Yol bİsİkletİ alacaĞim tavsİyelerİnİzİ beklİyorum

Tepki
14
Bisiklet
Bianchi
fuji de düşünülebilir sanırım , ben de salcano city var onu bırakıp fuji düşünüyorum , diğerlerine göre daha ekonomik ve kaliteli sanırım

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Gökhan SÜMER

Gökhan Bey çok yanlış düşünüyorsunuz. Bir defa 2013 Sora seti alıp, bir dünya masrafla Tiagra sete çevirmek para ve vakit kaybından başka bir şey değil. Elinize ne geçecek? Birkaç gram hafiflik dışında hemen hemen hiçbir şey. :)

Bisiklette en önemli parçalar kadro ve jant setidir. Eğer parayla bir şey yapılacaksa, bu kesinlikle jant seti almak olmalıdır. Mümkünse sonra orta göbek ve aynakol tabii ki. Diğer parçalar sonra gelirler.

Dura Ace ismini de yanlışıkla zikrettiniz diye düşünüyorum bu arada. Sadece Dura Ace aynakol fiyatlarına bakarsanız, demek istediğimi anlarsınız. :p

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
@ahmetcan44

dura ace seti 1000 lira ya satan olursa alırım şimdiden herkese duyrulur... :D

Gökhan Sümer

Aktif Üye
Tepki
51
Bisiklet
Sedona
@ahmetcan44

Ben zaten çok bilmediğimi vurguladım :). Pnun dışında çok bilmeme rağmen, btwin triban 5 kadrosu çok güzel, jantı konusunda net bir şey diyemem ama dediğiniz gibi jant göbeğinin değişimi mantıklı olabilir, sürüş keyifi artması açısından.

Zaten sora dışında yol bisikletindeki vites gruplarının fiyatı veya tam isimi nasıl yazılır vs konusunda bir bilgim yok sadece fikir vermesi açısından örnekleme yaptım.

Ama bu triban 5 modelinin fiyat/performans olarak şuanda piyasada bulunan en iyi model olduğu gerçeğini değiştirmiyor :)

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
@ahmetcan44
aynen bende baktım anca aynakol alıyoruz o paraya :D