9. Edirne Yol Bisikleti Yarışı

Mur@t_Ok

Teşkilat Bisiklet Grubu
Tepki
845
İsim
Murat OK
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yaris fotograflari

Volume 1
(link)
Volume 2
(link)
Volume 3
(link)
Volume 4
(link)
Volume 5
(link)
Volume 6
(link)
Volume 7
(link)
Volume 8
(link)

Paylasimi icin Demirpedal Corlu Sergen Cicek'e tamam tesekkur ederiz

• Beğen
Tepkiler: lealtad
Scudo

oztmert

Üye
Tepki
75
İsim
Mert
Bisiklet
Giant
Öncelikle harika bir pazar gecirdim diyerek emegi gecen herkese teşekkürlerimi iletirim..

Yaris ile ilgili hava harikaydi, 22 ekim edirne nasil olur derken hem terletmeyen hemde bizleri usutmeyen bir hava vardi.

Nacizane bir sonraki organizasyon icin bir elestirim olucak. Ben sehir bisikleti ile eglenmek icin katilmistim.Süpürgeye yakalanmadan bitirdim. 40. km deki su alma kismindan ek su alirim diyordum ama kimse yoktu. Yerlerdede bir yudum alinmis bir sürü su vardi. 2 matara takmayanlar sanirim bu dagitim yerine güvendi... Ben magdur olmadim ama yanindakinden su isteyenler gordum...

• Beğen
Tepkiler: özgürakt

zengardo

Üye
Tepki
6
İsim
Agit Çelik
Bisiklet
Merida
Genel siralama aciklandimi acaba ? Kac yuzuncu olduk merak ediyoruz

• Beğen
Tepkiler: özgürakt

Wasabie

Daimi Üye
Tepki
1.235
İsim
ALİ ALPER
Bisiklet
Diğer
@zengardo hocam hala çalışıyoruz. Klasman ve tüm sıralı açıklayacağız. Puruz bırakmamaya çalışıyoruz. Su konusunda da maalesef Edirne de hava çok sıcaktı bugün . Geçen sene bunun çeyreği kadar su vardı kaldı. Ve maalesef Selimiye ziyareti yapanlar bizim sulara da dadanmislar. Anlayışınız için teşekkür ederiz :)

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Güzel etkinlikti. Emeği geçenlere teşekkürler;) Özellikle güvenlik kısmı, yolların kapatılması oldukça iyiydi. Trafik konusunda özellikle ilk ve son 10 km'de oldukça tedbirli davranılmıştı. İkramlar ve alaka güzeldi ayrıca:)

mithgor

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Can
Bisiklet
Focus
@Wasabie

Orada da soyledim, cok guzel bir yaris oldu.
Bir dunya para vererek katildigimiz butun yarislardan daha guzel bir yaris bu.
Net bir sekilde emek ve ozen var. Kar etme amaci yok, bisiklet aski var.
Madalya icin de tekrar cok tesekkurler, ne guzel bir gundu. Seneye 1000 kisinin uzerinde katilimcisiyla daha da guzel olacak eminim.

Mur@t_Ok

Teşkilat Bisiklet Grubu
Tepki
845
İsim
Murat OK
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@(link) öncelikle yapmış olduğunuz bu güzel etkinlik için teşekkür ederim. Ben pürüzler olsa da eleştiri yapmayacağım. Şunu bilir ve uygularım. Meyve veren ağaç her zaman taşlanır. Ücretsiz olarak yapılan böylesine güzel ve büyük bir organizasyon ki 600 kişi katıldı eksikliklerin olması gayet normaldir. Koskoca Granfondo Marmara yarışında bile o kadar para toplanmasına rağmen dalga geçer gibi "Şampiyona Şeker" şarkısını çaldılar be ödül olarak kestane şekeri verdiler. Güvenlik deseniz yetersizdi.

Tekrar teşekkür ederim. Böyle güzel organizasyonların daha da artması dileğiyle inşallah 10. Cumhuriyet Kupası yarışında da görüşmek üzere.

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
Bugüne dek katıldığım en keyifli ve çekişmeli ayrıca en "profesyonel" yarış oldu. İnanılmaz güzel bir deneyim, anı oldu benim için. Organizasyon adına her şey çok iyiydi. Bir tek çip sistemi olsa ve şu aksaklıklar yaşanmasa mükemmel olurmuş. O da artık seneye diyelim. Bu sene 633 kişi katılmış seneye 10. yılda hedef 1000 kişi ki bence çok rahat ulaşılacak bu sayıya. Başta @Wasabie olmak üzere böylesine harikulade bir organizasyonu tamamen ücretsiz bir şekilde düzenleyen tüm ekibe sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız, seneye görüşmek ümidiyle!

Selocu_aziz

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Aziz
Bisiklet
b'Twin
İlk defa bir yarışa katıldım amacım o ambiyansı yaşamak diye inanın yüksek maliyetli bisikletleri görünce dedim hic şansım yok ama kendimce zaman sınırına yakalanmadan yarışı bitirmek
Diskalifiye olmak istemiyordum ve bunu başardım belki 1 olamadım
Kürsüye cıkamadım ama kendimle onur ve gurur duydum yarışı bitirmenin zevki yarışı düzenleyenlere ayrı ayrı teşekkür ederim inşallah seneye orda olurum

Wasabie

Daimi Üye
Tepki
1.235
İsim
ALİ ALPER
Bisiklet
Diğer
@televole2 hocam yapcak bişey yok, yarış içinde görevli arabası olup yarışı izlemekte çok keyifli :D
olinin orda dedim kesin tabanca patlattı dedim, start için, o gene bom diye bir lastik patlamış :D

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Wasabie Herşey için çok teşekkürler. Murat Bey'in aksine ben biraz eleştiri yapayım. Eleştirilmek herzaman için bizi daha iyiye götürür. Sizin gibi ego sahibi olmayan eleştirilerden ders çıkaracak insanları daha da ileriye götürür. İlk eleştirim madalya konusunda olacak. Yarışı süpürülmeden bitirdim. 600 madalya olduğu söylendi ama madalya kalmamıştı. Arkadaşımın madalyasını çalmak zorunda kaldım eve gittiğimde 7 yaşındaki oğlum boynumda madalyayı görünce gözleri parladı. Ben de madalya alacağım diyor şimdi. Para konusunu gizli kapaklı yapsak seneye şu madalya işini tamamen çözsek. 2. eleştirim 25,4 ort ile yarışı bitirdim biz yarışı bitirmeden trafik açıldı ve sıkışmış trafikten bunalmış sürücüler bizim için çok büyük tehlikeler oluşturdu. Ben finish çizgisinden arabalar ile geçtim. Alt sınırı 27 ort yapıp geriye kalanları süpürmek bence çok daha iyi olur. Benim gibi amatör biniciler en azından ya kendini geliştirir yada 40 km yarışıp yarışa veda eder ama tehlike atlaşmamış olur. 3. eleştirim su konusu ben 2 mataralı idim onun için sıkıntı yaşamadım ama susuz kalan arkadaşlar oldu. Bunlar ufakta olsa eleştirilerim. İyi olanları yazmıyorum. Yazmaya kalksam maddeler yetmez. Seneye kendi gelişimime bakıp ya yarışta olacağım ya da size destek vermek ve bariyer taşımak için yanınızda. Edirne çok değişmemiş. 1998-2004 yılları arasında Makine Mühendisliği bölümünde okumuştum. Sağlıcakla kalın.

Wasabie

Daimi Üye
Tepki
1.235
İsim
ALİ ALPER
Bisiklet
Diğer
@trainspotting35 madalya konusunda haklısınız, bir dahaki zamanlarda direk kayıt yaptırana vermek istiyoruz. Öyle daha makul , millet çocuklarına bile almaya çalıştı. İnşallah hataları düzeltiriz. Seneye ben edirne'de olmayacağım, şark görevi malum :/