'' 23 ekim pazar---175 km çok uzak tarih ama adrenali büyük ''

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@sonEr´´

demek rampaları çok dik bulmadın!!!!!! hayret bence rampalar gayet dik...yani genelede 10% üzerinde tırmanışlar zaman zaman 18-19% eğimleri buluyor ayrıca bence sen dik eğimlerin adamısın ama yinede sen kendini daha iyi bilirsin tabii umarım bu etabı tamamlayabilirsin...:):):):):):):):):):):):):):):):):) komik mi?????:):):):):):):):):):):):):):)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aytek bence soner o örencik rampasını görmeli dönüşte neydi arkadaş ben zati orda öldüm yahu,,,,,,,,,,,,,,

:) :) :) :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu gün bu turun ilk provası yapılacak tabi iznik ile mukayese dahi olmaz polinez ama bıçkıdere olabilir bıçkıderede rampa sayısı fazladır ama 19 eğim yoktur ,,,,,,,,,,,,,,,,polinezde 10-19 eğim rampa bi kere yok,,tavşanlı yolu girişinde daha izniğe giderken rampa başlamakta ,,,polinezde çalışacağız bu pazar ,,,,ve 4 eylüle hazır duruma geçeceğiz esas iş bıçkıdere -4 eylül antremanıdır bu antremanı başarı ile geçecek olanlar a takımıdır b takım zati kendini şilede göstermiştir başarı ile turu tamamlamıştır ,,,,ki orda tur mesafesi daha uzun idi bu 4 eylül daha kısa olacaktır herkeze başarılar dilerim amacım a takımını süratli yapmaktır bunun için bu gün çalışacağız ter dökmeyene acı çekmeyene ekmek yok bu camiada,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
iznik saat 07.30 da haydarpaşada olacağız ,,,,,,,,,,,,,,
davetli süratli dostlarım ,,,

1- bugsbunny
2- soner
3- korsan hasan
4- mehmet ser
5- bahtiyar
6- erkan
7- onur

şeref konuğumuz ve bu turu kendisine adadığımız aytekin erzan
9 kişiyiz,,,,

halkaya
a takımı katılabilir yalnız yetersiz olduklarını polinez turunda dile getirdiler iznik olayına katılma konusunda kendilerinin karar vermesini düşünmekteyim,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aytek belirsiz bi tarihe şutladım olayı ,,,,,,,,,,,,,,,,belli değil top sende ama ekime kaydır o vakit geleceğim iki kişi gideriz, senle iznikte buluşuruz farklı yerden döner topçularda buluşuruz senle yapacağız bu işi anlaşıldı kanka ,

:in: :in: :in: :in: :in: :in:

Bugsbunny

Daimi Üye
Tepki
725
@Kudret Kurtcebe

N'oldu Kudret abi? Niye değişti 18 eylül tarihi? :(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bugsbunny

valla açıkçası ekonomik sebepler yüzünden ogün benim ne yola nede gırtlağa verecek param yok artık anca 30 eylüle kadar ,,,o vakit maaş alacağım benim 3 ayda aldığım maaş anca benim 3aylığıma yetmekte bi de üstüne tuz biber ekiyor bisikletin masrafı gırtlağımızdan veriyoruz valla açıkça sponsör arıyorum bi bisiklet firması olacak onun formasını giyeceğim reklamını yapacağım bana ağır tur için para verecek artı yol paramı artı yemek paramı verecek ben sıkışıyorum açıkçası iznik olsun kartepe olsun artık maddiyatım asla izin vermemeye başladı ,,,,para olmaz ise teker dönmüyor malesef ,,,,,,,,

Bugsbunny

Daimi Üye
Tepki
725
@Kudret Kurtcebe

Anladım Kudret abi :( . Euro fırlıyor, maaşlar yerinde sayıyor, bisiklet parçaları da Euro'ya endexli olunca pek yapacak bişey kalmıyor; haklısın. Umarım bi sponsor bulursun kendine.
Yine, başka turlarda görüşmek ümidiyle .

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
@Kudret Kurtcebe
Bunlar sadece bir bahane...:)

Bence bisiklet sporuna daha sağlıklı devam edebilmek için gezi+konser içerikli bir etkinlik düzenleyelim. Elbette gelirlerini daha hayırlı bir iş için STK'ların birine hibe edilebilir ama bu sonraki olacak iş. Çünkü önce sağlık...

Şimdi Kudret ağabey, ben bu turlardan acı çekmeden hiç tad almıyorum. Bu benim tercihimdir ve acıyı isteyene de saygım vardır. Oysa konsermiş, gözlemmiş ve piknik tarzı yemekli gezilermiş daha çok hoşuma gitmekte. Sonuçta sen eski bir müzisyensin ve örneğin bir Rock için, sevgi için veya özürlü kardeşlerimiz için (bu sonraki iş olabilir) konser verebilirsin. Bak senden plak yapmanı istemiyoruz ki en son üniversitelerde konser vermiştin. Bilet ücret çok değil 1 TL olacak ve bütün Türkiye'den arkadaşlarımızı davet edeceğiz.

Tabi bunları burada yazmakla bitmez. Oturup işi organize edeceğiz, sende çevrendeki müzisyen arkadaşlarınla istişare edeceksin. Hepsinden önemlisi repertuvar için hazırlanacaksın. Elde ettiğin geliri bisikletin ve daha iyi tedavi edilmen için harcayacaksın ki vereceğimiz her kuruşu helal ve azdır.

Bu işler öyle üç aylıkla olmaz ağabey, büyük tecrübeler kazanmış emeklilerin ise bir köşede maaş ile hayatını geçirmesi (belki de ölümü beklemesi) yakışmaz. Aksine onlar yaşam tecrübelerini gençlere aktarmalıdır. Benim dünya görüşüm budur ve hala genç adamsın, bence taşı sıksan suyunu çıkarırsın.

Sevgiler, saygılar...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Salih Dinçer

boşver salih artık ip koptu müzikten ora benim için bitmiştir ,,,,,,,,,,nefret ettirdiler herşeyden beni soğutturdular müzik ölecek ve ölmeli benim için mesleğimin hiç bi önemi yoktur böyle kokuşmuş bi ortamda yaşayacağıma şerefimle haysiyetimle yaşarım ,,,,daha iyi ,,asla ödün vermem asla ,asla plak şirketlerinin sevimli maymunu değilim ben ,onlar yat dediği zaman yatacak kalk dediği zaman kalkacağım yok öyle yağma ben plak şirketlerine tepeden bakan bi adamım alayına acımam,,, eşekler gibi beni dinlemeye mecburlar ve eşekler gibide peşin para verecekler yok öyle yağma , bi albüm için tek çalacağım cd için anında hesabıma 5000 ytl girecek bu para bana verilecek noterden tasdik edilecek faturayı alacağım aldığıma dair,,, kontrat yok neyin kontratı ,,beni eşek gibi bağlayıp sömürmek her babayiğidin harcı değildir ben asla sömürülmedim ve kimseyide sömürmedim ............

isim vermeyeceğim grubun adını, adamları 5 yıl bağladılar kontratla onların cebine bir girdi plak şirketine ise beş girdi... 5 yıl kontrat,,, adamlar plak şirketine çalıştılar kimse bunları bilmez onun için ben acımasız bi adamım bana plak şirketi köle olacak ben köleliği sevmem ama bunlar köleliğe layıktır kim plak şirketleri,,,