2019'da Alanya'da 3 GranFondo birden!

Tepki
29
İsim
Yunus Emre BULUT
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe Abi sen gönüllerimizin birincisin yaa boşver buda hediyen olsun öyle düşün...Bende 2:40 larda bitirdim ama rüzgar darma duman etti 2 bacağıma birden de kramp girdi zaten...Şimdi Çeşmeye hazırlanıyorum , ama kıramp giren ayak bileğimde hala ağrılar var nasıl ilerlemeliyim sence ağrıları azaltmak için hoş gerçi 4 gün kaldı çeşmeye de ama.

Aynen abi kesinlikle Alanyaya bizler de gitmeliyiz:harika:

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
@Yunus Emre@34

Dün kramp yemedim valla iso 'yu ictim izotenik yaradı bir matara yetti bisiklet forma arkasında idi,dönüşte kramp yemedim,valla bence sıcak su ile tedavi yap 'isin kötü tarafı Çeşmedede acaip rüzgar olabilir bence zorlama yapma tek kalır isen

@Yunus Emre@34

Yarış tahminen yanlış donmese idim,3 .15 'de biterdi,433 kişi arasında kalırdık,üçüncü olurdum,georgi ve jordan ile yarış sonu tanıştım tebrik ettim valla samimi insanlar onlar ile kürsüde olamamam benim hatam birde göz yanilmasi 35 'i 38 görmek,ayrıca ilk kez katılmam,ve lopta beni yanılttı bi aşağıdan 3 .6 km aşağıdan dönmedik sağlık olsun,

Tepki
29
İsim
Yunus Emre BULUT
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe Abi aynen şaka bi yana dönüş yapılacak yer biraz saçma olmuş şöyleki dönüşe 200 m kala tabelalı eleman koymuşlar dönüş az ilerde solda diye...o adamı 200 m değil en az 5 km geriye koymaları lazımdı bir tane daha ki insanlar karıştırmasın dönüşü , çünki herkes her sene gelmşyor misal bende ilk defa bu sene gittim...Yazdım zaten bu konuyu da @EBİS e .

İzotonik bende de vardı ama yeni bir karışım uyguladım(Magnezyum,pekmez,limon,sadesoda,kayatuzu) tadı bir değişik oldu ilk defa , içemedim çok fazla... içtikden sonra da zaten iş içten geçmişti :)

Kramp için de Çeşemeye hazırlık olarak akşamları tırmanış antremanı yapıyorum ufak ufak...Yarnda Tuzla/Kadıköy sprint çalışacağım bakalım.

B

BF Okuru

Misafir
@Yunus Emre@34

Ahhhhhhhhhhhh
Sakalim yokki laf dinletelim allah senden razı olsun gerçekleri yazdın ,valla ben kuralları yazdım organizasyon yanaşmadı kendileri bilir katılacağımı zannetmiyorum büyük hedef ağustosta kartepe yarışı 7 km düz yol 16 km sertliklerde acaip eğimler edirnedeye hiç benzemez
tırmanış beni bekliyor

Ha bu arada erciyes olur ise şık olur adida güzel olur erciyes gran fondo katılım ücreti kısa 110 uzun 150 mecburen çipli olacak valla bu işi aynen Veloturk başarır onlardan tecrübelisi yok gibi

Tepki
29
İsim
Yunus Emre BULUT
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe Ayyyynen abi dediğin gibi Velotürk bu işi koparır anca...Bu arada diğer sorduğun için cevap geldi "CLASS" kısmında "OPEN" yazanların hepsi halka açık (Ücretli olur tabi) :)

upload_2018-10-31_11-14-14.png

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Ertan27

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.179
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
arkadaşlar kramp için yanınızda tuz bulundurun. sabahtan da magesium tableti alın.

Tepki
29
İsim
Yunus Emre BULUT
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@muskulpessent işte yaptığım karışım oydu zaten :) Ama içine kattığım pekmez biraz fazla olunca içilmedi, içilemeyince de sonuç ortada :)

• Beğen
Tepkiler: srdrmrs

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.471
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende nedendir diyordum her erciyese çıktığımda sarışın mavi gözlü bisikletlilerin sürüş yaptığını görünce. Mesele anlaşıldı.

B

BF Okuru

Misafir
@mehmetsunu

Sarisin mavi gözlü dedin o eşsiz insan aklıma

Efendiler devleti yönetmek için iyi niyetli olmak yetmez ,
Muktedir olacaksınız,

Yani işi bileceksin dedi,
Eyyyy aklına hayran olduğum eşsiz lider
Mustafa kemal

1000 senede bir gelir

kaju

Evlenmeyin olm. Ya bisiklet ya ben oluyo.
Tepki
291
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Öncelikle geçmiş olsun,
ama bu konuşmaları ilgili yarışın altında, kramplarla ilgili bir konuda yada özelden konuşsanız daha iyi olur bence, bu yarışlarla ilgili haber gelişme beklerken sizin özelinizi okumak gereksiz oluyor.
iyi sürüşler.

Tepki
216
İsim
M.Kemal Canfedai
Bisiklet
Salcano
@Kudret Kurtcebe +60 Kateg
(link)

Hem profesyonellere UCI 1.2 Tek günlük 4 farklı yol yarışları yapacağız hem de amatörlere Gran Fondo yarışları yapacağız.
Şubat ve Mart'ta Alanya'da , Temmuz ve Eylül'de Erciyes'te planladık.
Ayrıca MTB yarışlarıda var. Onlarda UCI ama tüm kategoriler olacak. Amatörler de katılabilecek. MTB lerin yapılacağı parkurları Ocak başında antrenmana da açıyoruz.
Tüm yarışların web siteleri hazırlanıyor. Kasım ayı içerisinde açmış oluruz. Detayları oradan bilgilerinize sunacağız.
Benim şuana kadar bir sponsorum - destekçim olmadı ve yok. Tüm yarış giderlerini yurtdışından Alanya ve Erciyes'e antrenman kampına gelen takım ve sporculardan konaklama vs kazandığım paralardan finanse ediyorum, etmeye çalışıyorum.
Dolayısıyla yarışlara katılım ücretli olacak. Detayları web sitelerinden görebileceksiniz. Amacım ülkeme ölü sezonda Alanya'ya ve Erciyes'e olabildiğince yabancı bisiklet sporcularını antrenman kampına getirmek. Yarış bu işin olmazsa olmazı.
Bisiklet turizmi pastasını büyük çapta yiyen ülkeler böyle yapıyor.

B

BF Okuru

Misafir
@Cartier Tour Kemal

Kemal bey forumda ücretli yarışlara alerjisi olanlar var bu arkadaşlar gelmez,şu anda rekor sayıda bir katılım var Çeşmede,kısa 110 tl,Çeşmede olsa idim katılirdim,
Erciyes katılım ücreti en cok 150 bence limit ,
Tabi istanbuldan ucak ile gelmek gerekmekte,bir gün önceden,daha cok erken
Yanlız kartepe tırmanış yarışı ile aynı aya denk bence gelmesin ağustosta düşünüyor ümit bey

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.471
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cartier Tour Kemal

Gayretlerinizden dolayı sizi tebrik ederim kemal bey.

• Beğen
Tepkiler: sccetin

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
Kudret Kurtcebe sanırım beni engellemiş mesajları konuda gözükmüyor

Tepki
216
İsim
M.Kemal Canfedai
Bisiklet
Salcano
@Kudret Kurtcebe bey ben Gran Fondo yarışlarını UCI Yol yarışlarının son gününe yani pazar gününe denk getririyorum. Gran Fondo ile aynı gün profesyonel takımlar da UCI yarışı koşacaklar. Tarih değiştirmem bu sebeple mümkün değil. Ücretli konusuna gelince; sponsorum yok. Keşke elimden gelse de ücretsiz yarışlar yapabilsem ama bu mümkün değil. Türkiye Bisiklet Federasyonu katılımcı başına 10 TL Gran Fondo organizasyon ücreti alıyor Organizatörden. Bu yarış işinin ne kadar masraflı bir iş olduğunu sanırım tahmin eder bisiklet sporu yapan arkadaşlar.

@Bisiklet sever 93 Kasım ayı sonuna kadar web sitelerini açmış olacağız. Detayları web sitesinden görebilir, kaydınızı oradan yapabilirsiniz.

Bisiklet sever 93

Pejocu genç :-)
Tepki
514
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cartier Tour Kemal

Teşekkürler antrenmanlara başlasam iyi olur :)

B

BF Okuru

Misafir
@Cartier Tour Kemal

Teşekkür ederim,kartepe tırmanış yarışı ümit bey ile konuşmamız sonucunda ağustos ayı olarak netleşti bende kendisine şunu dedim her sene uludağ etkinliği olmakta aynı pazara denk getirilmemesini istedim şimdilik ağustos ayında olacak kartepe tırmanış yarışı ,burada katagoriler süper tam 9 katagori var 60 mastır var,erciyes'i takip edeceğim

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cartier Tour Kemal
Erciyes uygun bir tarihe gelirse benim için mutlaka geleceğim. Hem memleketimi ziyaret etmiş olurum hem de yarışa katılmış olurum :D