19.08.2007 Pazar : Eskişehir - Uçan Su - Söğüt

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Abi henüz sadece burada duyurduk. Herkese mesaj atacam durumum da yok bu sefer. Gördüğüm herkese de söylüyorum.

Bu arada hem 29 Temmuzda hem 5 Ağustosta yapmayı planlıyoruz. Öyle olacak gibi...

29 Temmuz için liste

1 + Gökhan Duran (battalcan)
2 + Eya
3 + Emre Ede
4 + Selçuk Bayar (tnt)
5 ? Oktay abi (boreas.oti)
6 ? Yasin İlgici (escudos)

Şimdilik bu kadar. Ben escudos için biraz düşünceliyim. Beyazaltın gezisinde düz yolda 100 kmde sıkıntı çekti, bisikletinden, sıcaktan, antrenmansızlıktan, zayıflıktan dolayı. 120 km, daha sıcak ve epey tırmanışlı bir turun Yasin'e pek uygun olmadığını düşünüyorum. Umarım kızmazsın bana Yasin ?

Evet Serhat 29'unda gelemiyor. Bekliyorumz...

Scudo

Ceyhun Pekuz

Daimi Üye
Tepki
127
Ben 5 indekine katılayım.
Bu arada Efrahim, antreman değil de gezi olduğu için gelecek kişiler olursa, çıkış saati için akşam 5 erken olmaz bence.Gözüme çarptı,
değineyim dedim :$

escudos

Aktif Üye
Tepki
29
efrahim abi benim sıkıntı cekmemin nedeni susuzluk ve açlık oldu başka bi nedeni yok kendimi denemden yani şimdiden vazgeçmem katıla bildiğim kadar size uyamaya calışırım

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@Ceyhun Pekuz

Dönüş yolu daha uzun (80km civarı). Saat 5 geç bile kalır bence.

@bebeto_6149

Hava kararmaya yakın geliriz sanırım. :rolleyes:

@escudos

Tamam bakalım o zaman bol su al yanına. Göreceğiz bu sefer performansını :)

29 Temmuz için liste

2 + Eya
3 + Emre Ede
4 + Selçuk Bayar (tnt)
5 ? Oktay abi (boreas.oti)
6 + Yasin İlgici (escudos)
7 ? bebeto

5 Ağustos için liste

1 + Serhat Gezici
2 + Eya
3 + Ceyhun Pekuz
4 + Gökhan Duran

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
Efrahim abicim benide 5 ağustosa eklersen sevinirim..Boğazlarım şişmiş yutkunurken ölüyorum,dün paso yattım..bugunde yatıcam gibi,5 ağustosa kadar kondisyonumu tekrar yerine getirip sizinle olmak istiyorum,zevkli bi gezi olması için :) 29temmuz gezisinde herkese iyi eğlenceler :)

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
eyacım hem 29 unda , hem 5 inde yapacağınız gezi sizin için çok sıkıcı olur fikrindeyim. 29 unda gelebilen arkadaşlar 5 inde gelemiyorsa eğer 5 inde başka bi yerlere gidelim derim ben. 5 inde yapılan geziden gökhan ve senin haricinde herkes zevk alacak. buda pek hoş değil :rolleyes:

ayrıca 5 inde gidilmesi imkansız bişeymi yav. gelemiyen arkadaşlara soruyorum. efrahim ve gökhanıda düşünelim arkadaşlar. bizim için üst üste aynı yere gidecekler. onları arada bırakmayalım , kendi aramızda anlaşalım.

benim 29 unda düğüne gitmem gerekli. geçerli bi mazaret sanırsam:rolleyes: sizinde ertelenemiycek işleriniz varsa bilemem tabi :rolleyes: ama 2 seferde ayrı ayrı gitmektense kalabalık gideriz hiç değilse daha eğlenceli olur...

sarda

Üye
Tepki
37
Benim için tarih farketmez ama Oktay abiye de katılıyorum Gökhan ve eYa için 2. gezici gezi sıkıcı olur gibi... Yine de bize 2 gezi sorun olmaz derseniz beni istediğine yaz eYa :D

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@boreas.oti

abi o zaman işi biraz abartıp sakaryabaşı falan yapalım. geçen yaz sonunda gitmiştim çok güzel bi yer. hem bol bol yüzeriz. su buz gibi:D süper olur valla... 29 undaki geziye katılmayı çok isterdim ama o gün dönüş yapacağım.

backbone

Üye
Tepki
21
uzun zamandan sonra herkeze merhabaaa...bende gelmek isterdim ama çalışıyorum ee birde evlendim bu arada zaman ayırmak zor olacak.....giden tüm arkadaşlara iyi eglenceler...

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@SeRHaT_

hehe , işin sonunda yüzeceksek harika olur bencede . oy oy heyecanlandım birden he :D

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@backbone

ahmet merhaba , hayırlı olsun öncelikle Allah mesut bahtiyar etsin. artık sen uzunca bi süre bisiklete binemessin gibi gelio :D
başka turlarımıza katılırsın inşaallah...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Benim için iki kere aynı yere, sizler için gitmek çok zorun değil ;) Yine de siz bilirsiniz arkadaşlar. 5'i mi 29'u mu ?

@Serhat : Bu geziyi en çok isteyen sendin şimdi rotayı mı değiştiriyon kardeşim ? :D Çalkara'ya kim götürecek seni bir daha ;) :p

29 Temmuz için liste

2 + Eya
3 + Selçuk Bayar (tnt)
4 + İbrahim Işık (sarda)
5 ? bebeto

5 Ağustos için liste

1 + Serhat Gezici
2 + Eya
3 + Ceyhun Pekuz
4 + Gökhan Duran
5 + Oktay abi (boreas.oti)
6 + Emre Ede
7 + Yasin İlgici (escudos)

Şimdi listeye şöyle bir baktım da 29 Temmuz için sadece biz bize kalmışık ? Sanırım herkese uyarsa 5 Ağustos'a kaydırmak daha mantıklı gibi ? İbrahim, Selçuk, Gökhan ne dersiniz ? :rolleyes:

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@backbone

Ahmet abi, hayırlı olsun :) Sen mi rahatsın biz mi bilmiyorum :cool: Darısı başımıza :D

Yengeye bol selam. Ahmet abimizi gezilere bekliyoruz haberiniz ola

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@EMREEDE

Geçmiş olsun Emre, iyileşmene bak ;) Görüşmek üzere.

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
efrahim kardeş bence selçuğu razı etmeli sanırım. gökhanı bilmiyorum ama ibrahim için 5 i zaten uygun. öyle yazmış.

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Serhat : Bu geziyi en çok isteyen sendin şimdi rotayı mı değiştiriyon kardeşim ? Çalkara'ya kim götürecek seni bir daha

ben sırf sizi düşündüğümden ve büyüklerimize saygım olduğundan bi fikir olarak sakaryabaşını verdim.. tabiki gidip değişik yerleri görmeyi isterim ama Oktay abinin dediği mantıklı. geziden sadece bizim değil bütün katılan arkadaşların zevk alması lazım. yani hem 29 u hem 5 i ister istemez sizi sıkar...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Selçuk kuzeni aradım, görüştüm. 5'ine kaydırdık geziyi efendim, hayırlı olsun... Gökhan'a da haber verdim. İbrahim'e de iletirim.

5 Ağustos için liste

1 + Serhat Gezici
2 + Gökhan Duran (battalcan)
3 + Ceyhun Pekuz
4 + Oktay abi (boreas.oti)
5 + Emre Ede
6 + Yasin İlgici (escudos)
7 + Selçuk Bayar (tnt)
8 + İbrahim Işık (sarda)
9 ? bebeto_6149

@Serhat ve @Oktay abi bizi düşündüğünüz için teşekkürler ;)

Bu arada Lütfü abi 5 Ağustosta olursa İstanbul'dan geliriz demişti. Dur bakalım :rolleyes:

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
evet böylesi daha iyi olmuş. sen ve gökhan içinde zevkli olacak.

bu arada efrahim sen yolu biliyorsunya , yol benim yol bisikletim için uygunmu. uygunsa onunla geliyim diyorum da . dizimi birde onda denemek istiyorum. :rolleyes:

bu arada sen niye gelmiyorsun yaw , listede adın yok :rolleyes: vazmı geçtin :D