Yeşilköy'de kaza

Birtan Kolburan

Daimi Üye
Tepki
235
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar merhaba herkese.Bugün yeşilköy sahilde biisklet sürerken Bakırköy belediyesinin yaptığı o müthiş bisiklet yolunda kaza geçirdim.Bisiklet yolu ile yaya yolunu ayıran sarı kalın çizgi üzerine yine aynı renk sarı ile o ufak engelleri koymak kimin aklına geldiyse tebrikler.Keşke sarı çizgi üzerine beyaz engel konsaydı.Sarı çizgi üzerindeki sarı engeli görmeyince ön lastik engele girdi ve takla attım yüzümün yan tarafını ve kafamı yere vurdum.Allahtan kask vardı kask olmasa şu an büyük ihtimal hastanedeydim.

Scudo
Tepki
18
İsim
Furkan TEPE
Bisiklet
Carraro
Belediyeler bunu hep yapıyorlar, karayolları da aynı. Yüzlerce sayılabilir Türkiye'de bu tarz. Büyük geçmiş olsun, bir doktora görünün yine de hocam.

• Beğen
Tepkiler: Birtan Kolburan

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Birtan Bey,

Geçmişler olsun,inşallah önemli bir sorun yoktur. Son zamanlarda çok kazalar geçirmeye basladık sezonun başlamasiyla inşallah bu son kazaniz ve kazamiz olur.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun. O rotada asla o bisiklet yoluna girmiyoruz. Tavsiyem kimse de girmesin.. Daha tehlikeli.. Gerek yoldan kaynaklı sorunlar gerekse insan faktörü. Mayın tarlasında sürmek gibi

Lenora Nora

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Lenora Nora
Bisiklet
Carraro
@Birtan Kolburan Gecmis Olsun yine belediye olayı.Belediye yol yapmıyor ki bisiklet icin düzgün birsey yapsın.Burdada öyle bisiklet yolu Kütahya yolu gibi delik desik.Mazgal ayrı dert.
İyi Forumlar Dilerim.

• Beğen

7haiku

Daimi Üye
Tepki
379
İsim
Ömür
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun. Diğer gerçekler (belediyecilik, insana hizmet ve sair) bir tarafa, başlık kullanmanın önemi bir kez daha ortaya çıkmış.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
geçmiş olsunda o kask ne kadar koruyabilir ? normalde cross kaskı kullanılması gerekmez mi ?

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
oooff.... geçmiş olsun.. -- uyarı için de teşekkürler.. daha dikkatli olmak lazım, belediyelerin nerde nasıl tuzak kuracağı belli olmuyo :S

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Geçmiş olsun. Belediyelerin düşüncesine Ata Demirer'in oyunlarından bir gönderme yapayım bari, ''Daşlara vuracam seni i.neee''

• Beğen