13-15 MART Turkish Riviera MTB Cup - Alanya-Kizilalan

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Bu sezon geçenkine göre daha bilinçli ve tecrübeliyim, antreman seviyemde geçen sene bu zamanlar olduğumdan çok daha ileride, sezon kapanırken Kızılalan'da yeterince eğlenemeden %80'e takılmıştım, inşallah bu sefer tadını sonuna kadar çıkartacağım :)
Ayrıca Kale'de yarışmayı çok istiyordum, çok mutlu oldum bu sene Kale'de yarış olduğunu duyunca..
Güzel bir sezon geçirmek ümidiyle..

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
kale parkurunda zaten bazı yerler tamamen geçilemicek şekilde yollara taş döşenmiş ondan dolayı yol seviyesi yükselmiş ve bizim yoldan atlayıp geçicek olduğumuz yerler tamamen geçilemicek kadar yükselmeler olmuş kale parkuru olsaydı güzel olurdu ama napalım kızılalan parkuruda güzel

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.445
Arkadaşlar merak etmeyin Kızılalan benim gördüğüm en sağlam parkurlardan biriydi ve kale yi aratmıyacaktır, geçen sene herkes çok memnun kalmıştı ve kale parkurundan daha çok beğenmişti, kale gibi büyük oranda tırmanışa dayalı olmadığı ve teknik açıdan çok daha sert olduğundan dolayı adrenalin ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacağından eminim. Ben burda Alanya da antrenman yapıyorum, Alanya lı yarışçılardan Tunga Kayım ile görüşüyoruz bu sene muhtemelen Kızılalan da birbirinden ayrı 2 adet parkur hazırlayacağını söyledi, muhtemelen ben de ona yardım edeceğim, zaman yaklaştıkça gelişmeleri size iletirim...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
hakan alanyaya yerleştin her halde

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.445
@Ali İhsan

Antrenman hedeflerimi gerçekleştirmek için bir süre burdayım İlker'cim :rolleyes:

• Beğen

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Kızılalan parkuruna bende bayılmıştım ancak Kale'de de en azından bir kere olsun yarışmayı çok istiyordum.. Neyse artık kısmet.. :)

• Beğen

elfaruki

Daimi Üye
Tepki
222
Bilgisi olan varmı acaba??

geçen sene olduğu gibi federasyon bize kalacak yerde yardımcı olacak mı????

elfaruki

Daimi Üye
Tepki
222
Arkadaşlar uçak biletiniz işu sıralar alırsanız otobüs biletiyle yakalşık aynı fiyata denk geliyor biz bu hafta alaıcaz biletlerimizi 1.10 saatte antalyadayız uçak şirketinin servisiylede alanya ya geçiceğiz...

otobüs geçens efer gittiğimizde 16 saat te gitmişti

buyrun seçimi siz yapın =)=) parası olan bnce hemen uçak biletlerini alsın...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.445
@d.berkay

Evet Kale parkurunda yarışamamış arkadaşlar için gerçekten üzgünüm, benim yarışçılık hayatımın en önemli parkurlarından biriydi Kapadokya ile beraber, Kale parkuru da eski güzel anılardaki yerini aldı, ama kimbilir, belki bir gün yeniden yeni patikalardan inşa edilebilir parkur, kısmet...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Farık biletleri hangi firmadan alıyorsunuz irtibat için telf. vs. alabilirmiyim.

Hakan ağbi
Alanyada olman bizim için çok güzel bir olay,o zaman senden kalınacak yerler ve güncel olarak parkur hakkında bilgi alabiliriz.
şimdiden teşekkürler.

elfaruki

Daimi Üye
Tepki
222
nedret abi biz atlas jet hava yollarıyla gidicez çünkü alanyaya kadar servisi var sitesinden ayrıntılı bilgi edinebilirsin (link)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Evet bende baktım Atlasjet 12-20 yaş arası %25 indirim yapıyor. bilet bana 48 liraya geliyor. Uçakta bisiklet için sorun çıkarırlar mı?

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@FARUK DİNÇ

ben antalya dışı bi yerden gelcek olsaydım uçağa binmek isterdim ama malesef antalyadayım :D

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Ben Uçak işini hallettim. Teşekkürler Faruk görüşmek üzere

ENDORPHIN

Aktif Üye
Tepki
179
artık hava yolu şirketleri bisiklet-kayak takımı- ve buna benzer eşyalar için 20 ytl kadar ücret alıyor.maraza çıkarırsanız bu konu hakkında alınmış yazılı 1 karar evrakını size gösteriyorlar.1 çok kez bisikletli uçakla seyehat ettim.2 sene öncesine kadar hiç 1 ücret ödemezken şimdi ücret alıyorlar.binde 1 konudan haberi olmayan chek in görevlisi olabiliyor ve sorun çıkartmıyor.ama 1 çoğu da konuya hakim.kış tarifesi olduğu için 1 kaç hafta önceden alınan uçak biletleri otobüs fiyatlarından çok çok ucuz.bence en mantıklısı uçak.bilginize.