Bir bisiklet takımına nasıl katılırım?

Scudo

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.369
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu son mesajımdan sonra iyice yaşlandığımı anladım. Serkan Bey'i savunmak, gençlerde de hiç saygı kalmamış yahuuu şeklinde cümleler, benim gençliğimde diye aklımdan geçenler, araç sileceği kaldırma olayım gençliğimde de vardı. ? ?

@ippon Mesele soru sormak meselesi değil bence anlaşılmayan nokta o.

• Beğen
Tepkiler: Adil ÜNALDI

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim bahsettiğim tam olarak o değil @hamlet2006 hocam. 14 ekim de yazmış. Sonra aradan 1 ay geçmiş ikinci mesaj evet gençler var mı bildiğiniz. Sen 1 ayı boş geçirmişsin demek ki. Araştır, sor, oku.
Bence öyle bakmayalım.Bir ay geçmiş ama hevesi geçmemiş, yine de soruyor:harika:

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
@trainspotting35 bu forumda mesele ne söylendiğinden çok kimin söylediğidir. Hep böyle oldu.

Çocuğa bir tek ben ne yapması gerektiğini (sert bir dille de olsa) söyledim. Ona birşeyleri farkettirdim, eksiklerini ve yapması gerekenleri söyledim. Fakat mesele çocuktan çıktı bana döndü :) Çıkın bakın yukarıdaki yorumlara, çocuğa tavsiye veren benden başka yorum var mı. Benim yorumu da sildim, kahvehane muhabbetine devam

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@trainspotting35 bu forumda mesele ne söylendiğinden çok kimin söylediğidir. Hep böyle oldu.
işte bu kafayla moderatörlük yaptığın için birçok insanla aran bozuldu.

forum böyle yönetilmez. kuralları vardır. etik ilkeleri vardır. onlar herkes için vardır. yöneten için de vardır. kuralları benim için ayrı, onun için ayrı işletirsen ayrımcılık yapmış olursun. sözden önce sahibine bakarsan haksızlık adaletsizlik üretirsin. tıpkı moderatörken yaptığın gibi. bu yüzden senden moderatör olmaz, olmadı da. bu yüzden mesaj siliyor başlık kapatıyordun. insana hayata dünyaya bakışın bu kadar.

evet. bu forum hep böyle yönetildi. senden sonra değişmeye başladı. öyle sanıyoruz ya da şimdilik. inanıyoruz, güveniyoruz. bakalım sen mi haklı çıkacaksın, biz mi? göreceğiz.

• Beğen
Tepkiler: trivor

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.369
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006 arkadaş biliyordum olayın böyle neticeleneceğini ortam yumuşasın dedik, kahvehane muhabbeti damgası da yedik. Ne desek beyhude. O zaman kahvehane muhabbeti yapmadan ''çocuğa'' tavsiyede bulunalım İzmir de ki kulupleri bir ziyaret et (Sana yakın olanları) aklına yatana katıl yavaş yavaş arkası gelir elbet.

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
işte bu kafayla moderatörlük yaptığın için birçok insanla aran bozuldu.

forum böyle yönetilmez. kuralları vardır. etik ilkeleri vardır. onlar herkes için vardır. yöneten için de vardır. kuralları benim için ayrı, onun için ayrı işletirsen ayrımcılık yapmış olursun. sözden önce sahibine bakarsan haksızlık adaletsizlik üretirsin. tıpkı moderatörken yaptığın gibi. bu yüzden senden moderatör olmaz, olmadı da. bu yüzden mesaj siliyor başlık kapatıyordun. insana hayata dünyaya bakışın bu kadar.

evet. bu forum hep böyle yönetildi. senden sonra değişmeye başladı. öyle sanıyoruz ya da şimdilik. inanıyoruz, güveniyoruz. bakalım sen mi haklı çıkacaksın, biz mi? göreceğiz.
Benim sildiğimi sandığınız ve kapattığımı sandığınız çoğu başlığı ben silmedim ve kapatmadım. Bundan fazlasını söylemiyorum, bana yakışmaz :harika:

@hamlet2006 kaç tane yorum yazdın ama bir tanesinde bile çocuğa işe yarar bir tavsiyen yok, işin gücün benim :) Cevabımı beğenmediysen demek ki daha iyi bir cevabın vardır, ama senin herhangi bir cevabın yok. Zaten beğenmediğin şey cevap değil, cevabı yazan kişi. Forumda“yazılan önemli değildir, yazan önemlidir” derken bunu kastettim zaten. Bundan rahatsız olduğumu belirttim, övdüğümü sanan arkadaşlar olmuş. Olabilir alışkınım bu tip durumlara :snzdglsn: Yöneticiliğime laf etmek için fırsat kollayan, pusuda bekleyenlerin varlığından zaten haberdarım, istedikleri gibi yazsınlar çizsinler, forum için yaptıklarım ve harcadığım emek ortadadır. Profilimden bakabilirsiniz,2-3 kişi var forumda bilgi başlıkları açan

Son düzenleme:
Tepki
53
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Benim bahsettiğim tam olarak o değil @hamlet2006 hocam. 14 ekim de yazmış. Sonra aradan 1 ay geçmiş ikinci mesaj evet gençler var mı bildiğiniz. Sen 1 ayı boş geçirmişsin demek ki. Araştır, sor, oku.
boş geçirdiğim kanısına nerden vardınız bilmiyorum ama boş geçmedim merak etmeyin biçok yerle konuştum bi çok organizosyon hakkında bilgi aldım . ege üni takımı olsun mossonun takım ıolsun gaziemir aktif pedal buca aktif pedal vesaire ama mtb klasmanında çok fazla takım yok bildiğinizi sormak istiyorum bencede yaşlanmışsınız gereksiz yere huysuzlanıyorsunuz .

@hamlet2006 arkadaş biliyordum olayın böyle neticeleneceğini ortam yumuşasın dedik, kahvehane muhabbeti damgası da yedik. Ne desek beyhude. O zaman kahvehane muhabbeti yapmadan ''çocuğa'' tavsiyede bulunalım İzmir de ki kulupleri bir ziyaret et (Sana yakın olanları) aklına yatana katıl yavaş yavaş arkası gelir elbet.
önerinizden dolayı teşekkür ederim efendim saolun .

Son düzenleme:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Benim sildiğimi sandığınız ve kapattığımı sandığınız çoğu başlığı ben silmedim ve kapatmadım. Bundan fazlasını söylemiyorum, bana yakışmaz :harika:
Kapalı kapılar ardında ne olup bittiğini bilmeyişimin kabahati benim değil, o kapıların ardında duranlarındır. Son mesajı sana ait olan başlıkları git de bir say. Atilla burada köpek diye hönkürürken senin bir köşede sessizce seyretmen de o kapının ardına dairdir. Haksızlık gördün de isyan mı ettin, adaletsizlik gördün de müdahale mi ettin, ülkenin yüzden doksan dokuzunun Müslüman olduğundan dem vurdun da emr-i bi'l-maruf nehy-i ani'l-münker emrine mi uydun? Adaletin terazisi güçlüden haksızdan yana dururken sen onun yanında mı durdun, mağdurun mazlumun yanında mı? Havalimanı işçileri hakkını ararken burada yazdıklarını git bir daha oku. Sana rağmen mi yapıldı bu forumdaki haksız uygulamalar, sen onlara rağmen mi iyi güzel doğru olanı yaptın, bunun mücadelesini verdiğin için bedel mi ödedin? Hayır, ben günahsızım, benim elimde sopa yoktu mu diyorsun!?

Bu forumda moderatörler masal da anlattılar, kararları 19 kişiyle birlikte alıyoruz dedikleri günleri de gördük, sanırsın demokrasi havarisi her biri.

Tepki
53
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bence öyle bakmayalım.Bir ay geçmiş ama hevesi geçmemiş, yine de soruyor:harika:
bir ay boyunca sürekli araştırdım zaten sırf bunun için bisuderi bile aradım tavsiye edebilecekleri herhangi bir takım varmı diye . arkadaşlar abilerim ablalarım neden linç yediğimi bile anlamadım ben . sadece bisiklet sürmekten keyif alıyorum ve bunu hobi değil hem hobi hem spor olarak yapmak istiyorum ve bunun için izmirde yönlendirebileceğiniz takımları sordum (benim düzeyimde ) neden bu kadar kızdınız anlam veremedim açıkcası . mesajları ağzım açık okuyorum . hamlet bey size bi sitemim yok sadece içimden geleni yazdım dediklerimi anladığınız ve anlayışlı olduğunuz için teşekkür ederim .

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.527
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bir ay boyunca sürekli araştırdım zaten sırf bunun için bisuderi bile aradım tavsiye edebilecekleri herhangi bir takım varmı diye . arkadaşlar abilerim ablalarım neden linç yediğimi bile anlamadım ben . sadece bisiklet sürmekten keyif alıyorum ve bunu hobi değil hem hobi hem spor olarak yapmak istiyorum ve bunun için izmirde yönlendirebileceğiniz takımları sordum (benim düzeyimde ) neden bu kadar kızdınız anlam veremedim açıkcası . hamlet bey size bi sitemim yok sadece içimden geleni yazdım dediklerimi anladığınız ve anlayışlı olduğunuz için teşekkür ederim .
bi önceki sayfada yazdığımı oku gençlik spordan iş çıkar istekliysen

• Beğen
Tepkiler: Recephan Yılmaz

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
@danceros dışkıya basmamak için adımımı değiştirdim. Korktuğum şey dışkı değil, ayağımın pislenmesi

@bisikletgundemi belki de birşeyleri değiştiremeyeceğimi anladığım için bırakmışımdır moderatörlüğü, eleştirileriniz haklı ama sebebi ben değilim. Havalimanı eylemi de konusu da siyasiydi zaten, o yüzden “işçiler haklarını ararken” gibi ifadeleri geçiniz. Çoğu işçinin eylemden haberi bile yoktu :) Neyi nasıl biliyorsanız sizin için doğru odur. Hepimiz için böyle

• Beğen
Tepkiler: Turisti

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006 kaç tane yorum yazdın ama bir tanesinde bile çocuğa işe yarar bir tavsiyen yok, işin gücün benim
Elbette işim gücüm sizsiniz.Bunu ciddi olarak yazıyorum, içinde edebi sanat aramayın.Sizin gibi bisiklet konusunda bilgili kültürlü bir kişiden her zaman faydalanması taraftarıyım, bu konuda size saygım büyük.Bundan dolayı sizin forum için çok önemli bir değer olduğunuzu düşünüyorum.
Ancak şunu da belirtmeliyim ki bu kadar önemli güzel vasıflarınızın olmasına rağmen bir çok kereler yorumlarınızda yapmış olduğunuz ''ön yargılı'' yaklaşımınıza , ''niyet okuyucu'' tavrınıza, anlamsız ''sert uslubünuza'' , bir türlü anlam veremedim ,anlam veremiyorum da.

Bu kardeşimizin sorusuna direkt engin bilginizden ''salt bilgiyle'' cevap vermiş olsaydınız ,hiç bunlar yaşanmayacak, birçok forumdaş sizden yine yararlanmış olacaktı.Ama yine neden olduğunu anlamadığım bir üslupla cevap yazdınız.Kendi adıma konuşuyorum inanın ben sizin gibi değerin böyle yorumlarda bulunmasını inanın çok gereksiz buluyorum ve hayal kırıklığına uğruyorum.

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay
Tepki
53
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
keşke bir faydamız olabilse ...
demek istediğinizi anlamadım faydanız oldu zaten ben gençlik sporda böyle bir şey olabileceğini bilmiyordum teşekkür ederim önerinizden dolayı