Antalya

nagoddogan

Üye
Tepki
116
İsim
Doğan F
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçen yıl katıldım. İlk günün akşamı bir acil durum nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım. Çok güzel bir rota, 2 günlük yarış deneyimi de çok güzel. Ancak lojistiği çok zor bir yarış.
Bu sene için bir bilgi yok sitelerinde geçen yılın bilgileri duruyor hala.
ben instagram uzerınden kendılerıne mesaj attım bu sene yapılacak mı dıye, sadece ''evet'' yazmıslar. Diğer soruma ise cevap bile vermedi. Organizasyon biraz sıkıntılı sanırım. Halbukı dediğiniz gibi rota çok güzel.

Son olarak bu seneki boost24 yarışına gidecek arkadaslar var mı? İyi bir bisikletçi değilim, sıralamada yer almak gibi bir mücadelesi olmayan varsa takım olabiliriz..

Son düzenleme:
Scudo

Bıyıkov

Forum Bağımlısı
Tepki
3.071
İsim
Ayhan Bıyıklıoğlu
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aslında organizasyon kötü değildi geçenyıl. Belki biraz erken siye düşünüyorlar.
ben instagram uzerınden kendılerıne mesaj attım bu sene yapılacak mı dıye, sadece ''evet'' yazmıslar. Diğer soruma ise cevap bile vermedi. Organizasyon biraz sıkıntılı sanırım. Halbukı dediğiniz gibi rota çok güzel.

Son olarak bu seneki boost24 yarışına gidecek arkadaslar var mı? İyi bir bisikletçi değilim, sıralamada yer almak gibi bir mücadelesi olmayan varsa takım olabiliriz..

• Beğen
Tepkiler: nagoddogan
Tepki
1
İsim
Fatih Emircan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Alanya'dan kimseler yok mu

MokaPoT

Üye
Tepki
52
İsim
Cenk Pehlivanoğlu
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam herkese, forumda yeniyim ismin Cenk Pehlivanoğlu, iki sene önce bisikletim calindigindan beridir binmiyordum, yeni bisiklet aldim, almisken de sagdan soldan merak ettiklerime bakarken bu foruma denk geldim, gayet guzel bilgiler var ve herkes bilgi paylasimi konusunda cok comert, uye oldum tabi ki aranizdayim bundan sonra, beraber sehiricinde falan ara sira takilmak isteyen, bisiklet muhabbetlerini seven birileri olursa gercekte de tanisabiliriz tabi ki, instagramdan zaten ismim soyismimle beraber bitisik yazinca oradan da ulasabilirsiniz, bu arada tanisma kismini genel zannettim ben :) sehir seciyormusuz, şu anda Antalyadayim fakat Antalya/Eskişehir bir ordayim bir burda, o yuzden yaziyi kopyalayip Eskisehire de yapistirayim, memnun oldum arkadaslar.

Tepki
183
İsim
HAYDAR
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba sevgili Antalya. Yeni geldim Antalya ya iş buldum çalışıyorum. Sizinle tanışmak beni memnun eder. Henüz bisiklet i getiremedim . Önümüz kış olunca sizce konyadan getirmelimiyim? Yoksa yazı beklesem dahamı iyi olur. Kepez de oturuyorum. Hafta sonu falan bir forumdaş ile tanışıp çay içmek isterdim. Tekrar memnun oldum görüşmek dileğiyle

• Beğen
Tepkiler: serenler ve Atasoy

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.361
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba sevgili Antalya. Yeni geldim Antalya ya iş buldum çalışıyorum. Sizinle tanışmak beni memnun eder. Henüz bisiklet i getiremedim . Önümüz kış olunca sizce konyadan getirmelimiyim? Yoksa yazı beklesem dahamı iyi olur. Kepez de oturuyorum. Hafta sonu falan bir forumdaş ile tanışıp çay içmek isterdim. Tekrar memnun oldum görüşmek dileğiyle
Küflü peynir, Konya gevreği getir hemşerim! Kışın bende Kepezde oturuyorum. Bir çay içeriz🙋‍♂️

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bir daha hiçbir kuvvet beni Lyrboton Kome Antik Kentine sürdüremez. Hele ki Ekşili Göletinden (yarı yolu tamamlayabildim) sonra:agla:

İlk defa bir rotamı tamamlayamadım.

Yokuş, sıcak, antremansızlık çok zorladı..
Bu da antik kent anısı olarak kalsın..
293760 dosyayı görüntüle

wrmsty

Üye
Tepki
1.088
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
daha da motive etmez mi aslında bu durum? :) ben de ilk Doyran manastırı denememde çok zorlanmıştım. sonrasında iki kez daha tırmandım :))

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
daha da motive etmez mi aslında bu durum? :) ben de ilk Doyran manastırı denememde çok zorlanmıştım. sonrasında iki kez daha tırmandım :))
Hiçbir sürüşümü daha önce yarıda bırakmamıştım.. En kısa sürede buraya bir Ekşili Göleti tamamlanmış bir sürüş fotoğrafı gelir :)

Tepki
3
İsim
Doğukan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar, bu sene okula bisikletle gidip gelme kararı aldım. Bir süredir forumda okumalar yapıyor, kendime en uygun ekipmanları edinmek için tecrübelerinizden faydalanıyordum. Işıklar - Akdeniz Üniversitesi arasında 7.2 km'lik mümkün olduğunca trafiğe karışmamı gerektirmeyecek bir rota hazırladım. Günde toplam 15 km civarı yol yapacağım. Milli bayramlarda düzenlenen etkinliklere katılım sağlamak istiyorum, o zamana dek forumda okur olarak bulunacağım. Herkese iyi günler diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: wrmsty ve basri

Atasoy

Tepki
12.361
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Antalya bisiklet tamircileri ne kadar suratsız ve soğuk (diğer esnaflarda çok farklı değil) yaklaşık 15 esnafa bazı işler için uğradım.
"Günaydın kolay gelsin v.s. " diyorum adam suratıma alacaklısını görmüş gibi bakıyor. Çoğu zaman selamını bile almıyorlar. Halbuki gayet kibar müdüründen izin isteyen memur gibi konuşuyorum. Adamlarda bir havalar bir tafralar inanılmaz. Abartmıyorum biriniz sorsa tavsiye edeceğim kimse yok. Sizin tavsiye edeceğiniz biri var mı?

Son düzenleme:

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.346
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Antalya bisiklet tamircileri ne kadar suratsız ve soğuk (diğer esnaflarda çok farklı değil) yaklaşık 15 esnafa bazı işler için uğradım.
"Günaydın kolay gelsin v.s. " diyorum adam suratıma alacaklısını görmüş gibi bakıyor. Çoğu zaman selamını bile almıyorlar. Halbuki gayet kibar müdüründen izin isteyen memur gibi konuşuyorum. Adamlarda bir havalar bir tafralar inanılmaz. Abartmıyorum biriniz sorsa tavsiye edeceğim kimse yok. Sizin tavsiye edeceğiniz biri var mı?
Malesef katılmak durumundayım bir çok örneğe. Tavsiyem Akra Barut otel karşısındaki Başka ol cafe bisiklet bölümü. Ferhat bey çok yardımcı oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

Atasoy

Tepki
12.361
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Malesef katılmak durumundayım bir çok örneğe. Tavsiyem Akra Barut otel karşısındaki Başka ol cafe bisiklet bölümü. Ferhat bey çok yardımcı oluyor.
Teşekkürler yarın uğrayacağım 👍

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.032
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İstanbul Anadolu yakası için "Bostancı nero" bir bisikletçi buluşma noktasıdır. Sabah 5'den sonra her 15 dakkada bir bir rotaya giden bisiklet grupları olur...
Acaba Antalya'da böyle bir buluşma noktası var mı?

Teyyare Makinisti

Aktif Üye
Tepki
587
İsim
Arif Can
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İstanbul Anadolu yakası için "Bostancı nero" bir bisikletçi buluşma noktasıdır. Sabah 5'den sonra her 15 dakkada bir bir rotaya giden bisiklet grupları olur...
Facebookta Antalya Bisiklet Grubu var her salı akşamı ve pazar günleri tur düzenliyorlar

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.032
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Facebookta Antalya Bisiklet Grubu var her salı akşamı ve pazar günleri tur düzenliyorlar
Teşekkürler.
Belirtmeyi unutmuşum, yol bisikleti ile performans/antreman sürüşleri yapan gruplar için buluşma noktası demek istemiştim...

Bıyıkov

Forum Bağımlısı
Tepki
3.071
İsim
Ayhan Bıyıklıoğlu
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Haftaici 5:30 İl Jandarma, Haftasonu mevsime göre değişiyor. Bu aralar iki grup var. Biri 7 gibi il jandarmada diğeri 9 da Doğa Koleji Yanı Opette buluşuyor.
Haftaiçi sabahları kışın 3-5 kişi, yazın 10-15 kişi civarı oluyor. Haftasonları 10-20 arası değişiyor gruplar.