Yaptığınız zaman birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.538
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu sabah bir farklılık yapalım. Konu kimine aykırı, kimine gereksiz, kimine hoş gelebilir.
Hz. Muhammed (s.a.v.) diyor ki: “Siz, iman etmedikçe cennete giremezsiniz; birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olamazsınız. Yaptığınız zaman birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi? Aranızda selâmı yayınız. ”
Tüm forumdaşlara selam olsun :)

Scudo

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
Ben %95 bir yerlerde bir bisikletli gördüğüm zaman selam veririm, en kötü kafamla şöyle bir indirip kaldırıp selamlarım. Lakin %50 selamımı alır hatta ben selam verince kafasını çevirenle bile karşılaştım. Konu geniş fakat ben bisikletforum.com dayız hani o yüzden şettim. Herkese selamlar sevgiler.

omeryildiz

Üye
Tepki
53
İsim
Omer
Bisiklet
Carraro
@Tolamantur bir ara bende böyle düşünmüştüm sonra dedim ki kendime lan anca cumadan cumaya namaz kiliyom hadi namazı geç hergun bir sürü günah isliyom bunlara ragmen birde bisikletle türbe turu yapacam, yersen :komik:

Tepki
199
İsim
Alper
Bisiklet
b'Twin
@Yahya omer yildiz Zararın neresinden dönersek kardır. Mevla'nın rahmeti mağfireti bütün günahlardan daha büyüktür. Maalesef hiçbirimiz günah işlemeden duramıyoruz ama unutmayalım, günah 1 e 1, salih amel 1 e 10 yazılır. Günaha da tövbe edersen silinir, tövbende sebat edersen sevaba çevrilir. Elbette sağlam tövbe de her babayiğidin harcı değildir.

Bi ara mübarek zatların türbelerine tur düzenleyelim güzel fikir, Fatih Camii'nde buluşulup gidilebilir.

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.613
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Biraz geç gördüm ama,
EyvAllah yine de. Benden de cümlenize selamınaleyküm.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.