(Yeni) Şimşeğim Sedona Borla Electric Blue 2011(06.16.2012)

Scudo

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
hayırlı olsun cok şık bisiklet.renkler.sedona kendi sitesindeki fotoyu gördügümde hic hosuma gitmemisti.

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
İyi günlerde kullanın.Aynısı bende de var 1 yıldır kullanıyorum.Rengi çok dikkat çekiyor.Kazasız kullanman dileğiyle.

emreseda

Üye
Tepki
30
Merhaba,

Bisikletiniz öncelikle bisikletin hayırlı olsun. ve kazasız belasız pol sürüşler :) bisikletin renk uyumu çok çok güzel 10 numara görünüyor :)

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
güzel bisiklet hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
Fkat dikkatimi çeken ismin çıkış noktası olan ameoba borla markasını göremeyişimiz ilginç geldi birde kadrodaki borla yazısı gerçekten çok basit durmuş daha estetik olmalıydı bence

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
http://www.ogretmenlersitesi.com/images/gallery/51/1989e7638478d386.jpg

Kıyıya köşeye bunu da iliştirelim :) Güle güle kullanın, bu aralar Sedona satışları patlama yaptı :)

• Beğen
Tepkiler: Joyrider

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Arkadaşalar iyi dilekleriniz için sağolun:) Ama Halil abinin ne demek istediğini pek anlayamadım biraz daha açığa kavuşturursanız memnun olurum.Bu arada arkadaşlar Yalova'da MTB turlarına katılmak istiyorum.Katılmak için neler gerekli öğrenebilir miyim?Çünkü şu anda bir malzeme alacak durumum yok eğer çok önemli değilse bir daha ki aya almak istiyorum.

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@farukbas77

Eskiden bunlarda Amoeba Borla marka gidon, sele borusu falan kullanılıyordu, anladığım kadarıyla Sedona Borla'da ismini oradan aldı. Fakat yeni modellerde Amoeba Borla kullanılmamış, Halil Bey onu kastetmiş. En kısa zamanda sırasıyla Kask, eldiven ve gözlük alın bence.

• Beğen
Tepkiler: Joyrider

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
Sedona'nın bu modelinin isminin Borla olmasının sebebi gidon, gidon buğazı, sele borusu gibi donanımlarda ameoba borla kullanmasıydı fakat artık bu donanımlarda farklı bir marka kullanmaya başlamış. Ayrıca dediğim gibi bisikletin gerçekten çok hoş başlangıç için fazlasıyla iyi umarım hakkını verirsin fakat kadro üzerindeki borla yazısı gerçekten çok uyduruk duruyor keşke daha keskin hatlara sahip bir yazı stili seçselermiş

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
kazasız bol pedallar mavi renk mükemmel

Enes Türk

Üye
Tepki
16
Bende aynı bisikleti kullanıyorum hayırlı olsun:) ismi de alıntı yapmışsın:) Kaç liraya aldın acaba?

IbrhmAkgl

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Güle güle kullanın, mavi çok canlı durmuş...

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Yanında park ayağı yokmuş ayrıca kendi orjinal ayağı veriliyormuş o sebeple ayrıca ayak için 30 lira yerine 25 aldılar.Bir de güzel bir kilit aldım onu da 25 yerine 20 tl'den aldım.Bisiklet için 615 lira aldı.Toplam 660 lira aldı.Sizce fiyat olarak iyi mi?
Enes bu arada isim alıntısı yapmadım mavi rengi görünce ve elektrik mavisi olunca benim de aklıma şimşek geldi:)

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Bu arada arkadaşlar Yalova'da bir mtb grubu var mı?Katılmak istiyorum:)

Enes Türk

Üye
Tepki
16
@farukbas77

Zaten bisikleti gorunce akila baska bir isim gelmiyor haklisin:) benim kilidim vardi onceden, sadece park ayagini aldim 10eur'ya, bisikleti de 600 e aldim:) 15 tl' de fark degil olur o kadar

Sait Hislioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
212
bravo sedonaya, adamlar düşük modellerde bile donanımları kendi yapmıyor. Maşası suntour, jantları alex. daha ne olsun. diğer markalara bakıyorsun aynı fiyatta(daha pahalı modellerde bile) olan bisikletlerde hep kendi uydurdukları dandik malzemeler. Sedona türk markalarında açıkara liderdir benim gözümde.. hayırlı olsun bisikletiniz.