7-8 Ağustos 2010 Uludağın zirvesine gidiyoruz dedik ve gittik

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Seni kutlarım Dinçer. :D
Antremansız kondisyonsuz başarılı olacileceğine gerçekten inanıyormusun.

Alırım anahtarın (gidonunu) :D:D:D:D

Scudo
Tepki
50
İsim
Çağlar
Bisiklet
Scott
Birol abime zirve çıkışında ve tüm yol boyunca gösterdiği performanstan dolayı "tavşan" demeyi uygun görmüştüm; ama bu tavşan-kaplumbağa hikayesi gibi sonuçlanmıyo, kimsenin aklına bunu kastettiğim gelmesin; bu hikayede tavşan hep önde...:)
honoz için sanırım en az 1 hafta gerekir ki benim malesef iş durumları buna izin vermez.
Bu arada bana da geçmiş olsun dileklerini iletenlere teşekkür ederim. Benim de kalça kenarından küçük bi sıyrık (Orhan abi gibi) dışında sorunsuz bi kaza atlatmıştım. Birol abi merak ettiği için söylüyorum; cep telefonum kazadan dolayı değil, şarjı bittiği için kapanmış ve açılmamış bu arada. Bu da sevindirici oldu benim için...

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@çağlar kalaycıoğlu

Çağlarcığım sana da geçmiş olsun. Cuma günü öncelikle Tekirdağa ve devamında muhtemelen Gelibolunun Ege kıyılarından birisine doğru yola çıkıyorum. Şehir içinde bisiklete binmek hiç içimden gelmiyor ve sıcaktan bunalmış durumdayım. Kendimi doğanın kollarına atıp rüzgarımda serinlemek istiyorum. Doğa ve billur gibi bir deniz beni bekliyor. Kayda değer bir şeyler yakalarsam ki, yakalayacağıma eminim dönüşte paylaşırım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çağlar telefonunu merak etmiştim bişeyi olmadığına çok sevindim.

Belki söylemişimdir geçen ay da ben güzel bir kaza geçirmiştim ve Iphonem parçalanmıştı. Onun üzerine bir bardak su içtim. Tek tesellim soyulmalar ve kaburga ağrıları dışında fazla bir hasar olmaması. :)

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@birolcakir

Senin iPhone da benimki gibi yalan oldu demek. Aylardır her sorduğumda bu gün olacak yarın olacak, board bekliyoruz, board geliyor palavralarından sonra artık umudu kestim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Orhan Kılıç

Ben de 2.el aldım zaten iphonesiz yapamam
zaten ha oldu ha olacak derken baya aksadı işlerim sonunda olmuyor dedilerde 2.el aldım :)
Oda şansına denk geldi Kuyumcu bi arkadaş iphone almış ama telefon olarak kullanıyor :D
Dedim sadece telefon olarak kullanıyorsan yazık etme cihaza ben hakkını veririm onun :D
Oda sağolsun kırmadı beni piyasa fiyatının altında aldım telefonu :D

Deniz Taş

Daimi Üye
Tepki
203
İsim
Deniz Taş
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Her saniye fotoğraflanmış vallahi
hiç bitmeyecek gibi dalmış bakıyordum tek tek
elinize ayağınıza sağlık
turunuzda fotoğraflarınızda çok hoş olmuş

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
herkese selamlar:
uludag macerası şükürler olsun kazasız belasız sonuçlandı.
başta bu turu organize eden orhan KILIÇ abimize ,çağlara, birola, dinçere,metin arkadaşıma teşşekkür ederim..daha nice güzel turlarda görüşmek dilegiyle..
.........hoşçakalın......

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@birolcakir

Vallahi bende iPhonesuz yapamıyorum. Ama şu anda iPhonea da bütçe ayıramam. Bu işin tek olumlu yanı eskiden internet başında zamanımın çoğunu jailbrake ve yeni programları tanıtan formlarda geçiriyordum, şimdi bisiklet forum sayfalarında geçiriyordum. iPhone olsaydı herhalde bu turlara bu kadar zaman ayırmazdım, ayırsamda gezilerimi fotoğraflarla anlatmak için bu kadar sıkıntıya katlanamazdım. Sizlerde bu kadar ayrıntı ve fotoğraf arasında kaybolup kafayı sıyırmazdınız. :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Haklisin bende jailbrake olayini bu telefonda yaptim ama baya zaman harcatiyor indirdiğimiz programlar viruslu uyumsuz yada bozuk çıkabiliyor isye o zaman isin yoksa ara dur bende de işletim sistemlerinden dolayı yukleyemedim verdim arkadasa o halletti ;)

Tepki
50
İsim
Çağlar
Bisiklet
Scott
@birolcakir

Çok teşekkürler Birol abi, ucuz atlatılmış bi kaza oldu. Hatırlıyorum Birol abi, bahsetmiştin senin o kaza ve ıphone kaybını. malesef zaman zaman böyle kazalar olabiliyor. o yüzden en önemlisi önce bize bişey olmasın, gerisi tabi ki üzücü olabiliyor ama yerine konuyor tekrar senin 2.el gibi..

• Beğen
Tepkiler: dinçer dışbudak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Orhan Kılıç

Orhan abi Ön hazırlık için köyü aradım :)
Aile dostlarımızı ve kötü bir haber aldım.
Askerimiz honaz dağının zirvesine gözetleme için bina inşa etmiş.
Yol sorunu hiç yok sonuçta zirvede askerimiz araçla bile gidilebiliyormuş.Ama köylülerden aldığım bilgiye göre geçişler izinle yapılıyormuş. izin almakda zormuş. Artık askeri devreye sokma zamanı geldi. Özel izin almak gerek
:D

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@birolcakir

Bu hafta sonu Geliboluya gidiyorum. Bayramda muhtemelen Gökçeada, olmazsa Kerpe planım var. Ekim başında da GPA ya katılacağım. Sonrasında Bodrumda 1 hafta tatil yapacağım. İstanbula dönüşüm 17 Ekimi bulacak. Anlayacağın programım dolu. Bu şartlarda Denizliye gidemem, askerden izin almak içinse hiç uğraşamam. Gidişler engellendiğine göre kuzu çevirme yapanda tezgahı kapatmıştır. Sen iyisimi kendini Kıbrıs turuna hazırla. :D

• Beğen
Tepkiler: Ercan Saygılı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Orhan Kılıç

En iyisimi sessiz sedasız bi Denizli turu ordanda Antalya yapayım.
Eskiden olduğu gibi tek tabanca çıkayım yollara gerisi Allah kerim. Artık yolda karar veririm ne yapacağıma
Bazen plansız hareket etmek daha keyifli oluyor. Kendi kendime sürpriz yapmış gibi oluyorum . :D

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@birolcakir

Tek başına turların ayrı bir havası vardır. Kimseyi beklemezsin ve bekletmezsin. İstediğin yerde durur, istediğin kadar gidersin. Açlığını erteleyebilir veya her gördüğünü tadabilirsin. Kısaca bisiklet özgürlüktür diyoruz ya sapına kadar özgürsündür. Sıkıntılarını yeniden masaya yatırıp belkide o ana kadar hep ben haklıyım dediğin olaylarda seninde haksız olabileceğin düşüncesi ilk kez mantıklı gelmeye başlar sana. Yeri gelir rüzgarla yarışırsın yeri gelir kaplumbağaya geçilisin. Ama her şeye rağmen başına buyruksundur. Bundan daha güzel bir duygu var mı hayatta? Yolun açık olsun Birolcuğum. Dönüşünde gezip gördüğün yerleri bizlerle paylaşmayı unutma. :)

Tepki
50
İsim
Çağlar
Bisiklet
Scott
Umarım en az aksilikle bol keyifli ve ilginç deneyimli bi tur olur Birol abi...sıcaklara dikkat...