19.08.2007 Pazar : Eskişehir - Uçan Su - Söğüt

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@EMREEDE

O gün bir gelmedi gitti malesef. :( Korkum o ki O gün gelmeden bize Eskişehir'den yol görünmesi... Neyse bakalım hayırlısı. Görüşürüz

Scudo

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@eYa

merak etme Efrahim Aksaray'a tayinin çıkarsa, yılda iki defa senle pedallarız;) .... aslında iyi olur:rolleyes: . iki hafta orada kaldım hiç kasklı, eldivenli biri denk gelmedi:( .. o bakımdan bi ilk olursun:D

bebeto_6149

Forum Demirbaşı
Tepki
110
@eYa

abi ben uzun sure mola verdıgımız suyun oraya gıttım sızıde koyde goremedım suyun oraya baktım sız yoktunuz bende gıttım sonradan kusura bakmayın valla sızı koyde goremedım :eek:

bu mesaj fazladan ve yanlış yazılmış

abi kollar yandı el değmiyo sizin kollar nası fotolar nerde bu arada sabırsızlanıyom valla

sarda

Üye
Tepki
37
Uykunun güzelliğine kapılıp gelemeyenlerdenim ben de :eek: Kusura bakmayın arkadaşlar gelmeyi çok isterdim ama uyandığımda saat 7 idi :eek: Bir daha ki sefere inşAllah ;)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bebeto_6149

Asıl sen kusura bakma. Köyde caminin oraya uğrayacağımızı duymamışsın sanırım. Köy içinde yol ayrımında bekledik bir süre. Gelmeyince az geride kalan Selçuk'u bekliyorsun diye caminin oraya gittik. Ama sen, biz ilerdeyiz sanmışsın. Neyse bakalım hayırlısı. Kusura bakma ;)

Yanma konusunda yandık tabi. Her zaman krem alıyordum. Krem bitti alamadım. Oktay abi de unutunca cümle alem abaza yanığı oldu :D Ben çok fazla yanmamışım yine de...

@sarda

Sen ben gibi bütün apartmanı ayağa kaldıracak cinsten bir saat al. Millet uyanmasın diye saati kapatayım derken uykum kaçıyor zaten :D :D

@SeRHaT_

Yeterki tayin çıksın hayırlısı ile... :cool:

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
arkadaşlar resimlerimizi büyük bir uğraş sonucu ekledim 147 adet cillop foto linki şu

(link)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bebeto_6149

(link)

Diğer link son sayfaya gidiyor...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bebeto_6149

Kardeş bu aralar herkes başka biryerlerde. Toplanamıyoz, görüşemiyoz. Sanmıyorum bu hafta da faaliyetsiz geçecek gibi. :(