Apartman yöneticisi ve bisiklet sorunsalı

kadirboz

Üye
Tepki
63
İsim
Kadir
Bisiklet
Claud Butler
Bence bu noktadan sonra artık yönetim bi görüş bildirmelidir. Diyaloglarda geçen çok anlamlı kelimelerin platformun jargonu itibariyle kullanılabilirliği tespit edilsin ona göre hareket ederiz. :naslyany: Şahsen ben bi bisiklet forumunda yolcu veya yollu kelimelerinin jargon dışı yorumlanarak değerlendirilmesini sağlıklı bulmuyorum ama neyse

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo
B

BF Okuru

Misafir
İşin içinde din yada siyaset olmayınca polemiğin tadı olmuyor. Bu polemiğe puanım 10 üzerinden 5.

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
İlk mesajdan son mesaja kadar okudum, işsizim.

Kaç yıldır buradayım, ne kadar soru sorduysam neredeyse hiç birine toplamda bu kadar cevap alamamışımdır :)

Bunu şöyle algılamayın, konuyu açan bayan olduğu için böyle oldu ya da ben çok zor sorular sordum falan değil olay.

En son sorduğum soru bile "yayınlanmak için" ne kadar süre bekledi, cevap gelmesini zaten beklemekten vazgeçtim.

Önceden hep zevkle okuduğum konular, yardım etmeyi bildiğini paylaşmayı esirgemeyen insanlarla doluydu bura. Ne oluyor bize? Neden böyle olduk?

Böyle bi konu arıyordum bende forumu bırakmak için. Güzel oldu denk geldiğim.

Caner Geyik

Daimi Üye
Tepki
858
İsim
eski rumuz: luneris
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru

Kadına yönelik şiddet hep Trump reyis yüzünden. Hillary ile inşallah çözülecek bu sorunlar. (Bonus: İşe siyaset karıştırmayı sizden öğrenecek değiliz.)

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.597
İsim
Ahmet
@sspl

Nasıl algılayalım peki?

@sspl

Profilinize bakıyorum, açtığınız konulardan 223 cevap alan bile var. 78, 43 bir sürü cevap alınan konular var. Haksızlık değil mi bu söylediğiniz?

@sspl

Halen daha bildiğini paylaşan insanlar çok fazla, on binlerce üyeye haksızlık olmuyor mu?

@sspl

Forumu bırakmak için konu mu arıyordunuz? Forumu bırakmamanıza sebep olacak yüzlerce başlık var ve siz de buna katkı sağlayabilirsiniz.
Gitme fikrini yeniden gözden geçirmeniz dileğiyle.

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
747
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@BF Okuru
Epeydir de esaslı bir polemik olmuyordu. Din ve siyaset olmadan da polemiğe girebildiğimizi gösteren nadir bir konudur. Darısı bundan sonraki din ve siyaset içermeyen polemik konularına artık.

• Beğen

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.597
İsim
Ahmet
@kaskreis
Asansörde bisiklet yasakmış.

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@Ahmetgitar 11 sayfadır bunu tartışacak kadar işsiz birini tanımıyorum bu forumda ama konu baya işsizce geldi 3-5 mesajdan sonra okumadım.

• Beğen

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@Ahmetgitar Ahmet bey, merhabalar.
Sizin konularınızı zevkle takip ediyorum sizden yana sıkıntı yok :) Ben sadece sıkıldığım şeyleri ve aldığım bi kararı dile getirdim. Tek tek hangi konum ne kadar mesaj almış ben bakmamıştım buna mesela :D Ayrıca hangi konularıma ne kadar mesaj geldiğini hangilerine gelmediğini de biliyorum ben o konuda da sıkıntı yok. Demek istediğimi tam anlayamadığınızı düşündürdü bana bu "alıntılarınız" :) Eminim siz de farkettiniz bahsettiğim konuları farketmemiş olamazsınız.

Ek olarak, hakkınızı yediğimi düşündüm attığınız bu mesajdan sonra. Kusura bakmayın. Siz gerçekten de bi şeyler için uğraşan birisiniz. Umarım pes etmeden vazgeçmeden devam edersiniz

• Beğen

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.597
İsim
Ahmet
@kaskreis
Size özet çıkaracak kadar işsizim ama yorgunum da.

Şaka bir yana olay özet çıkarılacak bir konu değil. Konu başlığı basit cevaplarla bitmişti, bir arkadaşın kullandığı kelime ile olay büyüdü. Kalanlar, gidenleri küsenler, kavgalar,
karbon bisiklet kullanımı ve bazı bisiklet sürücülerinin selam vermemesinden, rijit kadronun sarsıntıyı absorbe etmesine kadar bir Türkiye portresi çizildi diyelim özet olarak.

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@kaskreis ben varım 200+ mesajı okudum :)

• Beğen
Tepkiler: Ahmetgitar

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@Ahmetgitar İki kaşık dinle bir kaşık siyaset ekleyeyim de tadı çıksın bari böyle pek ilgi çekmiyor..

@sspl Saat olmuş 1 , beynim yanarsa sorumlusu sensin .

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@sspl Özet çıkarıver şöyle ilgi çekeninden ama yumurta anca sabaha , kafamın yerini değiştirecek halim kalmadı :)

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@kaskreis Objektif mi subjektif mi :D Sübjektifdi aslında o kimse bir şey demeden kendimi düzelteyim :D

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@kaskreis zaten sübjektif olursam alev alırız :D

Ortada bir sıkıntı var. Bir arkadaşımız yeni gelmiş aramıza ve bunu bizimle paylaşmış, üzerine sormuş ne yapmalı diye. diğer bütün arkadaşlarımız (çeşitli mesleklerden, çeşitli örfleri benimseyen daha doğrusu çeşitli bakış açıları diyelim) kendilerince doğru olan veya yapılması gerekenleri sıralamış. Bunun dışında bizim içimizden bazı arkadaşlarımız espri yapmış, bazıları buna alınmış. Kimi sert mizacı nedeniyle sert yazmış, kimilerimiz ona sert tepkiler göstermiş. Kimi küsmüş ben gidicem demiş, kimi bayan ya ondan demiş. Kimi demiş taşın o evden aidati fazla, kimi demiş anahtarın bi kopyasını al. Böyle olmuyor ya okuman lazım tek tek. :/ Bende büyük ihtimalle bu konuyla yüz yüze kalıcam 1+1 evde oturduğum için, ilk mesajlarda bir arkadaşımız bahsetti karar defteri falan ben onu öğrendim şahsen iyi oldu. Karar defterinde yazmıyorsa olmuyormuş gerçi bizde henüz yönetici bile yok :D

@Ahmetgitar Ahmet abi, sorun bende mi? Ben bakıyorum arkadaşım benim işime yaramıyor arkadaşlığı kesiyorum. Bu iş de biraz öyle oldu :)

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
Üşenmedim tam 32 dakikada okudum hepsini,
Forumca mı desem kafa başka şeye çalışmıyor.Varsa yoksa bel altı, biri bir şey desede ondan değişik anlamlar çıkarsak diye pusudasınız galiba.
Gerçekleri görmezden gelmeyin şu konuyu ben açsam 2. sayfa açılsa şükrederdim..

• Beğen

Tavariş

Üye
Tepki
128
İsim
Mehmet Z.
Bisiklet
Carraro
@Ahmetgitar Onu bunu bilmem;lakin oligarşik oluşumla aslanlar gibi mücadele ettiniz.Tüm algı yönetimi,baskılama çabalarını boşa çıkardınız. :harika:

• Beğen
Tepkiler: Ahmetgitar