Balıkesir

Edip Dinçer

HTFU!
Başlık
128
Tepki
5.597
Bisiklet
Cannondale
Erdek için sağlam zırhlı bir dış lastik öneririm :).

Babama, ev-gazino arası ulaşımını sağlaması için aldığım bisikletin lastikleri, özellikle Temmuz - Ağustos aylarında, oradaki çalılardan dökülen dikenler nedeniyle sürekli patlıyor.
Hatta artık kendisine havasız (dolma diye tabir edilen) lastiklerden almayı düşünüyorum :).

mcb951

Üye
Başlık
0
Tepki
11
@Edip Dinçer önerinizi dikkate alıcam. Herhangi bir bisikletçide bulabilirmiyim o lastiklerden?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başlık
0
Tepki
2
İsim
Merve Kocabaş
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar merhaba, foruma yeni katıldım. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.
Öncelikle çok da iyi olmayan bir bisikletim var, yine de Eskişehir'de okurken şehir içinde çok işime yaradı. Şu an 8 senelik oluyor. Markası modeli Salcano Excel. 26 Jant. Ama baya bi parça değişimi oldu. Elciklerini, selesini yeni değiştirdim. Bagaj eklettim. Lastiklerini rubena flash ile değiştirdim. Fren vites takımını abim shimano takımlarla değiştirmişti. İç lastikleri de yenilendi. Yani öldürmez de güldürmez de ayarında bir bisikletim var diyeyim.
Asıl konuya gelecek olursam şu an Burhaniye'deyim. Bahçelievler mahallesinde oturuyorum Merkez ile Ören arasında kalan bir mahalle. Genelde Ören'e gidip geliyorum. Ama başka yerler de görmek istiyorum.
Daha önce ilçeler arası iller arası bisiklet tecrübem olmadı. Ayvalık, Akçay, Ederemit gitmek istediğim yerler. Ana yollardan gitmeye çekiniyorum araçlar vızır vızır geçtiği için. Alternatif yollar var mıdır?
Geçen babam bizim mahalleden çıkıp tarlaların arasından orjan sitesinin oralardan Akçay'a gitmiş bisikletle. Hem köpeklerle karşılaşmış hem de motorlu gençler geçerken sırtına vurmuşlar. Böyle şeyler yaşamaktan da çekiniyorum.
Kendi başıma nerelere gidebilirim? Ya da 10 kişi falan toplanıp gidenler varsa uygun olduğum zamanlarda katılmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: mcb951 ve Erhan 67

Erhan 67

Daimi Üye
Başlık
15
Tepki
274
Bisiklet
Giant
@mervekocabas
öncelikle balıkesire hoş geldiniz merve hanım biz balıkesir bisikletliler derneği olarak balıkesir merkezde bulunuyoruz burada olsaydınız sizide aramızda görmek isterdik. Burhaniyede BÖMÇED bağlı bisiklet grubu var onlarla irtibata geçebilrseniz faydası olacağı kanaatindeyim.
balıkesir merkeze yolunuz düşer ise etkinliklerimizi balıkesir bisikletliler derneği facebook sayfamızdan yada
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
adresinden takip edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Esesim10

mcb951

Üye
Başlık
0
Tepki
11
Erdekten katılıyorum bende. Bu taraflara yolu düşen olursa tanışmak, beraber pedallamak isterim. Bu arada @mervekocabas hoşgeldiniz. Geçmiş de olsun tabi bu arada, babanıza yapılan davranış, nasıl bi davranış tarzı insan hayrete düşüyo...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erhan 67

Daimi Üye
Başlık
15
Tepki
274
Bisiklet
Giant
@dr.sarslan
bisikletle tanışmanıza çok sevindim. eğer sizin içinde faydası olacaksa Balıkesir Bisikletliler Derneği ile tanışmanızı tavsiye derim. balıkesir bisikletliler derneği facebook sayfamızdan yada
adresinden etkinliklerimizi takip edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Esesim10

gezgin gezer

Daimi Üye
Başlık
7
Tepki
446
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet sürmeye yeni başladım/öğreniyorum. 1 ay oldu yaklaşık. Uzun süredir düşünüyordum bisiklet öğrensem diye. En son migrosun önünden geçerken satılan ucuz bisikletleri gördüm. Hadi al dedim. :D
Birkaç gün kendi kendime uğraştıktan sonra iyi kötü sürmeye başladım. bi 10gün falan geçtikten sonra biraz araştırıp bisikletçiye gidip ikinci el merida crossway 500 aldım. Akçay sahile kadar gidip gelebiliyorum şimdi. Ama biraz daha öğrenmem gerek(ayakta nası sürülür daha beceremedim). Bi civarlarda sürüş teknikleri vs. öğretebilecek birileri var mı acaba?

paramedic.

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Zafer öztürk
herkese merhaba foruma yeni üye oldum.altınoluktan katılıyorum sizlere lakin daha bir bisikletim yok tarzını bile seçemedim yardımcı olabilecek olan var mı ?

kerem E

Daimi Üye
Başlık
13
Tepki
256
İsim
kerem
Bisiklet
Bianchi
@paramedic. Nerede süreceksiniz ? Araziye girecek misiniz ?

paramedic.

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Zafer öztürk
@kerem E altınoluk merkezdeyim.oturduğum mahalle altınoluk mahallesi.belde merkezinden 1 km yukarda.amacım çarşıya,markete,sahile gidip gezmek.yüzde 60 belde içi yüzde 40 toprak ve mıcır taşlı yollarda gezinti.bütçem 2500 belki 3 bin.

• Beğen
Tepkiler: kerem E

kerem E

Daimi Üye
Başlık
13
Tepki
256
İsim
kerem
Bisiklet
Bianchi
@paramedic. Bence şehir bisikleti olur size. Ayrıca bagaj deliklerine bagaj takıp marketten aldıklarınızı felan koyabilirsiniz.

EminTurhan

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Emin Turhan
Bisiklet
Salcano
Herkese merhaba bende yeni bir bisiklet aldım (salcano ng 650) ve beraber turlar, kamplar yapabileceğim arkadaşlar abiler arıyorum.

Cem Tunç

Rampalarda Örselendik
Başlık
42
Tepki
343
İsim
Cem Tunç
Bisiklet
Sedona
Balıkesir'in doğası nasıl, bisiklet sürmek için ideal mi?

gezgin gezer

Daimi Üye
Başlık
7
Tepki
446
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
@paramedic.

Şehir bisikletleri en uygunu gibi.

Mehmet.10

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Mehmet S.
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar Balıkesir'de yaşayan ve bisikletçileri bilen kişiler var mı ? Var ise bisikletçi önerebilir mi ?

Erhan 67

Daimi Üye
Başlık
15
Tepki
274
Bisiklet
Giant

@Mehmet.10
bissa bisiklet ver işinde profesyonel ayrıca BABİSD (Balıkesir Bisikletliler Derneği) Başkanı tavsiye edebilirim dernek faaliyetlerini de facebook balıkesir bisikletliler derneği ve instegram babisd_org adresinden takip edebilirsiniz

Yukarı Alt