Yaşadığım kaza ve sonrası (rehber niteliğinde)

AnılDemir41

MounTain Bike
Tepki
172
İsim
Anıl
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Biz bisikletcilerin trafikte dikkatli olduğumuz kadar sürücüler de trafikte dikkatli olsa bu tür kazalar yaşanmaz biz de burada okuyup üzülmeyiz. Haklı davanın arkasında durman ve en nihayetinde galip gelmen beni sevindirdi dostum. Allah tekrarını göstermesin inşallah dizin tamamen iyileşmiştir umarım.

4 sene önce Bir dağ sürüşünde sol dirseğimi çatlatmıştım o gün bugündür eskisi gibi olmadı dağ inişlerinde bazen sancı yapıyor umarım aynısını sen yaşamazsin çünkü hakikatten bu işe gönül vermiş bir arkadaşımıza benziyorsun.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Perşembe günü görülecek dava'nın karar duruşması.Maddi tazminat belirlenmişti zaten,manevi de hakim'in takdirinde (5000 açmıştım) belirlenip sonuca ulaştırılacak diye ümit ediyorum daha fazla uzamadan.Bu süreçte gerek maddi gerek manevi çok yıprandım,umarım emsal olur dostlar

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
Son tayinlerle dosyalardan karar almak zor oldu, yarın ki duruşmada dosyana bakan hakim vardır inşallah da dediğin gibi dosyan karara bağlanır. Geçmiş olsun tekrar tekrar

murat85

Üye
Tepki
68
Bisiklet
Carraro
Başlığı baştan sonra okudum. Kolay değil yaşadıkların. Umarım adalet yerini bulur ve beklediğine değer. Takipteyim. Geçmiş olsun. Güvenli sürüşler.

yasrasari

Üye
Tepki
27
İsim
yaşar sarı
Bisiklet
Bergamont
geçmiş olsun davanızın sonunda kazanım elde etmiş olmanız tüm bisikletçlleri sevindirmiştir

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
basşta sona okudum başınıza gelenleri cok gecmiş olsun trafikde motorlu aracların ve bisikletlerin yasal hakları vardır yeterki boş vermeyin.

Hevesli

Aktif Üye
Tepki
260
Diziniz nasıl oldu peki, konunun tamamını okumaya vaktim olmadı fakat bu tür kaza ömür boyu iz bırakır, çünkü çapraz bağa gelecek en ufak hasarda, kısmi yırtılma-zedelenme dahi olsa geri dönüşü yok, yeniden iyileşmiyor. (Günümüz teknolojisiyle kök hücre nakli ile mümkün olduğu söyleniyor) Umarım o tür bir probleminiz yoktur, kemik kaynar fakat altındakiler değil.

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Erkin Kalender Üstünden çok zaman geçmiş ama geçmiş olsun demek istiyorum. Okurken kalp atışlarım hızlandı, sinirim bozuldu. İnsanı sadece bisikletten değil hayattan soğuturlar. Böyle olaylar yüzünden yol bisikleti almayı düşünemiyorum bile. Umarım iyisinizdir

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
Çok geçmiş olsun öncelikle ve insanların bu denli adi ve şerefsiz olduklarını her gördüğümde hayvanlara sarılıp okşayasım, insanlardan uzaklaşasım geliyor. Senin canına resmen kastetmiş ve aracının poliçesi yok, bir de sizi zayıf örüp tehtitler! Bunları eşek sudan gelene kadar döveceksin ki insanlık öğrensinler özür dilerim.

• Beğen
Tepkiler: ozelemre1963

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Erkin Kalender 2 yıl mı sürüyor dava ben mi yanlış anladım,bende 2 ay önce otobanda kaza geçirdim sağolsun adam hastaneye götürdü eve bıraktı üstüne hasarımı (500TL) karşıları Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın bende büyük kin yuttum kadına

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geç gelen adalet adalet değildir ama bekliyoruz,birde utanmadan davanın reddini istiyorlar ya,oda ayrı bir yüzsüzlük.

Boran Selçuk

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Cube
Geçmiş olsun. Yaşadığınız kazanın birebir aynısını ben aracımla yaşadım. Hanımefendinin biri yine Eskişehir çıkışında kullandığı jiple resmen üzerime çıktı, öyle ki aracımın tavanında kendi aracının tekerleğini gördüm. Allahtan hafif yaralandım. Bayan kaza olduğunda "sizi bana allah bağışladı, allahım çok şükür iyisiniz değil mi?, merak etmeyin aracınızı kesin yaptıracağım, hatta yenisini alacağım(Aracım Volvo bu arada) vs..vs..vs...Bende elbette kastı yoktur diyerek Jandarma da şikayetçi olmadım. Ama sonra ne oldu bilin bakalım? Hanımefendi, bırakın zararı ziyanı ödemek, üstüne birde bana dava açtı, benim hatalı olduğum sebebi ile..... Bu dava 3 sene sürdü. Tabii bu arada Trafiğin tuttuğu zaptı değiştirmeye kalkmalar vs...Tabii bende arabadan oldum, çünkü pert oldu. 3 sene sonunda bayan 27.000 TL+Mahkeme masrafları+Faiz ile birlikte 37.000 TL ödemeye mahkum oldu. (Tabii bu arada bende yeni bir araba almak zorunda kaldım, kasko sağolsun) Bu arada hanımefendinin mesleği de Doktordu. Eskişehir devlet hastanesinde. Davadan sonra bana ağlayarak telefon açtı, ne olur taksit yapın, ödeyemem diye...Neyse...Haklısınız, kesinlikle dava açmaktan imtina etmemek hatta şikayetçi bile olmak gerekiyor sanırım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Boran06 Çok geçmiş olsun,benimkide öğretmendi.Sözde okumuş kesim der aydın zannedersin de,aslında köylü kurnazlarından başka birşey değiller.

Ruhullah.Grbz

Daimi Üye
Tepki
366
Bisiklet
Diğer
Böyle sürücülere gram acınmaz catır cutur söke söke alın parasını aklı başına gelsin geçmiş olsun tekrardan .

• Beğen