Barkın Bayoğlu(Altın Elbiseli Adam)

Scudo

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.307
Bisiklet
Scott
Son dönemde birçok motorsiklet kaza videosu izledim. Türkiye'de insanların nasıl cesaret edip de motorsiklet kullanabildiklerine şaşırdım açıkçası. Trafik değil resmen can pazarı.

Ev-iş arasında ulaşımımı katlanır bisikletle sağlıyorum. Katettiğim mesafe 5-6 km. Bunun 4 km'si bisiklet yolu. İşte bu mesafede bile, ayda en az 1 defa doğrudan canıma kasteden kaza atlatıyorum, o araç trafiğine katıldığım 2 km'cik yolda. Bir de bu manyaklarla sürekli birlikte olacağım şekilde motorsiklet kullanıyor olsam, başıma ne geleceğini düşünemiyorum bile.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Motor insanı öldürmez, insan insanı öldürür. Allah rahmet eylesin. Köprünün ortasında inmek, sıkışan trafikte orta şeritte aynaya bakmadan kapıyı açan insanlar, inanın sorumluluk çok başka bir erdem artık tüm toplumlar için. Allah ailesine sabırlar ihsan eylesin.

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
İnsanın sevdiği işi yaparken ölmesi, sevdiği işi uğuruna ölmesi, ölümlerin en güzeli bence. Kendisini bugüne kadar tanımıyordum bugün tanıdım. Belli ki çok sevilen birisiymiş arkasından bu kadar iyi şeyler söylendiğine göre. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

kellemusic

Aktif Üye
Tepki
85
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross
Allah rahmet eylesin.

Nefret kusanların başına da böyle bir şey gelmesin.

mcb951

Üye
Tepki
11
Scooter almadan önce ve aldıktan sonrada birçok videosunu izleyip faydalanmıştım. Kendini motosiklete ve motor severlere adamış biriydi. Allah rahmet eylesin...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tepki
47
İsim
Yasir emre kızıl
Bisiklet
b'Twin
Sabah haberi alınca çok üzüdüm allah rahmet eylesin bir videosundada dediği gibi bu motor hiç tehlikeli bir alet değilir bunu tehlikeli yapanlar hep arabalar mekanı cennet olsun

• Beğen
Tepkiler: hydrocon

oys14

Üye
Tepki
52
Bisiklet
Carraro
Motor almak isteyen biriydim ve çoğu videosunu izliyordum. İzlerken baya bilinçlendim ve baya da eğlendim. Ama çoğu videosunu izlerken korkuyordum. Şehir içinde sürüyor deneme yapıyor ve kurallara da çok uymuyordu. Haberi aldığımda çok üzüldüm büyük ihtimal kurallara uysaydı da bu kazadan sağ çıkamayabilirdi. Siz ne kadar dikkatli olursanız olun ne kadar iyi sürerseniz sürün birisi yüzünden hayatınızı kaybedebilirsiniz. Yayanın yaptığı da suç kesinlikle ama büyük bir tartışmanın içindeyken de araba süremezdi yine tehlike olurdu. Sürerken başka şeye odaklanmamak lazım. Keşke kenara çekip dörtlü yakıp arabasında otursaydı böylece kimse zarar görmezdi. Malesef bizim ülkede yaşamak sıkıntı. Evden dışarı çıkmak bile tehlikeliyken motor sürmek tehlikeli diyenleri anlamıyorum. Adam durakta otobüs bekliyor ya da yürüyor hayvanın biri hız yapıp virajı alamayıp kaç kişiyi birden katlediyor. Yani yaşamak mucize zaten motor sadece bunun süsü.

mcb951

Üye
Tepki
11
@Çağdaş78

:)) aynen sukuter derdi. Sukuterle ilgili de birsürü videosu var, ccye göre karşılaştırma, farklı modellerin incelenmesi. Hatta yanlış hatırlamıyosam ilk motosikleti hero marka bir sukutermiş. Hero fabrikasını tanıtan bir videosu vardı 2-3 saatlik, orda bahsetmişti...

• Beğen

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.503
İsim
Yusuf
Bir çok kez hayatımı kurtardı ve kurtarmaya devam ediyor. Barkın babuşun en çok istediği şey motorsikletin üzerinde ölmekti.

• Beğen
Tepki
340
İsim
Gürkan
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm sabah haberlerde okuyunca,,,

• Beğen

venom09

Daimi Üye
Tepki
335
İsim
mustafa
Bisiklet
Sedona
allah rahmet eylesin. tecrübelerini aktarmaktan kaçınmayan on numara bi insandı.. mekanı cennet olsun.

• Beğen

hunter84

Üye
Tepki
89
İsim
Özgür
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Mekanı cennet olsun cok üzüldüm gece ogrendım sabaha kadar ıyı bır haber bekledım ama olmadı :(

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Allah rahmet eylesin Barkin abi sayesinde motorsiklet tutkum oluşmuştu.O bize o kadar bilgi kattı,daha başladığı tv programının üçüncü bölümünü bu akşam izleyecektik.Bu hiç olmadı söylenecek o kadar şey var ama işte keşke 2016'daki kazadaki gibi yaşasaydı biz iyiyiz deseydi.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Mekanı cennet olsun,geçtiğimiz yıllarda bilen bilir kendisinin 1299 panigale'si vardı.Çeşme'de 899'u yanına çekmiştik şaşırıp yanımıza gelmiş,çocuk sever gibi sevmişti :) 1-2 saatlik bir sohbetimiz olmuştu kendisiyle.Çok bilgili,ender bulunan türden bir insandı.Milenyum ve 90lar gençliğine motor kullanmayı öğreten adam desek yeri vardır.