Antalya

Scudo

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
sinan hoş geldin seni aramızda görmekten mutluluk duydum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
asıl ben teşekkür ederim türkiyede az tanınan bir spor olan bisikleti bu forum sayesinde ilerletmeye çalışan bir grup insana katıldığın için

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Tüm forum arkadaşlarım merhaba

Antalya ' daki arkadaşlarımızın burada buluşıup, birbirimizden haberimiz olsun diye , bu konuyu açayım dedim.

Antalya ' da olup ta forumumuza üye olan arkadaşlarımızı, burada tanıyıp, dışarıda da beraber gezelim diye ,Tüm Antalya ' daki arkadaşlarım burada kendisini tanıtsın diyorum.

İlk kendimden Başlayım. Adım ve soyadım ve mail adresim her zaman imzamda mevcuttur.

Ben Antalya da Bahçelievler semtinde ikamet ediyorum. Şu anda çalışmadığım için , en büyük eğlencem bisiklet gezilerim.
Eşimle birlikte, bazen kızlarımda olmak üzere tüm ailecek bisikletle gezmeyi severiz. Eşim ve ben Tandem bisikletimizle dolaştığımız için bizi Antalya ' da çoğu kimse hiç olmazsa bir kere görmüşlerdir.

Güzel bir bisiklet arkadaşlığı kurmuş bulunuyoruz. Bu bisiklet arkadaşlığımız içinde hangimiz bir diğerimizi arasak yaklaşık 1-2 saat içinde sayımız çoğalarak toplanır ve şehir içinde hemen bir gezi yaparız.

Sanıyorum, burayı okuyan sevgili arkadaşlarımda, buradan kendilerini tanıtırlar.

Ama mühim olan hiç birbirimizi tanımadığımız arkadaşlarımızı da buradan bulup tanımak. Onun için Antalya ' daki forum üye arkadaşlarımdan ricam Antalya' da ki tanıdığınız bisiklet seven arkadaşlarınızı da bisiklet forumumuza üye etmeniz.
Hiç olmazsa sayımızı artırıp , daha kalabalık, daha güzel gezilere imza atmamız daha kolay olsun.

Hepinize neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakalın.

NOT: Sadece forum adınızı değil gerçek adınızıda yazarsanız daha çabuk buluşuruz.Mail adreslerimizi de yazarsak , gezi düzenlediğimizde birbirimize mail atabiliriz.
2008 pazar gezilerimiz çok yakında gene eskisi gibi başlayacaktır duyurulur

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Merhabalar arkadaşlar
Forum bağımlısı
Antalya da ikamet eden
Akdeniz Üniversitesi 4. sınıf öğrencisiyim...

Evim güllük ile muratpaşa camii arasında ...

sahil şeridinde ve fener yolu üzerinde yürüyüş yapanlar kesin görmüşlerdir...
ve şehir içinde de çok fazla dolaştığım için
birçok bisiklet severi yakalayıp tanışırım...

isim soyisim & mailim imzamda mevcut!!!

hafta içi akşam üzeri yada sabah turları da yapıyoruz
her ne kadar asfalt yol olsa bile...

Ekibimiz çok hızlı büyüyor çok mutluyum

Yeni Antalya'lılar ile tanışmak beraber pedallamak isterim

Ercan BAYRAM....

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@skull_mrt

yasin 17 yaşında
lise öğrencisi
Antalya da dokuma mahallesinde oturuyor...

gençlik spor yol bisikleti takımındaydı
kendi isteği ile ayrıldı...

trek bisikleti var :)

uzun yol arkadaşlarımızdan birisidirrr...

berkeozkan

Üye
Tepki
19
herkese merhaba,

akdeniz üniversitesi tıp fak. 4. sınıf öğrencisiyim(bir rivayete göre...). Meltem'de oturuyorum, oturmadığım zamanlarda da (ki bu da hayatımda çok fazla yer kaplıyor) bisikletimle geziyorum. Misyonuna uymasa da, dağ bisikletimi yol bisikleti edasıyla asfaltta sürmeyi seviyorum. Bisikletimle aramda garip bir duygsal ilişki mevcut. Öyle ki sık sık şu tarz monologlara şahit oluyorum, "aaa, berke yine bisikletine park yeri arıyor..." , "aaa, berke bisikletini sınıfa sokmuş..." vs. vs... Tam da kendimi bu kadar yalnız hissederken, sağolsunlar, ender abi ve ercan gibi antalyadaki bisiklet arkadaşlarımla tanıştım. Bu ekiple tanıştığım için çok mutluyum, birlikte pedallamaktan çok ama çok keyif alıyorum ve alacağım. Çoğalmak, yollarda taşmak, hep birlikte pedallamak ve rüzgarın hep arkamızdan esmesi dileğiyle...
Bol pedallı günler.

gky_ant

Üye
Tepki
19
selamlar
ben göksel
antalyada doğugarajındanım. bisiklet turlarına genelde hafta sonları tek olarak çıkarım. rotam çoğunlukla yeniköy düzlerçamı veya termessos olurdu. birsüre öncesine kadar genelde her hafta sonu bu istikametlerde giderdim. son bir senelik bir süredir işyoğunluğu nedeniyle bisikleti biraz ihmal ettim ve cezasını hemen gördüm. şimdi uzun performanslı faaliyetlerde zorlanıyorum. şu sıralar haftata en fazla bir iki gün akşamları şehiriçinde binebiliyorum. fırsat bulabilirsem de hafta sonları liman taraflarına gidiyorum. daha önce böyle bir gurup duymadığım için genelde tek giderdim. ama artık gurubun gezilerine katılmaya özen göstereceğim.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
herkese merhaba ben de turlara yaklaşık olarak 5 senedir katılıyorum ama antalyada halen bsikletle dolaşmaya insanların çoğunun güveni yok.bu çok kötü bir durum.her geçen gün antalya metropol bir şehir olarak daha da büyüyor. trafikte ne bisiklete ne de motorlara saygı var.ama gün geçtikçe inanıyorum ki bir parça da olsa düzelme var gibi geliyor baba.antalya'nın doğal güzelliklerini keşfetmeye çıkmak özellikle bisiklet gibi bir araçla biç bir motorlu taşıtın gidemediği ve insanlar'dan uzak olan el değmemiş gibi hala doğal güzelliğini koruyan yerlerde dolaşmak mükemmel bir duygu.bilemiyorum ama antalya dışında bu kadar çok keşfedilmeyi bekleyen güzel yerleri bulmak zor bence.:) en güzeli arkadaş grubuyla dolaşmak .ben de akdeniz üniversitesi teknik bilimler meslek yüksek okulunda okuyorum.4.senem bitti.şimdi 2 dersimi vericem.profosyonel olarak antalya'ya yakın olan bisiklet yarışlarına katılıyoprum.manatgat ve alnya yarışları gibi.antalya dünyanın en güzel şehridir demiştir mustafa kemal atatürk.çok da doğru söylemiş.adını büyük yazamıyorum atamıza saygısızlık etmek istemem.çünkü forum kuralları gereği yasak.büyük harferle yazmak.evet tüm antalya'lıu bisiklet seven ardaşlarla önümüzdeki hafta görüşmek üzere ayağınızdan pedal kafanızdan kask eksik olmasın. selam millet korkulu rüyanız geri döndü.adresimi yazmayı unutmuşum tanışma kısmında larada ermenek mahallesinde oturuyorum.merkeze 20 km mesafedeyim.seri pedallar

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Konuyu tartışmaya taşıyacak mesajlar tarafımdan kaldırılmıştır.
Konu sadece Antalyalıarkadaşların iletişim kurmasını sağlamak için yine Antalyalı arkadaşlarımız tarafından açılmıştır.
Lütfen bu durumu göz önünde bulundurarak mesajlarımızı yazalım :) Mutlu ve mesut olalım ;).

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba
Ben Antalya da bu forumda bu kadar az olabileceğimize inanmıyorum. Ya bu topic i görmediniz yada başka sebeplerden burada yazmıyorsunuz.

Bizler Antalya ' da bulunan arkadaşlarımız, eğer buradan aramızda bir irtibat kurabilirsek, gezi ve toplantılarımız dahada canlanacak.

Şu anda bile çok güzel bir grubumuz var. Sevgi, saygı, kardeşlik, yardımlaşma ortamı içinde süper bir gezi grubumuz var ve de her gün çoğalıyoruz.

Şimdiye kadar tanışmadığımız arkadaşlarımızı da buradan bulabilirsek çok mutlu olacağız.

Bizler genci ve yaşlısı ile hep beraber gezen bir grubuz. Aramızda milli yarışçılarımız olduğu gibi, benim gibi yaşları kemale ermiş arkadaşlarda var. Yani her yaştan arkadaş var . Bayanı ve erkeği olarak.

Bizde hız yok. Herkes birbirini bekler. Sadece arada sırada performans turları da düzenliyoruz. Uzun mesafe oluyor. Bu gezilerin uzun gezi olduğunu , kendine güvenenin gelmesi gerektiğini , buradan duyuruyoruz. Mesela dün Uçarsu gezisi vardı. Ama sadece 3 kişi katıldı . Ben de kendime güvenemediğimden katılmadım, ama sonra pişman olup, geziye katılan arkadaşları karşılamaya Ercan ile gittik. Tabi uçarsu yol ayrımını kaçırınca soluğu Serik 2 te almışız. Geri dönüp yolda bizimkileri yakaladık. Eve geldiğimizde km saati 100km deydi.
Diyeceğim, genelde yavaş geziler düzenliyoruz.

Bu günde akşam üstü (17-09-2006 pazar) Karaoğlan parkında saat 16.00 da el heykelinin ordaki yerde buluşup şehir içi gezisi yapacağız. İsteyenler katılabilir.

Lütfen Antalya daki arkadaşlarımız buradan sizlerde bizle irtibat kurun ki grubumuz çoğalsın.
Hoşçakalın.

Natural_animal

Daimi Üye
Tepki
188
Merhaba Bu gün 45 km lik zor bir etap yaptım. Foto camera taşımak zor geldiği için almadım keşke tura götürseydim. Ama yakında çok güzel fotoraflarla sitede yer almak istiyorum. İsmim Okyay Antalya-Alanyada ikametkah ediyorum. Triatlon cennetinden.