19.08.2007 Pazar : Eskişehir - Uçan Su - Söğüt

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@tnt

efrahime niye kızıyon tnt kardeş :) serkan taşdelen karşılanmayı haketmiyormu ....:rolleyes: :rolleyes:

Scudo

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@boreas.oti

Kızsın Oktay abi.

Adama kimbilir kaç yıldır bisiklet aldırmaya çalışıyoruz. Bu yıl gittiğimiz tüm gezilerin yazılarını postlaya postlaya iyice gaza geldi. Kuzenin memleketi çalkara - uçan su gezisinden sonra iyice gaza geldi. Bisiklet aldı. Uçan sulara gidecez dedik, iki haftadır erteleniyor :(

Organizetörlerin arada fırçaya da ihtiyacı var, Bursa gezisi bir Uçan Su iki oldu, hakediyoruz demekki :cool: Dostlar sağolsun. Kusurumuz varsa affola diyoruz her zaman :rolleyes:

Pazar günü hem Serkan'ı karşılayıp hem Uçan Su'ya kuzenle gitmeyi bile düşünmedi değilim :rolleyes: :cool: Km açısından değil ama yine de bir sebeple olmayacağına karar verdim. Haftaya hep beraber gideriz diyorum ama, bakalım, nasip :(

Gezinin kalabalık olması tadını artırıyor. Yoksa her gün yalnız giderim çalkara'ya. Yine de toplu gittiğimizdeki tadı vermezzz

Yeni konu açmadım halen. Açacağım inşallah. Herşey netlik kazanmadı çünkü.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Evet arkadaşlar 19 Ağustos Pazar günü bu ikinci kez ertelenen gezimizi yapalım diye düşünüyorum. Ne dersiniz ? Selçuk, Serhat nerdesiniz. Turu en çok isteyen sizlersiniz.

Oktay abi de gelecek eğer tur düzenlenir ise...

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@eYa

benim asıl niyetim, aslında istanbuldu ama gelmiyorsunuz ki!

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@SeRHaT_

Sen niyeti bozmuşsun kardeşim ben nabayım :D Gel sen uçan suya gel, pişman olmazsın ;) Selçuk yok ortalıkta henüz :rolleyes:

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ben ona dünden razıyım zaten;) ... hani dedim bu aralar biraz coştuk... istanbul falan güzel olurdu... aslında kütahya da güzel olur Ahmet pompa satıyo, alır geri döneriz....

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
geldim geldim burdayım hadi kalk gidiyoz ama söğüt kasar onu ne yapsak çuçansudan direk geri gelem derim ben

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@tnt

Daha çok antrenman yapman lazım çok :) Söğütten dönmek kısmını iptal edelim peki. O zaman ibrahim'e söğüt sözümüzü ayrı bir zaman yaparız... Tabi başka bir yere atanıp dağılmazsak :rolleyes:

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@SeRHaT_

aslında serkanın istanbula girişi pazar olsaydı bende istanbula gidelim diyecektim zaten ama işler yoğun bu sıralar.

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
kuzi işte 70 km bilemedin 80 iyi olacak süpper olacak erken gitmeyem ama yaw 8 9 gibi falanmı yapalım nasıl yapalım çok uzun sürmez zati 1.5 saat falan sürer

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@tnt

8-9 çok geç yav. sabah serin serin gitmek varken.... :eek: rampa çıkacaz 1,5 tan uzun sürer zaten

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Bence de erken gitmek daha iyi. 6-7 gibi çıkarız. 1,5 saati geçebilir. Yarısı rampa, yarısı iniş tam 37 km. İlk 20 km rampa ama eğim az...

Sanırım Serden de gelecek. Sabah askerlik şubesinde rastladım...

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
Pazar günü tur varsa benide ekleyin Efrahim abi, söz bu sefer satmıcam :D:D
Saati filan tam kesinleştirip yazarsanız, burdan haber alırım ben abi, hadi kolay gelsn :)

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@eYa

6 güzel rakkam efrahim :D yap bakam listeyi :D birde başlıktaki tarihi değiştirsekmi acep :rolleyes:

bebeto_6149

Forum Demirbaşı
Tepki
110
abi tam olarak nerde ne zaman bulusuyoz belırleyelım bende gelebılırım

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
19.08.2007 Saat 06:00'da buluşalım. 06:15'de yola çıkalım derim ben. Buluşma yeri Çevsad önü olsun.

Liste
Serhat
Oktay abi (boreas.oti)
Selçuk (tnt)
Emre Ede
Ben

Var mı başka gelen ? Yahu millete haber verme işini yine yapamayacağım :( Sercan'a v.s. bi sürü insan var haber verilecek. Gökhan da görmedi sanırım henüz konuyu.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
başlığı gördüm sonunda :D
geliyorum, bu sefer kesin.

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
yahu yine erken kalkıp yol accaz of :( :D neyse be olsun uçansu varya ucunda beni evden alın benim evin önünden seve seve geççenis nasıl olsa :D

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@tnt

:) Kuzen sizin oradan geçene kadar 06:30 olur zaten. ;) Erken kalkan çok yol alır ;) Sen nasıl çiftçi evladısın yauf :eek: :p :D

@maosxs

Tamamdır ekliyorum listeye...

1- Serhat
2- Oktay abi (boreas.oti)
3- Selçuk (tnt)
4- Emre Ede
5- Ben
6- Serden Us (maosxs)