2016 Model Look bisikletler stoklarımıza girmiştir

Scudo

NKurtuldu

Forum Bağımlısı
Tepki
1.205
Bisiklet
Canyon
Adamlar kambur bisiklet yapmis.

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
almasına alalım da 800 liraya bisiklet mi olur diyenlerle daha başa çıkamıyoruz.

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
Grupset gümüşten falan herhal.

burak özgüng

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
kasmayın bu kadar paraya anca look olcak zatende alacak olan arkadaşta ufak bi araştırma yapıp hem italyayı ziyaret edip gezebilir hem de bisikleti ordan satın alabilir.bi ara araştırmıştım gerçekten 5000 avroluk bisikletleri 1000 1500 avro civarına verdiklerini gözlerimle gördüm italyanca bir siteydi yanımdada italyanca bilen biri vardı.

OMER M.

Üye
Tepki
9
FİYATLAR uçuk ne olmuş yaa ORBEA'lara bakın derim hem kaliteli hem renkler göz alıcı ve ilgi çekici 2016 modellerini yeni geldi çok hoş gördüm.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
türkiyeye look gelirse demekki böyle bi etki yaratıyo bizde :D

buzlubadem

Aktif Üye
Tepki
85
İsim
sertaç
Bisiklet
Trek
@mustafa genç
@mustafa genç

Merhabalar insanlar bazi seylerden haberdar olmadan bisiklet sahibi olmus olabilir . Butcesi belki ona yetmistir . 8. 9. Sinif ogrencisidir 300 lira biriktirmistir . Asgari ucretli calisandir yol parasindar kar ermek icin almistir. Ihtiyaci vardir biri elinde fazla olani vermistir ....

Ama oda forumda okuyor sizde okuyorsunuz oda aklina takilani soruyor sizde . Sizin dediginize gore insanlari forumda bisikletiyle siniflandirmamiz gerekiyor . Cift amortisorluler - no name kullananlar - 2. Kalite turk mali bisikleti olanlar - 1. Kalite turk mali bisikleti olanlar - ithaller - calyonu olan - looku olan vs. vs.

Sonuç olarak insanlari bisikletine gore ayristirmayin .

Cevabin look 2016 ile pek bir alakasi olmasada burdan cevaplamak durumunda kaldim.

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
bu look bisikletler hakkında 2 sorum olacak
1-bu bisikletlerin üst borusu neden bu kadar eğimli
2-sele yüksekliği nasıl ayarlanıyor, benim bacaklar kısa boru uzun gelirse napıcaz testereyle kesecekmiyiz

Tepki
62
İsim
Yasin
Bisiklet
b'Twin
Resmen ''Look at me'' demiş adamlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok çok abartı fiyatlar benimde hayalimde bi look 795 var ama 12 15 razıyım gene 2 sene sabredilir para biriktirilirde 30 nedir hocam ya anca hayal olarak kalıcak almak :agla:

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yorumları çok keyifli okudum :)

Bütün sorularınıza yanıt için: (link) adresini kullanabilirsiniz.

Ayrıca Delta Bisiklet yaklaşık 10 yıldır Look Türkiye distribütörü. Önceden Bisiklet modellerini çok sınırlı sayıda getiriyordu.

Bilen arkadaşlar yurt dışı fiyatıyla aynı olduğunu hatta bazı modellerde Delta Bisiklet' in daha uygun sattığını görmüştür.

Bazı arkadaşların sorularına cevap vereyim.

- Sele boruları kişiye özel kesilerek ayarlanıyor.
- Bazı modellerin jantları düşük seviye çünkü opsiyonla değiştirebiliyorsunuz.
- Look marka bisikletlerin kadroları, sele / sele boruları, aynakol ve gidon aparatları bir bütün olarak çok kıymetlidir.

http://www.lookcycle.com/media/catalog/product/cache/2/image/970x647/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/7/9/795-aerolight-proteam_cmjn_1.png

BU videoyu da izlemenizi öneririm.

(link)

MTB modeli

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ulas Evet Look bisikletler bence o paraları sonuna kadar hak ediyor, fakat daha orta ve giriş seviyesi modellerde bekliyoruz, sadece yarış ve team edition bisikletler gelmiş.

Tepki
130
İsim
navigraph55
Bisiklet
Scott
Vallla bu ülkede olsa olsa bu değerli ve elit ürün ancaak WET LOOK olur arkadaşlar,zaten 35 liram olsaydı T-max ile hiiiç durmazz orta asya turuna çıkardım ...

Tepki
54
İsim
Abdullah Keleş
Bisiklet
Scott
35.000 tl ye bisiklet satandan pazarlama dersi almak isterdim.

Drdaldal

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
ALPER DALDAL
Bisiklet
Trek
@mehmetsunu
Valla aynı lookakalma durumu bende de söz konusu...

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bunlar nasıl fiyatlar? O paraya araba alınır :D :D
Migros'ta 199,90 fiyata çok şık bisikletler var kardeşim, neyine yetmiyor :)

Şaka bi yana da bizim 1500-2000 ilk bisikletlerin fiyatını duyunca gözleri önüne akan tipler var ya, bunlara binip fiyatını söylesen ya çarmıha gererler, ya da firavun ilan ederler...

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
Bugun lastıgım patladı ve emınonunde taa delta bısıklete kadar elımde gıttım tabı ordakı bır arkadas hemen ılgılendı ve sorunları hallettı bır ıkı parca da alısverıs yaptım. O sırada bu bısıkletlerı gordum super ve goruntulerı cok guzel :D gercekten hic olmasa gidip bir gorun bısıkletlerı ;)

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
o değil de cannondale süpersix evo ne kadar ucuz bisikletmiş yahu , enseyi karartmayın hemen belki bir gün 1$=1TL olur :D