Balıkesir

Kkank

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Kadir k.
Bisiklet
Salcano
@unlike81 bir kaç kere katıldım bissa bisikletin turuna. Doğa turları yapıyorlarmı acaba

Başlık
0
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Herkese selamlar. Balıkesir gönen'de ikamet ediyorum. 7 yıl kadar sürekli mtb kullandım. Bu aralar tur bisikleti alma düşüncesi sardı beni. Yaşım 45. performansıma güveniyorum:) (bu benim düşüncem tabiki). Hafta sonları gönen-bandırma yada gönen-biga turlarım oluyor. Herkese kazasız belasız zevkli turlar.

ALLAHcc tüm forumlardaki ve bisiklet sporuna gönül vermiş olan insanları kazadan beladan korusun

atmaca3732

Üye
Başlık
3
Tepki
25
İsim
Süleyman D.
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar. Ben ilk gün Bursadan otobüsle Bandırmaya geçip ordan Kuş cennetine gidip erdekte konaklamayı düşünüyorum.Acaba bildiğiniz ucuz bi pansiyon var mıdır? 2.gün Erdekten çıkıp kondisyonum yeterse ocaklar-narlı-ilhanköy-doğanlar-turan yapıp geri erdeğe geri dönmeyi düşünüyorum. Acaba bu güzergahta konaklayabileceğim ucuz bir yer var mıdır? Eğer varsa orda konaklayp dinlenip devam edebilirim. Sizce Avşa yada Marmara adasına geçmeli miyim?

edemirdag

Üye
Başlık
1
Tepki
71
İsim
Emre D.
Bisiklet
Carraro
Balıkesir Altınoluk civarında yaşayan bisikletçiler. Buluşalım mı artık?

Tepkiler: tahir_3

Erhan 67

Daimi Üye
Başlık
15
Tepki
274
Bisiklet
Giant
selam arkadaşlar balıkesir de bisiklete gönül veren arkadaşlarımızla bisiklet için ve bizim gibi bisiklete gönül verenler için dernek kurduk. Derneğimizin adı Balıkesir Bisikletliler Derneği (BABİSD) dernek hakkında bilgi almak isterseniz
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
adresinden bilgi alabilir ve faaliyet tablosundan 2017 yılı faaliyetleri takip edebilirsiniz. veya facebook sayfasından yapmış olduğumuz etkinlikleri takip edebilirsiniz.

15032105_218763548551196_4712123485156145524_n.png

gokhantig

El Pájaro
Başlık
3
Tepki
466
@atmaca3732 Erdek sonrasi belki Ocaklar'a ulasabilirsiniz ancak daha sonraki yollar cok virajli ve dar yani cok tehlikeli. Iki arac dahi zorlanarak geciyor bence tekrar dusunmek gerekli bu guzergahi. Erdek - Gonen yapmanizi oneririm (hafif inisli cikislidir).

Başlık
6
Tepki
280
Bisiklet
Ghost
Selam arkadaşlar. Yaz boyu memleketim olan Balıkesir deyim. Yaz boyunca bisikletle doğa turları yapacaklar varsa eşlik edebilirim.

Tepkiler: Erhan 67

SagFan

Küçük Eleman
Başlık
6
Tepki
458
Bisiklet
Merida
Gece 11 den sonra performansa çıkacak yol arkadaşı arıyorum bende :D

Erhan 67

Daimi Üye
Başlık
15
Tepki
274
Bisiklet
Giant
@Yasin Yörük
bissa bisiklet topluluğu salı günleri iftardan sonra değirmen boğazına bisiklet turları düzenliyor oraya katılabilirsiniz. yay/ada'nın hemen karşısında polis evinin yanında

Tepkiler: Esesim10
Başlık
6
Tepki
280
Bisiklet
Ghost
@Erhan 67

Teşekkür ederim. Biliyorum bissayi firsat buldukça katilacam onlara ama ben gündüz ve arazi odaklı tur düşünuyorum. Dağ, tepe, orman gibi. Mesafe uzaksa bile bisikleti arabaya bağlayıp gideceğim.

sarpgrey

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Sarp
Bisiklet
Whistle
Aranıza yeni katilan ve 41 yaşında biri olarak ve sanırım forumun büyük bir çoğunluğunun benden genç olacagini düşündüğüm için, "merhaba gençler" demeyi uygun buldum. Bu mesajı Balikesir'in Ayvalık ilçesinden yazıyorum. Ben de sizler gibi bir bisiklet sever olarak aranizdayim. Kullandığım bisiklet, whistle'in miwok 612 dağ bisikleti modeli. Sanırım 2006 yılında almıştım. V break fren sistemli ve üzerinde komple shimano Alivio set var. 3×8 dişli sayısı. Yine üzerinde Maxxis in 26×2.0 Steve Larsen'in dizayn ettiği Larsen Mimo lastikleri var. Çok iyi ve sağlam lastikler, tabi aslfaltta çok yapışıyor. Ön süspansiyon SR Suntour (bana göre bisikletin en vasat parçası) Şimdilik bu kadar, kalın sağlıcakla.

Dosyalar

Tepkiler: unlike81

mcb951

Üye
Başlık
0
Tepki
11
Herkese mrblar. İsmim Can, Erdekte yaşıyorum. Yaş 32. Scooterımı sattım ve iş-ev arası kullanmak ve aynı zamanda sporda yapmış olmak için bisiklet almayı düşünüyorum. Tecrübeleriniz ve forumun güzel ortamından faydalanacağımı düşünüyorum. Herkese keyifli forumlar...

sadi imren

Forum Bağımlısı
Başlık
12
Tepki
2.280
İsim
Sadi İMREN
Bisiklet
Giant
Bütçe ne kadar, iş ev arası kaç kilometre, yol durumu nasıl genelde asfaltta mı kullanacaksınız bunları bilmeden yorum yapılamaz belirtmemişsiniz @mcb951 .

mcb951

Üye
Başlık
0
Tepki
11
@sadi imren iş ev arası 1 km. Bunun haricinde de genelde Erdek içinde kullanıcam ve asfalt yolda. Bütçe 600-700 civarı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sadi imren

Forum Bağımlısı
Başlık
12
Tepki
2.280
İsim
Sadi İMREN
Bisiklet
Giant
@mcb951 Alttaki linklere bir bak istersen oradaki bisikletler işini fazlasıyla görür. En beğendiğin bisikleti alabilirsin
1-

2-

3-

mcb951

Üye
Başlık
0
Tepki
11
@sadi imren teşekkür ederim. Peki kardo boyu vs. gibi ölçülerde neye dikkat etmem lazım? Boy 1.73 kilo 90

sadi imren

Forum Bağımlısı
Başlık
12
Tepki
2.280
İsim
Sadi İMREN
Bisiklet
Giant
@mcb951 Bu konuda birkaç seçenek var
1.En basiti bisikletin kadro borusu üstünde durduğunda ayaklarınız yere değmiş vaziyetteyken bacak arası ile kadro borusu arasında en fazla 3-4 parmak boşluk olmalı deniyor. Bu da en az 3-4 cm'ye tekabül eder.

2-Bacak içi boyunuzdan yola çıkarak hesaplayabilirsiniz
Hibrit Bisiklette Kadro Boyu? Doğru diye yanlış bilinenler?

Tepkiler: mcb951

mcb951

Üye
Başlık
0
Tepki
11
@sadi imren peki katlanabilir bisiklet hakkında ne düşünüyosunuz, tavsiye edermisiniz genel anlamda?

sadi imren

Forum Bağımlısı
Başlık
12
Tepki
2.280
İsim
Sadi İMREN
Bisiklet
Giant
@mcb951 Zevk meselesidir forumda bir çok arkadaşımız severek kullanıyor ancak ben uzun turlara çıktığım için bana uymaz katlanır bisiklet.

Yardımcı olabildiysek bir beğeninizi alayım zahmet olmazsa

Tepkiler: Lenny07 ve mcb951
Yukarı Alt