Adana

tunazes

Üye
Tepki
6
İsim
Tuna
Bisiklet
Focus
@Fırat Ç. Bagaj bağlantısı bizim için önemli sayılır aslında çünkü yaza kadar hazırlık yapıp yazın tur yapmayı düşünüyoruz arkaya çanta, çadır vs.. eşya olacak. Bu arada ilgin için teşekkür ederim yeni modellerinde bagaj deliği varmı diye bakacağım eğer varsa araştıracağım. Gerçi bagaj deliği açtırılmazmıki sonradan bilemedim danışmak lazım bilene.

Scudo

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
@tunazes
Önerdiğim modellerde arkaya monte edilen bagaj delikleri mevcut ön tarafında olması lazımdı.

Tepki
0
İsim
Sümer Selçuk
Bisiklet
Diğer
Merhaba,
Bulunduğumuz il için en iyi servisi nereden alabiliriz. Mesela ben Adana'dayım. Jant akordu yaptırabileceğim profesyonel bir yer arıyorum. Bisikletim Mongoose marka servisi yok. Destek verebilirseniz çok sevinirim

mustc1940

Üye
Tepki
52
İsim
Mustafa Çelik
Bisiklet
Sedona
@SumerSelcuk Çukurova Bisiklet Evi’ni tavsiye ederim. İsmail abi işini hakkıyla yapar.

Kaan0101

Üye
Tepki
8
İsim
Kaan
Bisiklet
b'Twin
Merhaba arkadaşlar, ben Kaan Adana dan aranıza katılmış bulunuyorum . Yaklaşık bir 16-17 senedir bisiklete binmiyordum ta ki geçen yaza kadar , aslında aklımın bir ucunda hep yol bisikleti alma fikri vardı ama birden bodoslama atlayıp almak istemedim, hem kondisyon olayı hemde sıkılırmıyım sorusu üzerine makul bir fiyatla mtb almaya karar verdim , her gün işe gidiş geliş 15 km yol yapıyorum , araçla gidip gelmekten kurtuldum ,aklımda hala güzel bir yol bisikleti alma durumu var seneye inşallah bütçeyi olabildiğince yukarı çekip kaliteli bir yol bisikleti almayı planlıyorum

bunlarda benim küheylanlar :D

omursurme

Üye
Tepki
24
İsim
Ömür
Bisiklet
Carraro
Selamlar ben de yaklaşık 1 ay önce Carraro 227 alarak aranıza katıldım.

• Beğen
Tepkiler: tange
Tepki
4
İsim
SEMİH
Bisiklet
Kron
Öncelikle selamlar , yaklaşık 5 aydır yol bisikleti kullanıyorum adanada gidilebilecek heryere gittim Mersini görmeyi gezmeyi istiyorum fakat bisiklet ile gidebileceğim yolları bilmiyorum bu konuda tecrübeli olan abilerimden önerilerini bekliyorum

İYİ FORUMLAR :)

@SumerSelcuk çarşıdaki adliye tarafında dağ bisiklet adlı bir bisikletci var gerçekten işinin ehli ve doğru yapıyor işçiliği göreceksiniz kaliteli ve hızlı hizmet veriyorlar

• Beğen
Tepki
10
İsim
Resul Osman Acar
Arkadaslar S.a Adana da oturuyorumda 16yasindayim Baslangic bir yol bisikleti alacagimda fiyat bakimindanda ucuz aklimda Triban 100var kullananlar varmi forumda degerlendiriseniz tesekkurler

B

BF Okuru

Misafir
Arkadaşlar mrb yarın 29 ekim bisiklet turumuz var 17 km lik bir güzergahta , ve turda kask zorunlulugu varmış şu ana kadar kaska gerek duymadım Gelecek arkadaşlarımız varsa 1 fazla kask getirebilirmi irtibat numarası için özelden yazınız.. Bu arada anlamayan arkadaşlar olabilir decatlon tuuru..

Tepki
2
Merhaba ben Mehmet adanada bulunuyorum
Aranıza 2. El salcano city sport 20hd alarak katıldım.

Ensdrms01

Üye
Tepki
0
İsim
Muhammed enes
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sene 2019 burda olan bisiklet severler ses verin bisiklet surelim birlikte

omursurme

Üye
Tepki
24
İsim
Ömür
Bisiklet
Carraro
Dün bir tur grubuyla karşılaştım buradan mı organize olmuşlar acaba dedim . İçimden katılmak geldi ?

• Beğen

karaomermustafa

Kozan Bisiklet ( KOZBİ)
Tepki
779
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kenan evren bulvarı doğa bisiklet tekin usta... pad adana olabilir.

Tepki
24
İsim
Ahmet Mert
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba. Ben Ahmet. 29 yaşındayım. Adana'da yaşıyorum. Uzun zamandır bisiklet almak istiyordum. Birkaç ay önce Btwin Riverside 500 alarak aranıza katıldım. Tüm Adanalı arkadaşlara selamlar.198525

• Muhteşem
Tepkiler: Gökay Akçay

Kızılçam

Bitkisel Üye
Tepki
274
İsim
Ömer
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Akşam/gece arazi turu yapan/yapmayı düşünen arkadaşlar varsa seve seve katılabilirim.ABİT ve PAB ın akşam turları hiç uymuyor bana.

B

BF Okuru

Misafir
@Ahmet Mert Gök
Hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.. Bende triban 500 alarak yoluma bu forumda devam edecegim..
Forumdan 19 mayıs decathlon turuna katılan oldu mu;?
Forumdan pek tanıdıgım yoktu ama" :)))

Tepki
24
İsim
Ahmet Mert
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@epixmerix
Teşekkür ediyorum. Ben de yeniyim. Ne forumdan ne de Adanadaki bisiklet camiasından daha kimseyi tanımıyorum. Sağlık sorunları nedeniyle bisiklet kullanamıyorum birkaç haftadır. Katılamadım o yüzden. İnşallah birkaç haftaya iyileşip abit turlarına ve diğer turlara katılmaya başlayacağım :)

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Adanadaki herkese selam. Ctesi Pazar Adanadayım. Sabahları sürüş yapacağım. Birlikte sürüş yapmak isteyen olur mu? Göle yakın öğretmen evinde yada İbis te kalacağım. Bilgi bekliyorum. Görüşmek üzere. :)