2019'da Alanya'da 3 GranFondo birden!

B

BF Okuru

Misafir
@a.valverde

Tamam onada okey,
Peki bu federasyonda yarışan ve arkasında takımı olan kaç kişi var bunların sayısı herhalde çok değil,
Nitekim zafer yalın eski millidir,ama arkasında belediye varmı bilmiyorum,federasyonda yoktu,bu forumda federasyon yarışında bulunmuş can elmas var onunda fikrini almak lazım,haftanın kaç günü idman yapıyor,
Onada sormak lazım,
Ali rıza fırıncı ve ısmail iltir eski milli bunlar nasıl olacak,yani sınıflandırması ya da katagorilendirilmesi ,
ikisi 55 artida zati iki kişi onlar kendi aralarında yarışacak ve biri birinci diğeri ikinci olacak ,komik bir durum ortaya çıkıyor o zamanda,fazla milli zatı yok 55 artida ,50 artida zafer yalın var bir tek,adam tek başına yarışacak,başka rakibi yok,,,

Yukarda ne dedim kendi kategorilerinde değerlendirilecek,haaa dediğim gibi komik bir durumda aynen 50 artida ve 55 artida ortaya çıkacak

Bunu işi çözecek birini bulmak gerekiyor

Scudo

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.605
@Kudret Kurtcebe sizden rica ediyorum ; gran fondo kimler icin duzenleniyor ?
bunun bir klasmani var mi rica ederim fikirlerinizi paylasiniz ancak , lutfen , eski basarili insanlarin olculeri ile buna cevap vermeyiniz.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@a.valverde TransAvrasya yarışı in;gran fondolar out:D
Gel de takım olalım.:harika:

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
@a.valverde
Çok mu önemli?

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.605
@hamlet2006 sayin ustad , burada ve su anda dahi , tum negatif enerjiyi almis durumdasiniz , sayenizde herhangi bir cevap vermeme gerek kalmadi.

edit: Negatif enerji derken ; daha once olusan bir durum bertaraf etmek anlaminda kullanilmistir.

B

BF Okuru

Misafir
@hamlet2006

Senin dostum sevgin var neye biliyormusun ?
Dışardaki bisiklet yarışlarını takip ediyorsun,bunu seviyorsun ortak noktamız
Ama ortak olmayan noktamız yarışa bakış tarzin yani iş sana gelince ,sen yarışa girince sevdiğin olay dostlar ile pedallamak ,kürsü hedefin yok ,olabilir hamlet
Seni eleştirmiyorum,benim tarz yarışta farklı malesef

B

BF Okuru

Misafir
@a.valverde
Acarmisiniz konuyu tam anlayamadım

@a.valverde

Sizin bisiklet yarışa girmenizde nedir önemli olan ????

@a.valverde

Bisiklet sporu nedir aciklarmisiniz ????

Ortalamasını yükseltmek bir iddadır hatirlatirim

Iddaniz varsa çıkarsınız ortaya ben buyum dersiniz

@a.valverde

Benim bisiklet sporundan anladığım 53 km 'de 33.4 ortalama yapıp madalyayı kapmak bilmem anlatabildinmi

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.605
@Kudret Kurtcebe daha once de defalarca belirttim ; ben yarislara sirf dostlar ile tanismak ve kendimi daha da gelistirmek isin katiliyorum.

B

BF Okuru

Misafir
@a.valverde

Arkadaşım sana laf eden oldumu burda senin tarzına küfürmü ettik ,,,benim tarzim başka ,,yollar ayrı senle herhalde anladın

@a.valverde

Benim tarzim değil senin tarzın bu kadar basit hiç kimsenin tarzına saygısızlık etmiyoruz ,,,herkes çizgisini bilsin

@a.valverde
açıkça beni sadece performans yapan gençler ilgilendirir ,sporu onlar yapar
Siz yolunuzda devam edin ,bizde kendi yolumuzda

@a.valverde

Kendini geliştirmek için peloton çalışması yapacaksın,ondan sonra göreceksin faydasını yarışta

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.605
@Kudret Kurtcebe cok haklisiniz herkes cizgisini bilsin., ya eski millilerin pesinde kosun yada su anki yeni dostlara destek verin., ne zaman mesaj yazsaniz , hep eski profesyosyoneller.,

B

BF Okuru

Misafir
@a.valverde

Sen bence kusura bakma ama kendini geliştirmek istiyorsan eski millilere kulak ver,
Ha bak sana ne diyecem yaşın daha genç senin ,kürsü iddan var ise yarışlarda olaki,böyle bir düşünce hasıl oldu bence avrupa yakada bir grup var serkanin dedigi avrupa yol grubu onlar ile idmana çık ,ortalamani yükselt,ondan sonra yarışa girdiğinde faydasını görürsün

@a.valverde

Arkadaşım yarışlara girip dostlar ile kaynaşmana saygısızlık etmiyoruz senin tarzin bu çünki,kendini geliştirmek yarış öncesi olur ,bu zahmetli iştir,vakit ayiracaksin,kendinizi önce kisada sinava tabi tutacaksiniz,50 km durmadan gitmek önce zor gelir ,30 km ile başlayacaksınız ferdi sonra peloton ,bunları defalarca burda yazdım ama inatlada yazacağım

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.605
@Kudret Kurtcebe degerli yorumlarniz icin tesekkur ederim.
"Yasin daha genc " derken beni cok mutlu ettiniz , ayrica tesekkur ederim; :)
Kursu iddiam yok , siz beni yanlis anladiniz , tekrar yazmak isterim ;
benim derdim yada herhangi bir amator bisikletcinin derdi kursu degil ;
biz , sizin gibi gunun 8-10 saati antreman yapan profesyonel yada yari profesyonel kisilerin oldugu gran fondolar da ayni statude siniflandirilmayalim diyorum.,

B

BF Okuru

Misafir
@a.valverde

Sizin için ayrı gran fondo ,çözüm bu ,,,,,
Haftada 1 kez bisiklete binen senin için ideal olur herhalde