Atölyede roller yapımı

alper52

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Alper
Bisiklet
Fuji
Tebrikler bi ara ben de heves ettim ama rulmanlar için çok para istediler 3 rulmana 300 TL isteyen oldu en ucuz :) kaldı ki diğer şeyler de vardı. Nerdeyse 0 fiyatına geliyordu.

• Beğen
Tepkiler: Serkan B.
Scudo

gunce

Üye
Tepki
24
İsim
Gunce
Bisiklet
Merida
@Serkan B. üstad ellerine sağlık bizde almayı düşünüyoruz. Denemelerini yap abi eğer uygun fiyata yapıp satarsan bizde alacağız. Tekrar tebrikler...

• Beğen
Tepki
31
Bisiklet
Pinarello
bende bir adet ilkelde olsa bir roller var isteyen olursa ücretsiz yollayabilirim. resimlerini akşam yollayabilirim whatsapp dan özelden numaranızı bırakabilirsiniz. kargosu çok tutabilir bayağı ağır çünkü.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Emeğinize sağlık, çok güzel olmuş.

Statik bilgisine ihtiyacınız olursa seve seve yardımcı olurum. İçi dolu demir kullanmışsınız, çok pahalıdır onlar. CNC tezgahında işletiyorsunuz. İçi boş borularlada çözülebilir, hafif tabiki ucuz olur.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Serkan B. Ortalama maliyet ve satış ne olur peki şuan için? Net fiyat elbette belli olmaz lakin aşağı yukarı bi rakam verebilrsen takipde ki arkadaşlar için iyi olacaktır..:harika:

• Beğen

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Tebrikler , satış yapıyorsanız kış için sipariş verebilirim ?

• Beğen

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@Serkan B. Çerçevenin altındaki takozlar vidalı mı?Y-Ön kısımdakiler yükseltilip yokuş etkisi verilebiliyor mu?

• Beğen

Serkan B.

Üye
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
@Barış TURAN Çerçevenin altındaki takozlar vidalı. Yerin terazisine göre ayarlanabiliniyor. ancak roller' de bisikletin açısı değiştirilerek yokuş etkisi arttırılamaz. Onun yerine en arka silindire ayarlı baskı plakası konup yokuş etkisi verilebilinir.

@OsmaniyeRehber Şu an bir arkadaş için yaptım. Öncelikle kendim deneyecem. Ama büyük ihtimalle satış yapacam gibi gözüküyor. Fiyat olarakta Aliexpress'te ki fiyatlar civarında düşünüyorum.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Serkan B. Beylikdüzü'ndesin sanırım. İmalatı satış aşam asına geçince iletişime geçersen özelden konuşuruz;)

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Bunu ön lastiği sabit şekilde kullanabilir miyiz ? Diğer türlü biraz sıkıntı onun üstüne çık filan.

• Beğen