Bu göbek nasıl eriyecek?

omerrrr

Aktif Üye
Tepki
116
Bazen aşırı kilolu insanları görüyorum ; bir elinde kola bir elinde hamburger , bir ısırıkta hamburgerin yarısını yemeler falan...Hemen aklıma 7 ölümcül günah geliyor..Yavaş yavaş öldürmeliyim onu evet...Sadist miyim ne? :)))
Gerçekten dışarıya çıktığımda fast food dışında birşey bulamıyorum. Bualbilirsem balık ekmek bulamazsam pizza...Bunları haftada 1-2 yiyorum ama hergün fast-food çalışan biri????
ZEytinyağlılar hep favorimdir.

Scudo

pınar kacakkiz

Forum Bağımlısı
Tepki
205
@Hakan Yazman

kilom normal 1.66 civarı boyum var kilom 57
ama ben daha fit bir vicut istiyorum
benim kalcalarım var biraz göbeğim oturunca çıkıyor dik durunca fazlalık yok.
ama diyorum ki 57 yerine 54 olsam daha iyi olmaz mı?

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@pınar kacakkiz

Kilon normal bence Pınar, daha daha iyi bir vücut istemen de güzel bir şey elbette , 57 yerine 54 daha iyi olur, ama olmasa da çok büyük bir sorun değil bence Bi de bu zamanda oturunca göbeği çıkmayan kaldı mı acaba :)

pınar kacakkiz

Forum Bağımlısı
Tepki
205
oturarak çalışıyorum bende önceden 54 kiloydum ama oturarak çalışmıyordum
spor eksikliğim var benim ama sporada zaman yok
birkaç ay sonra derslerde başlayacak artık naparım bilmiyorum.

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
1.75 boya 69 kg ağırlıktayım. Aslında fena değil ama son zamanlarda fazla oturmaktan bende de şekil bozukluğu oluştu. Bu ara 66ya inmeyi hedefliyorum. Göbeğimi elimle sıkamayacak hale gelmem lazım. bel bölgesi yağlandı.

pınar kacakkiz

Forum Bağımlısı
Tepki
205
@FURKAN YAVUZ

çok şükür benim belim ince ama kalçalardan çıkık oluyor herkesin derdi ayrı :D

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@pınar kacakkiz

Canınız sağolsun :) Artık olduğu kadar, sporu arada bir yapmak da hiç yapmamktan iyidir, aslında 2 günde bir bir kaç saat bile ayrılsa bayaa farkeder bence

pınar kacakkiz

Forum Bağımlısı
Tepki
205
@Hakan Yazman

hakan ben 2 ayı aşkın her akşam 1.5 saat yürüdüm yürümediğim zamanlarda 2 saate yakın pedalladım
kantara çıkıyorum 57 okka geliyorum
bi kaç arkadaş pınar sen zayıfladın mı diyor
hayır diyorum aynı kiloyumki anladım kilo kaybetmemişim ama sıkılaşmışım tabi ramazan girdi araya naparız bilmiyorum

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
kilo alırken de verirken de öncelikli bölgelerin vardır , önce o bölgelerden kilo alırsın veya kaybedersin ... egzersizlere devam edersen göbek ve basenlerden de kilo verirsin , ama özel olarak basenlerden yada göbekten kilo vermek gibi birşey yok ...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@pınar kacakkiz

O zaman harika Pınar, kiloya bakma bence o zaman, kaslandığın için kilon aynı gibi görünsede yağ oranın ve kapladığın yer azalıyor. En güzeli tartıyı ortadan kaldırıp bir mezura ve bir boy aynası edinmek, spor yapanlar için tartı yanıltıcı olabiliyor sende de olduğu gibi ;)

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@pınar kacakkiz

Bu biraz yapısal bir durum sanıyorum, benim bir bayan arkadaş vardı eskiden, çok inceydi, kilo almak istiyordu, çok fazla yedi içti kilo almak için, ama ne yazıkki büyük oranda basenden kilo almış ve çirkin bir görüntü oluşmuştu onun açısından...

pınar kacakkiz

Forum Bağımlısı
Tepki
205
@Hakan Yazman

Anladım hakan plates aslında çok iyiymiş yapan var mı aranızda
kalça göbek kalmıyormuş vede dik bir duruşun oluyormuş

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@pınar kacakkiz

Evet Plates yaptım bir ara bayaa, iyi aklıma getirdin arasıra biraz yapsam iyi olur :) Çok güzel faydalı bir antrenman türü, kalça göbek felaket çalışıyor :in:

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

pınar kacakkiz

Forum Bağımlısı
Tepki
205
@Hakan Yazman

nasıl yaptın bahseder misin
cd den mi yoksa bir kursamı yazıldın
yoksa ebru şallıylamı yaptın tv den

ömerr

Aktif Üye
Tepki
83
Eğer deniz kenarında oturuyorsanız,başka nedenlerle imkanınız varsa bol bol yüzün.Hem çok sağlıklı bir spor(çoğu sporda olduğu gibi) hem de çok zayıflatıyor.

ömerr

Aktif Üye
Tepki
83
Peki o zaman.Beslenmeye dikkat etmenin yanında arama sitelerinden de arayıp bulabileceğiniz bacak sıkılaştırma egzersizleri var.Bazıları gerçekten çok iyi kalori yakıyor.2-3 saatte bir az da olsa bu egzersizleri yapmanız metabolizmanızın hızlanmasını sağlar, yağ yakımı daha fazla olur.