''performans turu''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet topiğin başından anlaşıldığı gibi bu bir performans turudur ...
daha önce 270 km ye talip olanlar davetlidir .....

1- aytekin erzan
2- suha
3- ali emre akcan
4- evren
5- volkan akboga
6- harun

burda prosedür haydarpaşada buluşarak 07.00 treni ile derbente gidip otel kartepeye çıkarak dönüşü suadiyeden yapmak ve bostancıya dönerek turu 150 km ye tamamlamak ...bunun için tarihi hep birlikte belirleriz ayrıca..........

tolga gürgün şeref konuğudur ........
yener ve onur dostlarımıda bekliyorum........
evet herkezin görüşlerini alacağım ortak noktada buluşalım ....

alo aytek
alo evren
alo tolga
alo suha
alo onur
alo yener
alo ali
alo volkan
alo harun

evet ekip 10 kişi ........
yeterki ayar iyi olsun bu 10 adam bi araya gelsin.....
evet 9 adam aranmaktadır .......
alo alo.........

görüşleriniz ve önerileriniz.......

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hasip aga yani aytekin erzan ,ve de tolga gürgün .....
bi günde 400 km yi birlikte 19 saatte gittiniz bu tur size çerez gelecek eminim önemli olan birlikte bi olaya girmek benim için şereftir ,ayrıca ayrı bi mesajla bunu belirtmek istedim ...

:in: :in: :in: :in: :in:

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Kudret Kurtcebe

abi ne demek utandırıyorsun :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Tolga Gürgün

doğruya doğru şile gezisinde bilirim nasıl ayağa kalktığında rampayı aldığını aytekde aynı valla ikiniz ayağa kalkmayın o kartepe rampasında ben acaip arkada kalırım bi türlü alışamadık ayakta rampayı çıkmaya ...evet her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır .....
evet gözüm dün bisiklet yarışına takıldı ben gerçi sevmem yarış olaylarını ama destek veririm ....rekabetin olduğu yerde pek spor olmuyor ......rekabet etmiyordum aytek ve onur ile sadece onlar ile süratli bisiklet kullanmanın zevkine varıyordum ........
dün pro bisikletçilerin bile hatalarını nasıl acı ödediklerini son 100 metrede birinciliği kaçırması ile gördüm 60 km gruba fark atan pro amca ,ismi bi garip geldi bana rakibi belçikalıya boyun eğdi ,adam kesin uyuyamamıştır sabaha kadar ve dikkat ettim rampalarda adamlar ayakta çıkıyor valla 18 km rampa bizde çıkarız tabi onlar gibi olamasakta burda amaç olaya katılmak gene senle biz kalmayız inşallah aytek sen ben kalabiliriz sonlara valla bu ihtiyar ile giderseniz trenle gideriz bisiklet ile döneriz yolla gelirseniz ben tozunuzu yerim ama turu tamamlarım ölmek var dönmek yok yeterki aytek sen o.k deyin mayıs ayında topuklayalım maksat muhabbet olsun hocam...

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Kudret Kurtcebe

günü ayarlayalım gelmeye çalışırım bende Kudret Abi ' cim ..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Tolga Gürgün

(link), (link), (link), (link), (link)

aşağıda arkadaşlar sayfaya girmiş
diğer arkadaşları tenzih ederim evet davetli olan iki arkadaş kırmızı ile işaretlendi........
ali dostum evli olduğu için bi kaçamak yaparsa iyi olur derim
aytek konuşmaz bi konuşursa tam konuşur ......

:) :) :) :) :) :)

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

tur köpeğin olsun kudu abi tarih güzel olur katılımda kalabalık olursa gelirim neden olmasın

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Emre Akcan

eyvallah kanka kambersiz sensiz olmaz.....
şimdi yener ve evren konusunda şüpheliyim harun ve suha foruma uğramıyor volkan ağustosda burda.....
geriye kim kaldı bir avuç...
sen ben aytek tolga ve onur toplam 5 kişi yani aynı adamlar gene bildik ...hiç şaşırmadım gene desem doğru olur .....üstelik bu kartepe acaip kolay 270 km değil 150 de biter, dönüş aynı yoldan bisikletle olmayacağı için daha iyi gidiş trenle dönüş bisikletle, dönüşte tren çile bülbülüm çile ...
en sıkı prosedür bu şimdilik kalabalık olmaz yukardaki isimleri duyan gelmez namımız almış yürümüş ali dost sen pro maratoncu tolga 450 km nin fatihi ve aytek tam bir ekstrem bisikletçi ıronman...ve genç dostumuz onur gerçekten çok iyi onur ,harikalar yaratıyor kronla .........

BF Okuru

Üye
Tepki
2
alo alo tolga ........
iki tarafa mesaj düşüyorum.....
aytek gene sakatladı bi tarafını......
şimdi yıldızlar düştü kaldık senle biz bi de ali emre etti 3 ali emre bu durumda 3 e neder 3 kişi sıkıcı olur gibi ben yalnız gideceğim anlaşıldı evet trene atlarım derbentte iner ordan kartepe otele çıkar dönüşü suadiyeye iner istanbula topuklarım 150 km .........

ayar 15 mayıs pazar ........

bir ay bir hafta sonra tek takılacağım .......
ölmek var dönmek yok ......
gelen sağlar benimdir gelmeyenlere eyvallah derim.....
150 km toplam tek sıkıntılı yer gebze tuzla arası e-5 animallah tekde alırım o yolu yerim kartepeyi daha önce yediğim gibi ..

:boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
alo aytek topiği hortlattım şimdi bizim kankamız volkan almanyadan tenmuz yada ağustosda demişti gelirim diye ... ne varsa onda var zati ekürümüz sadık dostumuz onur zati demirbaş ,ayar çekelim o vakit sıcaklara ,ama sen illa dersenki şu güneyden gidelim feribot kullalım uyar derim ,,,,,,,,
gebzeye tren ile sonra feribot kartepe otel dönüş topçular gebze tren hepsi 170 km bi günde....yada 180, hata payı 10 km olabilir .....

Sedat GÖKÇEK

Aktif Üye
Tepki
123
@Kudret Kurtcebe

Eh o yol fena sayılmaz ben sevmiyorum gerçi.. Bu pazar(24.04.2011) 2 saat 10 dk'da aldım. Ballıkayalar-Küçükyalı ayaklarım yere dahi değmedi :D:D Sen alırsın o yolu abi sen daha çok antremanlısın :in: :in:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sedat GÖKÇEK

helal babo.....
ballı kayalara bi türlü gidemedim sedat....
neyse orayada bi mukavele giderim bakalım kısmet..............