Yol Bisikleti için çok mu geç?

Scudo

legolass69

Üye
Tepki
36
Bisiklet
Fuji
Kırmayın çocuğun hevesini. Hiçbir şey için geç değildir. Herkes Tour de France!a katılmak zorunda değil. Spor zaten şampiyonluk için yapılmaz ki.Hem benim de moralimi bozuyorsunuz geldim 47 yaşıma bisikletle dünya turuna çıkacağım daha Şimdi, bana da "moruk otur sallanan sandalyende" falan dersiniz.

Önemli Not Bu entry'i aklınızda iyi tutun. Yarın Ushuaia'dan kart atarım size :p:acpsnr:

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.518
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ne için gecikmek? Profesyonel yarışçı olmak için mi soruyorsun geç kalmayı?

Tunaty

Üye
Tepki
1
İsim
Tuna Y.
Bisiklet
Bianchi
@Aazam
Evet. Normalde zaten biliyoruz :)

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.518
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Tunaty

15 yaş geç değil bence. 10 yıl boyunca sürekli kendini geliştirsen 25 yaşında istediğin mevkiilerde olabilirsin

Heraklia

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Sertan Atalay
Bisiklet
Mosso
Şuan eurosport da Quintana belgeseli var. Bisiklete binmeye 15 yaşında başlamış.

Tepki
70
İsim
TUNÇ ŞENEL
Hakan ŞÜKÜR Futbola 19 yaşında başladı . Çok ama çok geç bir yaş futbol için ...Yaptıkları ortada ...Hiç bir şey için geç değil . Belki zirveye çıkamazsın ama ne kadar yaklaşırsan o kadar kar ...

air28-3

Forum Bağımlısı
Tepki
4.125
İsim
Ersin
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
şaka mı bu :koptum::koptum:

Tepki
70
İsim
TUNÇ ŞENEL
@air28-3 Hakan Şükür olayını soruyorsan yok şaka değil ...Spor hayatına Basketbolda başlıyor ... Babası futbolcu olmasını istiyor ...Bir kulübün alt yapısına götürdüğünde yaşı 18 . Orada ki hoca beğenmiyor '' Abi uğraşma yaşı çok geç , bırak basketbol da devam etsin '' diyor ...Vazgeçmiyor baba ...Torpille , bin rica - minnetle Sakaryaspor'a kabul ettiriyor sonra Bursa , Galatasaray derken devamını biliyorsunuz zaten ....

Prestor

Aktif Üye
Tepki
333
İsim
Kerem
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kırmayın çocuğun hevesini. Hiçbir şey için geç değildir. Herkes Tour de France!a katılmak zorunda değil. Spor zaten şampiyonluk için yapılmaz ki.Hem benim de moralimi bozuyorsunuz geldim 47 yaşıma bisikletle dünya turuna çıkacağım daha Şimdi, bana da "moruk otur sallanan sandalyende" falan dersiniz.

Önemli Not Bu entry'i aklınızda iyi tutun. Yarın Ushuaia'dan kart atarım size :p:acpsnr:
Şefim durumu merak ettim :)

• Beğen
Tepkiler: Myali

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.175
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
43 yasindayim.10 dakika once 3. bisikletim olarak 1980 model bir yol bisikleti satin aldim.hem de gormeden.
sizce cok mu gec :)
Hayatta bir şey yapmak istiyorsanız,hiçbir şey için geç kalmış sayılmazsınız.Sadece yapın:harika:

Son düzenleme: