2016 Model Look bisikletler stoklarımıza girmiştir

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
(link)

adamlar burda satıyor, tabiki replika ama 35 bin liraya alcağıma burdan 1 tane alırım 700 dolardan :D üstüne de tiagra setimi koyarım ohh mis :D :hrkbuya: :p

Scudo

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
delta zengin kesime hitap ürünler değilde keseye uygun ürünler getirse çok daha iyi olur. geotech adı altında f/p ürünler bekliyorum

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Kusura bakmayın da o paraya gayet iyi bir sınıf araba alır hafta sonları ailemi de alır uludağ a piknik yapmaya giderim bu fiyatlar ne la :ssrtcbya: bisiklete taş çatlasa 2500 tl veririm oda doların durumu malum olduğu için haa birde yol olmak şartı ile. Şimdilik 1000 tl lik yeter bana

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
Burada firma "marabalarla işim olmaz, ben benim işim agalarla" temasını işliyor.

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
@mustafa genç
Bu bisiklet zaten sizin ailenizle piknik yapmanız için yapılmadı bu paraya araba alırım mantığı nedir ben çözemedim bu bisikletler yarış bisikletleri ve genelde sporculara sponsorlar tarafından alınıyor.Konudan başka anlam çıkaran varsa yazsın 2.el honda 1000rr alınır hem daha hızlı gidilir.

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
girmesi iyi olmuş. gözümüz aydın

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu bisikletleri alıp yarışmaya gerek yok.Hobi için alıp binilir.Hakkı verilmiş verilmemiş kime göre neye göre? Ya da kimin haddine? Sokakta her 1000cc motor kullanan MotoGP'de yer almıyor.Şu mantık ne zaman yok olacak arkadaş.Param olsa, 35.000 verir alırım ben.Stoğa girdikleri iyi olmuş.Yalnız kimse BMC istemiyor mu? :eek:

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
normalde diyenlere sinir olurum ama harbi bu fiyata araba alınır

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@ertanmrtz
Bu Bisikletle pikniğe gideceğim düşüncesine nerden katıldınız ki hemde ailecek. Bisiklet leri pikniğe gidilemeyeceği için o paraya araba alırım dedim zaten mesajın neresini okudunuz hangi kısmına cevap verdiniz. sponsorlar tarafında alınıyor sa o zaman adamlar yanlış siteye sponsor oldular o bisikletleri burda kim alır forum çift amortisörlü bisikletli dolu o tür sponsoru sahip birisinin bu forumda işinin olacağını sanmıyorum

Emre Akkanat

Forum Demirbaşı
Tepki
478
Bisiklet
Merida
@Uptown Cyclist

Bu fiyatlardaki bisikletleri kullanan yaklaşık 15-20 kişiyle tanıştım, hepside belli bir amacı olan (yarışmak,yüksek tempo antrenman) insanlardı.Şuana kadar bu kadar pahalıya bisiklet alıp bakkala giden ya da şehir içinde 2 tur atıp geri dönen kimseyi görmedim.Tabii bu benim çevrem, yanlışım var ise kusura bakmayın...

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
@Emre Akkanat yahu ne amacından bahsediyorsun bu ülkede torku dışında bir kulüp mü var onun da durumu ortada , pro takımlarda yarışan bir türke rastlamadım ben daha senin bu dediğin bu ülke için geçerli değil, kaldı ki bu sporda öyle bireysel çabalarla falan bir yere gelemezsin bir kulübe girersin kulüp de altına çeker o bisikleti

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

7haiku

Daimi Üye
Tepki
379
İsim
Ömür
Bisiklet
Diğer
Alamanya' da Fransa' da, Avusturya' da falan işçi-memur maaşları ne kadar, bilen var mı...Alamanya' da asgarî 1500 € idi sanki 2014 sonlarına doğru. 1500€ civârıysa aman aman pahalı değil ki! İster keyif ister yarışlara hazırlanmak için adamlar taksitle çok zorlanmadan alabilirler. Hattâ 23 yaşındaki kuzenim işsizlik maaşı olarak 600€, net ise 510€ alıyor. Zorlasa işsiz hâliyle alır alt gibi alt modelini :) Kısacası alınmayacak bisikletler değil, olsa zâten üretmezler. Ha bizim ülkemizde neden alamayız, hepimiz biliyoruz bunu. Resimle, müzikle, ahşap işleriyle uğraşayım dedim bir ara, bira uğraştım da, anladım ki ülkemizde sanat, dahası spor bile lüküs. Fırçasından tuvaline, kramponundan pedalına...

Emre Akkanat

Forum Demirbaşı
Tepki
478
Bisiklet
Merida
@Fırat Y.

Ülkemizde herhangi bir yarış kazanmak için klube gerek yok, yeterli antrenmanı yeterli yeteneği, gücü vs. var ise adam yarışı alır zaten.Torkuda sizi boş otururken çağırmıyor,sizi izliyor veya başvurup bir takım testlerden geçiyorsunuz, aynı futbol altyapılarındaki gibi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mzerenoglu ne olur ne olmaz adımızı yazdıralım da şuraya beklesin:D

güzel bir havada sahil yoluna çıkın; colnagolar, cervelo'lar, pinarello'lar vs cirit atıyor. her ürün belli gelir düzeyindeki insanlara hitap eder. ben ev alacaksam fiyatına bakıp "bu paraya yat alırım" demem, çünkü ihtiyacım olan şey bir evdir. kimse de niye yat değil de ev aldın diye sormaz ama pahalı bir bisiklet kullanıyorsan herkes ilk kendisinin aklına gelmiş gibi "bu paraya araba alırdın" deyiveriyor. vallahi hiç aklımıza gelmedi araba almak iyi ki söylediniz :)
araba arabadır, bisiklet bisiklettir. bambaşka dünyalar. birbirinin alternatifi değildir yani.

look'lar da yılan gibi bu arada. ve evet, fiyatları bu ülkedeki tüm ithal ürünler gibi pahalı. ben alacak olsam önce yurtdışında bir siteden aldığımda gümrük masrafları ile ne kadara patlayacak, bunu hesaplarım.

çakma kadrolarla kıyaslayanlara da iyi yolculuklar diliyorum. :) look gibi efsane bir markanın ürünlerini merdiven altı kadrolarla karşılaştırmak anlamsız.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
Diyelim ki aldık çıktık trafiğe taksi dolmus dalgınlıktır diyelim.. allah korusun bi kaza ufak sıyrıklarla atlattık ( hissetmezsin o anda heralde sıcagı sıcagına tabi.. :),peki bisiklet ne durumda ustaaaa:)) Screenshot_2015-10-14-00-08-17.png

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz