Yarış bisikleti

Console

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bana bianchi nin slr 200 kadro bisiklet hediye geldi.

Her hafta sonu gezmeye çıkıyorum ama genelikle lastiğim patlıyor
duyduğuma göre sıvı veya şerit varmış ama bu lastiklerde işe yaramıyormuş

Bana tavsiye edebileceğiniz lastik markası veya iç lastik yada tekerlek patlamayı engelleyecek bi öeri bekliyorum sizlerde
şimdiden teşşekkurler....

Scudo

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@Console
hayırlı olsun bisikletin güle güle kullan
en iyisi camlara dikkat et, yanında yedek iç lastik taşı yada benim gibi cep telefonunla kardeşini ara gelip alsın. bu sonuncusu en rahatı , patlamayan lastik yapılana kadar

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
iç lastıgıne bakıp patlagın janttan dolayı mı yoksa yolda kı cısımlerden oturu patldıgını ogren janttan ise michelin jant bantları var derdine kesin derman olur yoldan dolayı ıse yanından yedeklerını eksik etme
benim lastıgım ise neredeyse uzun yolda hıc patlamadı ancak jant degıstırmıstım arka arkaya 3 kere bırden gıttı jant kesıgı olayı

• Beğen
Tepkiler: nime

Console

Üye
Tepki
0
genellikle sahilde dolaştığım için cam parcalarından patliyor. bunlara dayanıklı iç lastik varmıdır.

hcyoldas

Daimi Üye
Tepki
130
@Console

Bunlara dayanıklı iç veya dış lastik üretildiğini sanmıyorum.Onun için daha dikkatli gitmen lazım.Tabi yanından yedek takımlarını asla eksik etme.Bide hep sahilde patlıyo demişsin ya,başka yollarda da dene.Bakalım gerçekden sahildeki cam parçalarından mı yoksa başka bi sorun mu daha iyi anlarsın.Belki tellerdendir.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
yeni kadron hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle