Ankara

Scudo

oys14

Üye
Tepki
52
Bisiklet
Carraro
@windshear yerlilerin hepsini inceledim ama yapamadım . birde herkes kendine göre anlatmış biri farkli yapıyor öbürü farklı standardize değil bu bites ayarı :)

Tepki
85
İsim
Tuğrul Erkılıç
Bisiklet
Mosso
@Ken f/p açısından mossoyu incelemenizi tavsiye ederim. Kalite açısından da gayet güzel.

@oys14 Bisiklet Tamir & Bakım: (link)
Bu kanaldaki arkadaşı başarılı buluyorum tavsiye ederim:harika:

• Beğen
Tepkiler: oys14
Tepki
11
İsim
Seçkin Bedük
Bisiklet
Cube
Evli, Çocuklu ve yoğun iş temposu olan bir adam için en uygun saatler :D bugün 5:20 gibi çıktım evden, geldiğimde 6:50'ydi saat :D sonra anca hazırlan, çocuğu okula bırak, işe git :D

eatmc

Üye
Tepki
88
İsim
Efe
Bisiklet
Mosso
Kaç gündür gündüzleyin plan yapıyorum- güneş batmaya başlayınca çıkar 1 saat turlar dönerim diye ama kendimi dışarı atamıyorum (tatlı su bisikletçiliği :D) Büyükesat civarında olup da akşam saatlerinde bana eşlik edebilecek yada benim eşlik edebileceğim kimse bulabilirsem atarım kendimi dışarı diye düşündüm, var mı kimseler bu taraflarda? :)

satımktn

Üye
Tepki
33
İsim
SATI
Ankara aslında çok güzel bir yer bir çok bisiklet sever arkadaş var.

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Satı bisiklet-sürer arkadaş yok ama hiç karşılaşmıyorum desem yeridir sürerken

satımktn

Üye
Tepki
33
İsim
SATI
@Owlknife

Ankara perşembe akşamı bisikletçileri PAB turuna katıldınızmı hiç.ben Ankara'da hiç bu kadar bisikleti bir arada görmemiştim.

• Beğen
Tepkiler: Serkan.Sezer

Hevesli

Aktif Üye
Tepki
260
Ben kaskı takıp çıkınca millet uzaylı görmüş gibi bakması, etrafımda çocukların küçük bisikletleriyle bana yetişmeye çalışması.. Patlak su borularından günlerdir akan suyun içinden geçerken 5km/sa ya kadar düşmek, çöp konteynırlarının yanından geçerken etrafında uçuşan ivezlere dalmadan evvel ağzını gözünü kapatmak, yol çalışması yapacağız diye ramazandan önce deşip bıraktıkları yollardan amortisöre güvenerek zıplaya zıplaya geçmek, bisikleti görünce artistlik yapmaya çalışan şahincinin gaza kökleyip arkayı sağa sola kaydırarak muza basmış maymun taklidi yapması, köpekler, kuşlar, ankara.

eatmc

Üye
Tepki
88
İsim
Efe
Bisiklet
Mosso
@Hevesli aynen bunlar dışarı çıkmak için motivasyonumu toplayamamamdaki temel etkenler aslında. Onun için grup sürüşü daha albenili oluyor

mack_sin

Üye
Tepki
34
İsim
emin faruk ekren
Bisiklet
Corratec
@can akıncılar abi sen birde konya ya gel inan bana ankaraya hava konusunda şükredersin alırşısın abi zamanla :D Bu kadar gömme ya

@Hevesli Ankara da 20 senedir yaşıyorum beni bile soğuttun reis :D güzel yanları var mı acaba :D

Hevesli

Aktif Üye
Tepki
260
Ankara'dan Güdül'e giderken (ayaştan değil barajın ordan) ve güdülden sorgun göletine giderken köy yolları harika, bomboş, köpek te yok, insan bile görmüyosunuz köy içine girmedikçe.
Hatta bugün şanslı gününüz, iki tane resim çekmişim :)
P_20170627_112806.jpg
P_20170627_112839.jpg

Hevesli

Aktif Üye
Tepki
260
@Owlknife Hiç bi baraja girilmez, gazetelere ikinci sayfa haberi olmak istemiyorsanız. Ama sorgun göletinin bazı kısımları plaj gibi, derin değil, büyük olduğu için etrafını bi dolaşıp uygun yerinden girebilirsiniz. Mesire alanı var bi kısmında, orda yüzenler vardı (yasak denildiği halde). Mesire olmayan kısımda ise (-ki çok büyük bir alan) istediğiniz gibi keyfinize bakın.

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Hevesli ankarada deniz falan yok malum havuzlarda sıkıyo insan şöyle bi deniz istiyo bi gün giderim inşallah merak ettim

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Hevesli kampta atılır buraya şehre yakın mı acaba ankaradan kaç km?

Hevesli

Aktif Üye
Tepki
260
Bolu sınırında, sorgun göleti diye aratırsan harita çıkar. Uzak ama sabahın ilk ışıklarıyla yola çıkılırsa öğlen olmadan varılır.

• Beğen
Tepkiler: Owlknife