Bu göbek nasıl eriyecek?

Scudo

Güney Mertkan

Aktif Üye
Tepki
88
Mekik öneririm fakat mekik hakkında doğru bilinen yanlışlar var. Mekik hareketinin doğrusunu araştırıp öğrenmenizi isterim. Kısaca bel kalkmayacak sadece sırt kalkacak diyorum , araştırmaya yön veriyorum . :D

Güney Mertkan

Aktif Üye
Tepki
88
@pınar kacakkiz

Bildiğim kadarıyla karın kasları hiç erimezmiş ama laf bu yani bir makalede okumadım gerçekliğinden şüpheliyim.

Tepki
17
akademik bilgim yok ama kilo vermek bazen çok zor,her insanın yağ hücreleri farklı diye okumuştum.genetik olarak yağlanmaya meyilli hücrelere sahip olanlar bu dertten kolay kolay kurtulamazlar,kan değerlerini kontrol altında tutmak da önemli. su olmazsa olmaz, şeker kadar gereksiz bir madde bilmiyorum, insanlık şekeri sadece damak zevki için yaratmış. kilo verme psikolojisine giren insan asla veremez, yapılması gerekenler; az yemek, düzenli uyku, dengeli spor, bol su , hobi edinmek ve ayda 1 kez tartıya çıkmak. kilo vermek için diyet ve spor yapmayın sağlıklı hayat için spor yapın ve az yemek yemeye çalışın bunun ödülünü de tartıda görün.saygılar..

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Spora devam boğazından kesmenize gerek yok sadece azaltarak beslenin kilo verirsiniz bir anda keserek yok kepek ekmeği yok salatalık bunlarla olmaz :) bunlardanda yiyin ama boğazınızdanda kesmeyin azalta azalta.

bellamy

Üye
Tepki
18
bisiklet sporuyla vücudu genel olarak bir düzene sokabiliyorsunuz. ancak göbeğe pek bir faydası olmuyor maalesef. göbek için ekstradan bir aktiviteye ihtiyaç var. ben mekik ile cebelleşiyorum.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
yüzme yüzme yüzme diyorum.Bacak kaslarımı bisiklet ile güçlendirdikten sonra yüzmek bana çok kolay geliyor.Ayrıca yüzme+bisiklet = hayat bu be :D

• Beğen
Tepkiler: Erhan_Yılmaz

Adm Sglm

Üye
Tepki
8
Başlığı açan arkadaş 1 sene önce açmış ama yinede genel bir sorun olduğundan bildiklerimi yazayım.

Bu kadar aerobic aktivite yapıp yinede yağlardan dert yanıyorsanız kesinlikle yeme içme alışkanlığınızda sorun var, araya ekstra mekik vs getirmekte büyük bir fark yaratmayacaktır.

Bisiklet sürdüğünüz için bacak kaslarınız gelişmiştir, baldır gölgeside vücudun en büyük kas kütlesine sahip olduğundan orda kasları geliştirmek demek zaten başlı başına enerji tüketimini arttırır.

Yinede niye kilo veremiyorsunuz; öğünlerinizde şekerli şeyleri çoğunlukta tüketiyor olabilirsiniz vücutta şekeri kullanılmadığı vakit direkt olarak yağ halinde saklama eğilimindedir. Sakladığı yerlerde bünyesel olarak değişik kiminde göbekte kiminde baldırda.

• Beğen
Tepkiler: tolga.aydogan

pınar kacakkiz

Forum Bağımlısı
Tepki
205
birde düşükbel bantolonlar göbek yapıyor bakın günümüz kızlarına zayıf olmalarına rağmen katlanan göbeklere sahip birçok kız var

• Beğen
Tepkiler: tolga.aydogan

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@pınar kacakkiz
ekmeği kesmek sağlıksız kilo vermek sayılır bir anda kesilmez azaltarak. :)

Tepki
22
Ekmek, pilav, hamur işi yiyecekler (Börek, poğaça gibi), kuruyemiş, cips, yağlı yemekler bunları yemediğiniz zaman forma girersiniz. Bisikletle 1 saatlik sürüş 500 kalori civarında yakıyor, aşağı yukarı yarım ekmek kadar. Spor sadece zayıflamak için değil beslenme disiplini de olmalı.