Yol Bisikleti

ÇEVİK

Aktif Üye
Tepki
22
İsim
Volkan Ç.
Bisiklet
Trek
Kesinlikle yol bisikleti almalısın sonra içinde uhde kalmasın bana çok telkinde bulundular ama ben yol bisikleti aldım.Keşke ikinci elleri düşünseydin istanbulda olsaydın, burda gezerken ben almadan önce mesela cannondale gördüm kadro boyu 52 sanırım yanlış hatırlamıyorsam.Ama bana uygun değildi.Sahibinden com a yine de bak kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Çim
Scudo
Tepki
7
@Volkan ÇİNKILIÇ

haftasonları istanbul'a gidiyorum. Ama mesela geçen pazar sanırım, kaçkar bisiklete gittim ortaköy'de yıl sonu modelim kalmadı deyip kestirip attılar, hiç yardımcı olmadılar. bütçem 1500 lira civarı deyince pek sallamadı beni herhalde oradaki arkadaş. bilmiyorum bisikletçi gezmek için nereye gitmeliyim. kaçkar bisiklet için olumlu yorumlar almıştım oraya gittiğimde böyle bir muamele ile karşılaşınca gezmeye hevesim kalmadı hiç açıkçası.

@Ali Ceylan

@Berke1903

2. el almam diyorsunuz ama 1500 liraya sıfır güzel bir yol bisikleti bulmak zor. temiz bir ikinci el bulsam donanım olarak daha iyi bir bisiklet alabilirim.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Gökhan Çim

Kaçkar'da niye öyle bir şeye denk geldin anlayamadım farklı bir durum normalde güler yüzlü insanlar her gün önlerinden geçerim. Ama 1500 civarı modelinin kalmadığı doğru 3 gün önce yol bisikleti bakmak için gittim 2500 üstü modeller vardı.
Düz gidonlu bir şey bakmak istemez misin?
(link)
Eğer dropbar istiyorsan bunlar var senin bütçe için.
(link)
(link)
(link)
(link) (Mosso sıfır, full sora set, kapıda ödeme kargo, bunu bence kaçırma bal kaymak gibi bir şey :)

Tepki
7
@Berke1903

o mossoyu gördüm ve çok beğendim de 56 kadro diyor benim boyum 1.67 çok sıkıntı yaratır. :/

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Gökhan Çim

Dostum ne alırsan al bir süre sonra mutlaka değiştireceksin. Çünkü inan oğlu her zaman daha fazlasını ister. Onun için alırken kazanacağın, yani satarken verdiğin fiyat aldığın fiyata yakın olanını almayı tercih et. Onun için ben sana 2. EL tavsiye ettim. Açıkçası ben yıllarca MTB kullandım. Ama Yola alışıp tekrar MTB'ye binmek isteyince Attan inip eşeğe binmek gibi bir şey oluyor, insan beğenmiyor mtb'yi. Tabii ki MTB nin de kendine göre avantajları var. Şehirde yaşıyorsan, çevrende takılmak istediğin gurup varsa onlara uyum sağlamalısın. Dağ bayır gezeceksen Yolu unut. Asfaltsa çevren MTB hamallık olur. Eğer yoksa sadece bir arkadaşın sana bu görüşünü değiştirmede etki etmesin derim. Her söyleyen için kendini köprüden atma ;)

• Beğen

ÇEVİK

Aktif Üye
Tepki
22
İsim
Volkan Ç.
Bisiklet
Trek
Gökhan ben benim resmimdeki bisikleti aldım sonra biraz araştırdım sahibinden comda aynısı 1600 tl az kullanılmış sahibide bayandı çok üzülmüştüm renk bile aynı ben 2300 tl ye aldım yeşilden.sana dediğim cannondale istanbul bisiklette kardeşim ama hala orda mı bilmiyorum

• Beğen