Yaptığınız zaman birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.527
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kübra C.

Herkes kendini düzeltirse toplum düzelir. Bu bilinç çok önemli hocam. Size de çok görev düşüyor. Küçük bir çocuk vardı 8 yaşında hep selamlardım alırdı geçen yanımdan geçerken o bana selam verdi nasıl mutlu oldum anlatamam :)

selamün aleyküm hayırlı cumalar hafta sonu kazasız turlar :harika:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@isosel

Aleyküm selam,
Norveçte bergende kimse kimseye selam vermiyor idi,ülkemi özledim,insanlar duvar idi,ülke soğuktu insanlar cana yakın değildi,maneviyat sıfirdı,kaybetmeyelim insanlığımızı selamı kesmeyelim,

Bir ülkenin insanlarının mutlu olabilmesi için insanların helalinden iş bulması geçinebilmesi gerekir,yapılacak çok iş var ,ülkemizin insanlarının mutluluğuna çalışmak en hayırlı iştir

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Calistigim yerdeki bolge muduru her sabah gelir hatrimi sorar , selamini verir. En dusuk isci ise sanki ben orda yokmusum gbi gecer gider. Sanirim varligi olan insanlarin isi selamlasmak. Kendini yok saymis insanlar toplumuna dönüşuyor dunya gitikce

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Aleyküm Selam kardeşlerim bende olay daha değişik mtbli olduğum için yavaş giderim ve yanından geçtiğim ya da bana doğru gelen insana bisikletimi yavaşlatıp selamımı verir çekip giderim bisikletliymiş bisikletsizmiş bunların hiç 1 önemi yok bende selam dediğin Allah'ın her kuluna verilmesi gereken sevgidir. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mariokaldato

Sorun raşit dostum,ceblerimiz para ile dolunca kazın ayağı değişecek,satın alma gücümüz yükselecek,kirada kalıyorum ,ayda 700 lira,apartman aidat,15 lira ayda tabi,elektrik su, ortak,3'e bölünüyor ,yanlız su fazla pahalandı, bu aralar vergiler çok fazla ,bakım bedeli artı kdv çok arttı,yaş 60,şimdi asgari ücretli bir işe girsem ayda 1603 lira alırım,ve geçinirim,ama ayağımı yorganıma göre uzatmak şartı ile,tek olduğum için şanslıyım,bir hesap kitap yaptım,kafadan 770 gitti,aidat ,elektrik,su,artı kira,geriye 833 tl kaldı,30 gün idare edecem,aç kalamam,bu paranın en az 700 lirasını gırtlağıma ayırmam lazım,133 kaldı,ne yapacağım bunla,tekerlerim eskidi, şivalve maraton 25 hacim ,toplamı 300 lira alamıyorum tabi,ne yapacam 3 ayda bir aldığım bireysel emeklilik fonumu bekleyeceğim,oda 580 lira,zati ordan gelen para bisiklet için,valla abla yardım etmese yandık yani,abla patron.çünki hissedariz büromuz olacak,valla insanların pozisyonları var ise ,o pozisyonlarını iyi kullanmaları gerekiyor:
Valla ip üstünde cambazlık yapıyoruz.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.