9. Edirne Yol Bisikleti Yarışı

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.496
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Wasabie Sizin adınıza hem üzüldüm görev için hem de sevindim. Bu iş bir ekip işi en azından izin alıp yarış zamanı gelirsiniz umarım. Biz sizi biliriz ekiple irtibatımızı sizin üzerinizden sağlarız artık (Tabi seneye kim öle kim kala demiş atalarımız) Elleriniz dert görmesin çok sağolun.

Scudo

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.471
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu adamlara hiç eleştiride bulunmayın, eğer yarış esnasında kazada yaşanmamışsa bence mesele yok demektir. Edirne bize uzak o nedenle yarışa gelmemiz zor, organizatörleri canı gönülden tebrik ediyorum.

S-Works

Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi
Tepki
423
İsim
Bayram
Bisiklet
KTM
Güzel geçti yarış. Bazıları erken dönmüş bana denk gelmedi . Gorenler numaraları verirse gereken yapılır kanaatindeyim. Madalya sıkıntı yaşandı önemli değil. Ben arkadaşımdan aldım çetin abi de benden aldı. Bakalım kendimiz aynısını yaptırmayı planlıyoruz. Maksat hatıra olarak bulunsun.

Büyük emek vardı. Herkesi tebrik ederim. Yol bi süre sonra açıldı. Benum için sorun değildi. Ancak bazıları için sorun olmuş olabilir . Belki bir sonrakinde kişiler araca alınarak sorun çözülebilir.

Prof makina ile fotoğraflar çekildi. Onları nereden bulabiliriz ? Çeken arkadaşlar ekipten mıydı. Yoksa çekip ücretli satanlardan mi ?

Kiminle irtibata geçmek gerek ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S-Works

Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi
Tepki
423
İsim
Bayram
Bisiklet
KTM
@WasabieAslında sonraki yarışa bütçe olması amacıyla makul ücretlere fotoğraflar satılabilir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

Wasabie

Daimi Üye
Tepki
1.235
İsim
ALİ ALPER
Bisiklet
Diğer
@S-Works onlar fotoğrafçı arkadaşlarımızın hakkı, hiç bir beklenti içinde olmadan geldiler :)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mur@t_Ok
Kulüp arkadaşım murat çok güzel söylemiş @Wasabie emeğinize sağlık herşey çok güzeldi.

Kişi sayısına göre madalya olmaması iyi olmuş. Dereceye giremeyenler için ikinci bir derece olmuş. Seneye 250 adet olsun ilk 250 olanlar alsın yada herkese olacaksa finisher madalyasından ziyade ilk 250-300 kişiler için farklı madalya olabilir. Tabi şartda değil sadece Bir fikir

• Beğen
Tepkiler: özgürakt

apsara2000

Üye
Tepki
186
İsim
ilker
Başlangıç
1975—76
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
edirne bisiklet klubune ve ali Alper arkadasimiza sonsuz teşekkürler ,
bizlere buluşma imkani ve cok zevkli bir pazar gunu yasattilar
maalesef istanbulda böyle amatör yaris organizasyonlari düzenlemek cok zor
ama umarim başka sehirlerin bisiklet klupleri de böyle yarislar düzenlerler ve bisikletçi sayisi ve farkindaligi artar

emeğinize saglik

Tepki
11
İsim
EMRAH
Bisiklet
Pinarello
Hiç bir ücret alınmadan bu tür kapsamlı organizasyonu sağlıklı bir şekilde planlamak gerçekten ne kadar özenli ve hummalı bir çalışmanın meyvesi olduğunun göstergesidir. Önceki yorumlarda okuduğum kadarıyla sponsor bulmak biraz sorun olmuş bu olayda fazlasıyla üzücü Edirne'ye yarış için gelen ortalama bin kişi vardı yarışcılar aileleri ve destek olacak arkadaşları bir çoğu da hazır gelmişken Edirne'nin meşhur ciğerini yiyelim dedi en azından oradaki esnaflar sadece ciğercilerden bahsediyorum yüzer lira verseler madalya için gereken ücret yine toplanırdı. Bu işe Esnaf ve Sanatkarlar odası bile bir şekilde sponsor olabilirlerdi. Makarnayı gördüğüm kadarıyla KIZILAY dağıttı. Esnaflardan hiç bir hareketlilik yine yok, aksine oraya gelen bizleri kaz gibi gördükleri aşıkar.
Organizasyonda elini taşın altına koyan her bir birey sonsuz teşekkürü ve taktiri hak ediyor.
Bizler ÇERBİS grubu olarak Ali Alper Bey'e, EBİS grubuna, gönüllü olarak organizasyonda görevli arkadaşlarımıza ayrıca yol güvenliğini sağlayan tüm güvenlik güçlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunar, seneye düzenlenecek olan yarış tarihinin gelmesini iple çektiğimizi belirtmek isteriz...

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
Fotoğraf başına 15 tl istiyor arkadaş biraz abartmış işi yani kusura bakmasın. :)

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
Fotoğrafları çeken arkadaş fotoğrafın ortasına kocaman ''watermark'' koymuş. Ben de fotoğrafla ilgilenen biriyim, 5 senedir okulunu okuyorum ama böyle watermark görmedim. Benim fotoğrafım olsa alıp kullanmam yani. E kullanılamayacak fotoğrafın var olma sebebi nedir?

Koyma demiyorum, ufak olarak yine koy :)

Celeste

Aktif Üye
Tepki
158
İsim
Saruhan Er.
Bisiklet
Bianchi
Sosyal medyadan iletişim bilgilerini bulabilir, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını isteyebilirsin.

Bozkırlı

Daimi Üye
Tepki
378
İsim
Serdar GÖK
Bisiklet
KTM
@alcest
Arkadaş o fotoğrafları şayet logosuz isteyen olursa benimle iletişime geçsin diyor. Yani o logo kasıtlı olarak büyük konmuş ki adam bu işten parasını kazanabilsin. Kaç lira istediğine dair bir bilgim yok. Sosyal medyadan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz sanırım.

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
Parayls verdiğini bilmiyordum. O zaman iş değişir, haklısınız

yunakre

Elektrikli 240s :D
Tepki
271
İsim
Yunus Özdemir
Bisiklet
Merida
Tüm Ekibe sonsuz Teşekkürler .
Çok ilgili ve gönülden bu Yarışı düzenliyorsunuz...
Sizi sevmekten başka elimden birşey gelmiyor:)

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@(link) ve tüm emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler .

Selamlar,
Tolga Gürgün

• Beğen
Tepkiler: özgürakt

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Tolga Gürgün

Vayyyyyyy,bu tolga yahu,aytekin emekli oldu,kartepeye yakın sapancada
Bu sene altını 60 mastırda kaptık,tolga dostum seneye 2018 marmarada kürsüye talibim,hatırla sen ben evren ,yener ,eski günleri...zaman geçsede sahada varız.

@yunakre

Yunus listeler belli oldumu dereceler ?