13-15 MART Turkish Riviera MTB Cup - Alanya-Kizilalan

Aşkın Altan

Daimi Üye
Tepki
55
İsim
Aşkın Altan
Bisiklet
Scott
@yamaç kolatan

yamaç internet adresi varmı hotelin?yine ordamı kalacaksınız?

Scudo

yamaç kolatan

Aktif Üye
Tepki
155
@athletic

öncelikle lisansızı çıkarttığınız şehirde kafile listesine adınızı yazdırmanız gerekiyor.bu listeye göre farklı şehirlerden gelenlere farklı miktarlarda harcırahlar veriliyor.geçen sefer anlaşmalı yerde kaldığımız için tam o miktarı karşılıyordu ve tabi yol masrafını da.. bu giderleri alabilmek için belgelemek gerekmiyor ,federasyon ortalama otobüs bileti fiyatı(geçen sefer 45 tl ye gittik) ve anlaştığı yerdeki fiyata göre harcırah veriyor.

verdiğim bilgilerde eksik kalmış yada yalnış söylediğim birşey varsa düzeltilmesini rica ederim..

yamaç kolatan

Aktif Üye
Tepki
155
@saltuk

aşkın abi internet sitesi varmı bilmiyorum. federasyonun hangi otelle anlaştığını öğrenirsek o otelde kalırız diye düşünüyorum..

Aşkın Altan

Daimi Üye
Tepki
55
İsim
Aşkın Altan
Bisiklet
Scott
ok.yamaç.haber alırsan bu konuyla ilgili bilgimiz olsun, tedaarikli olalım.teşekkürler.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Kafile listesine nasıl ulaşılıyor?
İzmir'den kimler katılacak, kim kafile listesine sahip veya bu listeye nasıl ulaşabilirim bilgim yok.
Bakalım, umarım öğreniriz.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Söz konusu yarışlara katılacak idareci ve sporcular yarışlara gelirken varsa sosyal güvenlik belgelerini (Bağ-Kur,Emekli Sandığı,SSK) getireceklerdir.Müsabaka esnasında kaza geçiren sporcunun tedavi masraflarının Federasyonumuz tarafından karşılanması için geldiği bölgenin İl Müdürlüğü onaylı kafile listesi olmalıdır.

bu kafileye adımızı nerede yazdırıyoruz?

bu soruyu ben de merak ediyorum.
Yarışa Antalya'dan katılacaklar kafile listesini kim elinde bulunduracak yani sorularım athletic(Fatih) abininkiyle aynıdır cevaplayan olursa seviniriz:)..

yamaç kolatan

Aktif Üye
Tepki
155
@athletic

malesef izmirde kafile listesi kimde bilmiyorum. eğer bilmeyenler varsa istanbulda kafile listesi Bora Tirki'de dir.

yamaç kolatan

Aktif Üye
Tepki
155
mesaj kalabalığı yaratmak istemem fakat, eğer istanbuldan çarşamba akşamı uçakla gelmeyi düşünenler varsa ; biz 8 kişi olarak atlasjetten çarşamba akşamı saat 19:00 uçağı ile gidiş , pazartesi günü saat 13:20 uçağı ile dönüş biletlerimizi aldık. eğer bize katılmak isteyen olursa bu uçaktan bilet alabilir..

biletler 109 ytl tuttu fakat duyduğuma göre uçağa binerken bisikletler için +20 tl daha ödenecek.

• Beğen
Tepkiler: fatihgüven
Tepki
126
Bugün aldım bileti 120TL tuttu.Otobüsle daha ucuza gidicem diye 10TL daha az vermek emin olunki yararınıza değil zararınıza olur.
Yarış Hakkında biraz daha bilgi :D

• Beğen
Tepkiler: yamaç kolatan
Tepki
74
KAFİLE LİSTESİ
Türkiye bisiklet federasyonunun bütün illerde İl gençlik ve spor müdürlüğü bünyesine bağlı BİSİKLET İL TEMSİLCİLİĞİ vardır...
Kulüpler ve Ferdi (Bireysel) olarak yarışlara katılmak isteyenler bisiklet il temsilcisini arayarak veya gençlik ve spor il müdürlüğüne bir dilekçe vererek bu isteğini belirtirler...
İl temsilcisi bu istekleri göz önüne alarak kafile listesi yapar ve gençlik spor il müdürünün onayına sunar...
Onaylanan kafile listesi ile yarışmacının il içinde veya dışındaki bir yarışa katılması resmiyet kazanmış olur.
Tabii sporcunun herhangibir cezası ve engel bir durumu olmadıkça bu isteği kabul edilir...
Kısacası Bisiklet İl temsilcilerini aramanız ve/veya gençlik spor il müdürlüğüne bir dilekçe ile müracaat etmeniz,bunu da muhakkak yarışa en az bir hafta kala yapmanız gerekmektedir...
Çünki izinler özellikle büyük şehirlerde bir haftalık süre zarfında alınır...

Tepki
126
yaşım 15 ama nisanın 16 sında 16 yaşımı doldurcam.harcırah listesinde junior diye yazıldım ne yapmam gerek normalde yıldız olmuyormuyum ?

Cumhur Boyraz

Forum Bağımlısı
Tepki
211
mayısla filan alakası yok...yeni yıla girdiğin an 16 görünürsün...16 yaşındaykende yıldızsın..15-16 yıldız....17-18 junior dur...

Tepki
14
Evet bu otel-konaklama ile ilgili bilgisi olupta bizi aydınlatırsa seviniriz oraya gidipte yer bulamama sorunu çekmem istemem... :rolleyes:

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.445
Arkadaşlar ben geçtiğimiz seneler de Ases otelde kalıyordum gayet sakin bisikletçi dostu bir apart otel, geçen sene kişi başı 15 ytl (sadece apart oda mutfak buzdolabı wireless vs) kalınabiliyordu, arzu ederseniz sizin için konuşurum
iletişim bilgileri:
Adres: ASES apart otel, Saray mahallesi, Spor caddesi, No:14
Tel:0242- 511 88 65

Tarif: Hal in olduğu caddeyi sorun, halden otogar istikametine giderken 100-150 m ileride orada futbol sahası gibi bir yer onun tam yanı. Otogardan gelirken de spor caddesine çıkın, solunuzda futbol sahasını gürünce tam yanı.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@Hakan Yazman

hatırladım orayı:D