Barkın Bayoğlu(Altın Elbiseli Adam)

Scudo

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.349
İzmirli ünlü üroloji doktoru Ersin Bal, Uzundere Otobanı’nda motosikletle seyir halindeyken akıl almaz bir kaza geçirdi. Önündeki kamyonun jant kapağı fırlayıp çarpınca yere düşüp sürüklenen Bal, ağır yaralandı.
(link)
Bu kamyonları denetleyen yok mu?
Jantı uçan,tekeri fırlayan filan..

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Triban

Ersin Bal'a çok geçmiş olsun. Şu jant fırlama olayı benim korkularımdan biridir. Çocuk denecek yaşlarda gördüğüm bir gazete haberinde fırlayan jant ön yolcu koltuğunda oturan amcaya saplanmıştı. Fotoğrafta da jantın ön camda açtığı düzgün yarık.. O gündür bu gündür kamyon jantlarından çok tırsıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Özcan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Denetleme Sıfır. Başka açıklaması yok. Kamyon sürücüleri de o kapaklardan ne anlıyor çok merak ediyorum. Bu hadiselerin ardı arkası kesilmez. Allah korusun.

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.387
Bisiklet
Scott
Sen bütün hayatını okumaya, öğrenmeye ada. Kendini yetiştir, iyi bir üniversitede oku, tıp doktoru ol ve insan hayatına hizmet etmek için ant iç, ülkene ve insanlarına faydalı olmak için uğraş-didin, sonra cahil bir kamyon şoförünün zevksizliğinin göstergesi olan, rüşvetçi bir polis memurunun da denetlemelerde göz yumduğu bir jant kapağı yüzünden hayatın kararsın.

Türkiye böyle büyük trajedilerin ülkesi...

• Beğen
Tepkiler: notforheaven

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Abdülkadir Ergin
O görüntü yıllardır gözümün önünde durur. Adamın kızı kullanıyordu arabayı ve adam uyuyordu diye hatırlıyorum...:(

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti