X Loop Polarize Gözlük

Kutay Han

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar elimde bir adet yeni kullanılmamış Xloop Polarize gözlük mevcuttur, Almak isteyen forum üyelerine fiyatı : 25 tl olur

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Kutay Han

Üye
Tepki
4
gözlük benim kafa yapıma pek uymuyor,gözümdeyken değil ama isterseniz başka fotoğraflarını çekip yollayabilirim.

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
@Kutay Han

ben de zaten acaba benim yüz yapıma uyacakmı onu anlayabilmek için istemistim...ama daha açılı fotolar da olursa sevinirim...belki daha yardımcı olabilir...

Kutay Han

Üye
Tepki
4
merhaba
İstanbulda değilim malesef ,elden ulaştırmam mümkün değil onun için sorduysanız :) batmandayım şu an

Kutay Han

Üye
Tepki
4
uyup uymayacağını malesef denemeden bilemeyiz,daha önce bu tip gözlük kullandıysanız düşünebilirsiniz derim , almayı düşünüyorsanız tam olarak karar vermenizi öneririm ,yoksa uymazsa yazık olur.iyi geceler

Kutay Han

Üye
Tepki
4
Tobleron bey , yinede sizin için açılı fotoğraflar çekip koymaya çalışırım yardımcı olacaksa . görüşmek üzere

Kutay Han

Üye
Tepki
4
Fatih bey , özel mesaj atmışsınız mesaj sayım yetersiz olduğu için cevaplayamıyorum.Msn gönderirseniz görüşebiliriz.

Kutay Han

Üye
Tepki
4
İstek üzerine gözlüğün yeni fotoğraflarını gönderiyorum , Gözlüğün forumda satılan diğer Xloop lardan fiyat olarak küçük bir miktar fazla olmasının nedeni Polarize olmasından kaynaklanmaktadır. Fiyatı : 25tl

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
1hafta sonra satılmamıs olursa alabilirim...fotolar için teşekkürler...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
x-loop ne mali acaba ve sağlık bakanlığından onaylı garanti kartını veriyor musunuz?