Yaşadığım kaza ve sonrası (rehber niteliğinde)

BADSECTOR

Üye
Tepki
75
İsim
EMRE BARAN
Bisiklet
Mosso
@Erkin Kalender GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM DAVANIN SONUCUNU MERAKLA BEKLİYORUM İNŞALLAH KAZANAN SEN VE BİSİKLET SEVERLER OLUR :harika:

• Beğen
Tepkiler: nonsteril
Scudo

ugur005

Üye
Tepki
6
İsim
ugur
Bisiklet
Salcano
(link) geçmiş olsun,acil şifalar ...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tek gereken iki şahit imzası. olay tutanağı şeklinde başlık, tek paragraf içinde olayın nasıl olduğunu tc kimlik numarası ad soyad tarih saat geçecek şekilde anlatmak. alınan adresler ve telefon numaraları da not edilebilir. imza olarak şikayetçinin sorumlunun ikide şahitin imzası ile tutanak tamamdır.

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tazminat davası sürmekte,geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim.

Murat Ak.

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Mosso
Gelmiş geçmiş olsun . Allah beterinden saklasın.İnsanlar bizi hiçe saydığı için baya problem yaşıyoruz.Ben artık şoförlerle göz kontağı kurmaya çalışır oldum,adam görmüyor ki :(
İnsanlarımız umarım bilinçlenir.

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
Umarım kazanırsın . Umarım sürünürler

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Erkin Kalender Çok geçmiş olsun
Bazen böyle elemanlar çıkıyor karşımıza...Ben şahsen kaldırımları tercih ediyorum çoğunlukla,biraz daha iyi oluyor:harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bugün duruşmamız vardı,bilirkişi raporunu 6000 TL olarak verdi,+ manevi tazminatım var.Haziranda bitiyor Allah'ın izniyle.Detayları akşam paylaşacağım.

deli oglan

Üye
Tepki
11
İsim
volkan
Bisiklet
Mosso
geçmiş olsun bu arada davadan dönmemen konusunda helal olsun.

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
@mariokaldato
kadın kadar acımasızı yoktur bu dünyada kadın kendi oğlu dışında acımasızdır

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Erkin Kalender kardeşim. Bende açmış olduğunuz başlığı bugü gördüm. Daha önce gözümden kaçmış. Baştan sona üzülerek ve merakla okudum. Tekrar eski sağlığına kavuşman çok güzel. Allah beterinden korusun. Yüreğine, pedalına sağlık.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Dün karar davası vardı,avukatımla henüz konuşamadık,büyük bir düzenleme bu akşam veya yarın yapılacak.

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Mugen
@Erkin Kalender
üniformalı mafyada hiç çekilmiyo ama yaa. işte bunlar gözünüzün görmediği yerde nasıl davranırlar aklınızda bulunsun. :mad:
tam olarak nasıl tehdit etti açıklarmısın ?
sen ve annen dışında şahit var mıydı ? avukatın bu tehdit hakkında ne yorum yapıyor ?

• Beğen
Tepkiler: emreselseyler

brdtl

Daimi Üye
Tepki
366
İsim
Bora Dutal
Bisiklet
Orbea
@Erkin Kalender çok geçmiş olsun. Ben de yeni okudum. İnşallah davaların gönlüne göre sonuçlanır. Dahli olanların tamamı hakkıyla cezalarını bulurlar.
Asıl söylemek istediğim ise; büyük insansın. Çünkü baskıya, tehdide boyun eğmedin. Küçük yaşına rahmet kocaman bir yüreğe ve duruşa sahipsin.

• Beğen
Tepkiler: Tasogare

Gökhan Kuş

Daimi Üye
Tepki
544
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Cyclocross
@Erkin Kalender Öncelikle geçmiş olsun kardeşim, yazını büyük bir sabırla ve devamını da sinirlenerek okudum, sen İstanbul'da olacaktın ve böyle bir mevzu burada olacaktı. O vatandaşlara gösterirdik. Hem suçlu olacaklar birde utanmadan tehdit edecekler. Bu tarz durumlarda kesinlikle direkt şikayetçi olun, hiç bir şeyden korkmayın, sonunda ne olursa olsun. Sen bi tek annem var demişsin ama arkanda bir dağ var korkma ;) Biz İstanbulda çoğunlukla grup olarak geziyoruz ve grubumuz biraz asabi bir grup :) Bu tarz durumlara şikayetçi olmadan önce anında müdahele ediyoruz. Tekrar geçmiş ola, sağlıklı pedallar diliyorum.

celikkadro

Daimi Üye
Tepki
350
İsim
Tayfun
Bu basligi simdi gordum. Cok gecmis olsun. Her gun piyango cekiliyor. Hangi gun, hangimize cikacagi belli degil.

Anladigim kadari ile kaza 30 Nisan 2015, ceza davasinin sonuclanmasi 28 Aralik 2015, tazminat davasi halen devam ediyor.
Adalete guvenelim ama bu kadar yavas isleyen bir adalete nasil guvenirsin.

pcmnyk

Üye
Tepki
25
Bende yeni okudum şimdi valla okurken acaba sakat kalıcağını düşünmeye başlamıştımki korktuğum olmamış çok şükür

Hologram

Üye
Tepki
35
İsim
Harun Arslan
Bisiklet
Salcano
Öncelikle geçmiş olsun okurken genellikle sinirlenmemek için kendimi tuttum fakat günümüzde insanlarımızın pek saygısı kalmadı birbirlerine kadının geri vitesi ise fiyat ile doğru orantılı arkadaşlarında dediği gibi çok çok dikkatli olmalıyız arkadaşlar sadece kendimize değil etrafta olan bitene de hakim olmamız gerekiyor çünkü diğerleri bizi pek umursamıyor.. sonucu merakla bekliyoruz .

muratbahar

Üye
Tepki
19
İsim
Murat Bahar
Bisiklet
Trek
Foruma yakın zamanda üye olmuş bir sürücü olarak kazanızı yeni öğrendim, şu anda iyi olmanız ve spora devam etmeniz önemli, geçmiş olsun. Bu süreçte dilerim davalarda lehinize sonuçlanıcaktır.
Konu başlığında olduğu üzere Kaza ve Sonrası için bir rehber niteliğinde olmuş maalesef;