Antalya

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Bence önce çarşıya gidelim semih in dediği gibi:eek: sonra da toprak kokusu almaya gideriz.. Bmxciler de gelirler büyük ihtimalle hava güzel olucak:)

• Beğen
Tepkiler: Erdem Eryiğit
Scudo
E

emrusha07

Misafir
dağ bisikletini asfalttan sürüp sıradan ve klasik turlardan ÇÇGT (çay,çorba,gözleme turu)sıkılanlara gerçek dağ bisikleti turunu öneriyorum.şehir içinde asfalta dağ bisikletiyle tur yapmak nasıl bir bisiklet turu sınıfına giriyo onuda hala anlayabilmiş değiliz.(ÇÇGT)olmalı herhalde başka secenek yok.yeni ve bir parkur keşfettik bi arkadaşımla beraber.(bundan sonrada çeşitli ve farklı bölgelerde parkur keşiflerimiz evam edecek,burada sizinle paylaşabiliriz)yeni parkurumuz hisarçandır,geyik bayırı taraflarında.dağ bisikletinin tadını zevkini böyle turlarda alıyorsunuz gerçekten amortisörleriniz çalışıyor,kollarınız titriyor,yolun ve bisikletin hakkını veriyorsunuz,toprağın kokusunu alıyorsunuz temiz havayı ciğerlerinize çekiyorsunuz,şehir içine dumandan boğulmuyorsunuz.antalyada çok dağ bisikletine binen var fakat böyle turları çıkaracak bisikletçilerin bir elin parmaklarını geçeceğini sanmıyoruz.çünkü bu sporu gerçek anlamıyla yapanlar çok az bunu biliyoruz.merak edenler haftaya pazar günü o parkuru tekrar yapıcaz.(tur sırasında fotoğraf ve video çekimide yapıyoruz)isteyen herkez katılabilir...

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Bisiklet
Specialized
Doğru bir istatistik fakat ben de bir DJ kadrosu olan bisiklet var sizce yeterli mi bu bahsettiklerinizi beraber yapabilmek açısından..:eek:=?
Katılmak çok isterim teşekkürler ilan için..

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Bisiklet
Specialized
@Ertan ABA

Düdene dogru güzel bir gezi olucak gibi oradan da lara kum ormanına ugrarız belki...

Yarın kampusde senin bana msn den dedigin gibi Olbia simitçi kafe önünde saat 10.30 da seni bekliyor olacagım geç kalmazsan sevinirim... Ben de erken gelecegim seni bekletmek istemem..:eek: (varmadan yarım saat önce çagrı atarsın:eek:)
hoşcakal..

E

emrusha07

Misafir
freeride bisikletin kullanım amacı farklı,dağ bisikletinin kullanım kategorisi farklı.tura gelmek isteseniz bile kullandığınız bisikletin ağırlığıyla bizim çıktığımız yokuşları çıkamassınız.tünek tepenin yokuşlarını taşlı ve toprak yol olarak çıktığınızı farz edin.öyle etapları bitiriyoruz biz.bizimle birlikte tura gelecek bisikletçininde çıkacağından ümidimizde yok açıkcası.ama yinede konu açıp birileri sesimizi duyarmı diye düşündük.antalyada tek olmaya devam edeceğiz böyle giderse...

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
biz ömerin bisikleti bitiremedik dersane çıkışı sanayiye dükkana gitcez ömerle mert ve neco gelirsiniz sizde yardıma haberleşiriz

• Beğen
Tepkiler: Erdem Eryiğit

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
@geotech emre

Katılıyorum emre abi ayrıca 1-2 kisi şehir içinde sürekli dolaşıyorsa ve bunun yüzünden böyle bir cevap geliyorsa bilemiyorum herkez aynı değil dikkatinizi cekerim