece tahmin ettim..[emoji2] Bilgilendirme için teşekkürler..[emoji106]

S.Paker

Aktif Üye
Tepki
100
Telefon ettim satıcıya. Romörk çeki topuzuna tak-çıkar basit bir montaj sistemi varmış. Topuz yoksa montajı yapılamıyormuş.

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
438
Bisiklet
Cube
Arkadaslar arac için tasıyıcı konusunda biraz araştırma yaptım en sağlıklısı tavan üstüymüş doğru mu?
Şuan bagaja bağlanan 50tl ye almış olduğum taşıyıcı ile uzun yol yapma ve 2 bisiklet taşıma konusunda güvensizliğim var, aracımın bagaj kapağı full cam, sağlıklı bir rijit bağlanma gerçekleşemiyor

Aracım Volvo C30

•Aracımda orijinal Volvo taşıyıcı bar var. Pıyasada kı bısıklet tasıyıcılarda pakette çıkan aparatlar yeterlimi?
•Bısıklet tasıyıcılar her tasıyıcı bara uyar mı?
•Volvo C30 için bısıklet tasıyıcı onerınız var mı?
•200-250tl ye 2 adet bısıklet tasıyıcı setı alabılır mıyım. Yoksa daha fazla mı tutar?

Çok rakamlar ayırmak yerine sizin kullandığınız sağlamlık ve rijitliği test edilmiş fp ürünü arıyorum, uzun yolda 140-160 arası hızlarda sorunsuz kullanmak istiyorum

Tesekkurler

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.895
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aslında biz 50 Tl lik bir ürün ile 3 bisiklet taşıdık Kayseri-Antalya arası ama çok sağlıklı ve güvenli değil, özellikle de aracınızın arka kısmı tamamen cam ise. (link) den aracınıza uygun bir üst taşıyıcı bulabilirsiniz ama söylediğiniz fiyatın üzerine çıkmanız gerek.

Bahadır Aktaş

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Merida
bisiklet taşıyıcıyı delta bisikletten 85tl ye aldım taşıyıcı barlar için araştırıyorum ama uygun fiyata olanlar var arac modeline göre değişiklik gösteriyor taşıyıcı barlar ama bisiklet taşıyıcılar her bara uyuyor cunku vida ile sabitleniyor özel bir aparatı yok sahibiden de aratırsanız bişey çıkar eminim yada aracanızın orj taşıyıcı barını servisten alabilirsiniz. Bende thule nin arka taşıyıcısı var ancak arkada bisiklet taşımak bence çok pratik olmadığı için bende tavan taşıyıcısına geçtim.

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
438
Bisiklet
Cube
Bugun biraz dolaştım delta-accel-sundu ve volvo yetkiliye gittim..
Sundu ve accelde mosso marka bir aparat 300tl

Bahadır beyin söylediği italyan bir marka pizerrio gibi birsey 90tl uzun vadeli bir ürün gibi gelmedi..

Sanırım iyi bir şey 200-250 arası vermem gerekicek.

Thule nin modelleri var ki o da volvo gibi isveç markasıdır, tahminim volvoda thuleye yaptırıyor, bu model 240 tl volvoda yetkilide isveçten gelicek 3 haftada kalite ve fiytaı Sizce nasıl değermi?

(link)

(link)

Bahadır Aktaş

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Merida
fiyatları iyi araştırın bisiklet taşıyıcısını thule 2.el de bulabilirsiniz. bar olarak orj ise 240 lira thule için iyi bir fiyat gibi.

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
438
Bisiklet
Cube
Bar mevcut hocam volvo,
(link)