Yalova

B

BF Okuru

Misafir
Cumartesi günü erken saatlerde TERMAL turu yapacağım katılmak ve tanışmak isteyen arkadaşlara duyrulur buluşmak isteyenlere duyrulur Msn:network@sevdam.net trsoh@msn.com tel 5325601003

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
Cumartesi günü erken saatlerde TERMAL turu yapacağım katılmak ve tanışmak isteyen arkadaşlara duyrulur buluşmak isteyenlere duyrulur Msn:network@sevdam.net trsoh@msn.com tel 5325601003

B

BF Okuru

Misafir

B

BF Okuru

Misafir
Selam arkadaşlar bugün için davet etmiştim ama kimseden ses çıkmadı tek başıma termal gezisi yaptım.. İlk kez bu şekil de tur yaptığım için yürüyüş parkurlarını turlayamadım..Biraz zor geldi rampa çıkışlarında ama güzeldi...

Tepki
25
Herkese selamlar.Ben Oğuzcan.2,5 yaşımdan beri bisiklet kullanıcısıyım.Aile mesleği sayılır bisiklet.Bisiklet kalıpçısıyız.İstanbul-Büyükada ve yalovada karma olarak ikamet etmekteyim Turizmciyim.okulumu henüz bitirdim.Açıköğretimden okumaya devam etmekteyim. Kron xc 1000 dağ bisikleti kullanmaktayım.Hobi olarak araba modifiyesi ile ilgileniyorum aynı tutkuyu bisikletimede uygulamaktayım.Üretici firmalar ve ekipmanları hakkında geniş bilgilere ve tecrübelere buradan ulaşacağıma inanıyrum herkese iyi forumlar.:)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.041
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İlk önce Aleykümselam Dostum hoşgeldin..

Ve.. bu link'ê göz atman dileğimle.

(link)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.041
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben Darıcada ikamet ediyorum 1 kere geldimm :) selamlar.

Tepki
8
selamlar,ben varım..yalova bisiklet için çook müsait olmasına rağmen kimse yok,hayretler içindeyim..

bu arada fatih ben..merkezde oturuorm..

cem deviren

Daimi Üye
Tepki
200
olmaz mı ya :D yalovalı var da yalovada duran pek yok galiba. iş okul derken yalovaya senede 3 kere anca uğrayabiliyorum.

Suat Elik

Üye
Tepki
8
Merhaba bende Gebze den Yalovaya haftada bir kez muhakkak geliyorum, bisiklet sürmek için güzel bir şehir ve gezilecek çok yeri var en çokta hoşuma giden yeri Atatürkün Yüreyen Köşkü, çay bahçesi ile sahilden yalova iskeleye kadar güzel bir yolu olan yer...

Tepki
8
evet yalovalı çok var da yalovada yaşayan yok sanırım,ben yalovalı değilim fakat 1 senedir iş sebebi ile yalovada kalıyorum..Güzel pro bir bisiklet arıorm..Ama şimdiden varsa gruplarla tanışmak isterim..Ama bakıyorum kimse yok yalova topic nin altında..

Suat Elik

Üye
Tepki
8
Bugün saat 18:00 civar Yalovadaydım ve yalova pek çok bisiklet gördüm(Kron, Sedona, GT gibi) sanırım forumlara takılmıyorlar.Adı Volkan olan 20 li yaşlarda Boluda öğrenci olan bir arkadaş bugün geri dönüşte yalova çıkışına kadar bana eşlik etti.Atatürkün Yürüyen köşkünde bir çalışan bir arkadaş var ondada yol bisikleti sanırım GT vardı eğer istersen tanışabilirsin ...

• Beğen
Tepkiler: afatihyilmaz
Tepki
8
@Suat Elik

vallahi bana hiç denk gelmedi ya..onu boşver güzel bi bisikletçi falan da yok netten kaç aydır bisiklet bakıorm ..bulsam gezineceğim de..

Suat Elik

Üye
Tepki
8
Fatih kardeşim, forumdaki grup gezilerini takip et pek çok kişi hafta sonları yakın ve güzel olması sebebi ile yalova üvezpınar köyünün üzerindeki sudüşen şelalesine geliyor, sende onlara takılabilirsin burada pek çok güzel insan var resimlerden görebiliyorum sende biraz dikkatli bak eminim göreceksin bu arada vakit konusu biraz problem hepimiz için işlerimiz ve tatillerimiz denk gelmeyebilir birazda fedakarlıkta bulunmakta fayda var bir tur veya organizasyona katılmak için uykundan ve işinden feragat etmen gerekebilir ... :)