Balıkesir

Scudo
Tepki
20
ay ışığından sonrası akçaya gitmek ve devamı güreye kadar çok zevkli haklısnız

ay ışığından sonrası akçaya gitmek ve devamı güreye kadar çok zevkli haklısnız.eğer hala akçaydaysanız bi gün sürelim bisiklet.doktorlar sitesi benim oturduğum yere çok yakın

güzel olabilir eğer hala akçaydaysanız güreye kadar bi sürebiliriz

tolga ben ekledim seni

oyaa

Aktif Üye
Tepki
162
akçaydan güreye olan yolu biliyosun ya gamzecim..gürenin içinden yukarlara doğru devam edin, sora sora bi çeşmeden dönün diyecekler, çeşmeden su için, kavurmacılar köyüne çıkın derim..manzara güzel, yol güzel, bisiklet güzel..
çok da yazıp durmayın arkadaşım, gelen var gelemeyen var! :D
iyi seyirler size

oyaa

Aktif Üye
Tepki
162
beni biliyorsun kardeşcağızım; bir gece ansızın gelebilirim :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben de Akçay'dayım. ;)

Burada bisiklet kullanımı yaygın olmasına rağmen kimsenin kendine bir pedal arkadaşı bulamaması garibime gitti doğrusu.
Ben de akşamları Akçay-Altınoluk arası gidip geliyorum, bazen Küçükkuyu'ya kadar gittiğim oluyor.
Yolda hep etrafıma bakıyorum kimseyi görebilir miyim diye ama kimseye rastlamıyorum:(

Tamer Çetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
433
Bisiklet
Giant
Temmuz boyunca ordaydım , siz neredeydiniz yahu :D
Cidden yaz tatillerimi Akçay'da geçiriyorum . Bu yaz da olduğu gibi .
Aslında erkenden haberdar olup birlikte pedallamak isterdim doğrusu .
Neyse artık bir dahaki yaza :)
Görüşmek üzere . . . Şimdilik en azından sanalda :)

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
Ben akçaydayım. Geçen sene baya aktiftim ama bu senen fazla bi aktivitem olmadı eğer bir bir gezi olursa katılmak isterim her ne kadar kondisyonum sıfır olsada.

Tepki
31
mrb bende balkesliyim ama suan izmir de çalışıyorum. izmir turlarında görüşmek dileğiyle

Tepki
12
s.a. arkadaşlar bisikletçi arıyorsunuz sanırım ama burda yazıldığı gibi değil hiçbirsey.biz 30 ağustos gecesi 1civarında bursadan çıktık.sabah 9 gibi balıkesirdeydik.eski garajın oradaki petrol ofisinin oradan gecerken bizim arka lastik patladı onunla uğrasıyorduk ki.bu emrah arkadaşımız yanıbaşımızdan geçti görmemesi imkansızdı bizi ki gördüde.bırak selamı sabahı oralı bile olmadı.anlıcanız kardeşlik falan hikaye.(link) hayırlı günler...

Tepki
12
dostum ben seni kötülemiyorum bizimle arkadaş olup olmamanda umrumda değil.30 ağustos zafer bayramıydı günlerdende pazar idi.ben seni çoktandır görüyorum forumda.su son koyduğun dowhill cı arkadaş bakmamış ya sen o an ne dediysen içinden bende senin için aynı seyi dedim kötü bişi değil yanlış anlam (yazık be insan bi slm verir en azından dedim)sen merak etme bizdede yeteri kadar arkadaş var.selam kardeşliktir.en iyiside sen olsan neolcakki bu alemde..

Tepki
12
ilk resimde tarih bile var bak.ya çokta önemli değil bu cumartesi bursada bisikletçiler toplanacak ve bursa mudanya turu var istersen gelde arkadaşlık dostluk kardeşlik gör emrah ben her ay geliyorum balıkesire bende balıkesirliyim.yaptığını çok doğal görüyorsan özürdilerim.biz öyle şeylere alısık olmadığımızdan tuhaf gelmiştir...

Tepki
12
bir arkadaşımız vardı burada 1defa msjlaştığım hatta numaramı falan verdim.fakat tekrar girmedi foruma veya görmedi.arkadaşım ben geldim ve 242 merdivenlerden indim sende seyrederim beraber gezeriz demiştin fakar görüşmek kısmet olmadı.sağolsun orda bi arkadaşa vidyoya cektirmiştik.şimdilik bununla idare et inş. tekrar konuşma fıesatım olur.hayırlı akş.balıkesirli tüm arkadaşlar SAYGILAR...(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@e-pektas

merhaba, o aşağıya inen yol yerine yukarıdan devam ederseniz değirmen boğrazına giren bi yer var orada, yaklaşık 5-6 tane 170 derecelik dönüş var ve eğimle birlikte 50-60 km hızla iniş yapabilirsiniz. şuan sedona kadrom kırık olduğu için cuma gününe kadar süremiyeceğim, cuma günü yeni bisikletimi toparlayıp sürüşe başlarım, eğer turlamak isteyen olursa hafta içleri akşam üstü 7den sonra çıkıyorum, pazar günü ise 2den sonra çıkabilirim. numaram 0555 728 1031 isteyen bu numaraya mesaj atarak ulaşabilir.

bu arada Emrah abi o DHci arkadaşla görüşebilirsen benim için bi numara felan alabilrsen sevinirim. balıkesirde FR tarzında bi tek ben sürüyorum sanıyodum başkalarınında olması iyi oldu...