Yalova

Scudo

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Yalovada yıllarca yaşamış biri olaraktan şimdi yıllık iznimde yine yalovadayım.sizlerle tanışıp bis muhabbeti yapmak,bi de yedek bi bisiklet bulursanız bana pedallamak da isterim.Yalova tam gün boyu uzun tur yapabiliriz.(bisikletimi getirememenin üzüntüsünü zaten fazlasıyla yaşıyorum.)Beni ancak cepten arayabilirsiniz.(0.535.5600664)Arayın yani.Geçen hafta Ünal hocamla (BSD başkanı )tanıştım.Konuştum.Çok değerli bir insan .Bisiklet federasyonu başkanlığını yapmış ve yalovadaki bisiklet yollarını ve olimpiyata katılan Bilal Akgün'ün yetişmesini ve böyle bir gururun yaşatılmasını ona borçluyuz.Yıllarını bisiklete vermiş,Türkiyede bisiklet sporuna büyük katkılarda bulunmuş biri yalovada ve yalova için çalışıyor.Bilal Akgün'ün yalovadan yetiştiğini bilmiyordum düne kadar.Ya siz! Bence yararlanın kendisinden.Ben kendisine çok teşekkür ediyorum.Bir hafta burdayım.Görüşelim Hoşçakalın

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
yalovaya yeni taşındım zaten bisikletle ilk defa burada tanıştım yok öyle uzun tur kondisyonu bende kısa atarız geri kalan yoluda araba arkasında bisiklet atar şimdilik (kondisyon oluşana dek).selamlar

tafo 61

Üye
Tepki
13
@enesyasa

2 ay öncesine kadar yalovadaydım olsaydım takılırdık

olcaybatu

Üye
Tepki
55
Bizde depremden sonra ailemle Antalya ya taşınmıştık şimdi İstanbul da üniversiteyi kazandım, arada sırada babannemı, akrabaları görmeye geliyorum haftasonları. Kadıköyden cıkıp bisikletimle çiftlikkoye kadar gelıyorum. bana size ulaşabilecek bi tel no verirseniz geldigim zaman sizi ararım. yada tesadufen yalovada karsılasırsak mavi sedona kask, gri bianchi miwok bisiklet var (diskli) en kısa surede tanısmak isterim hoscakalınnnn aaaahh yalova cocuklugumun sehrı yalovaaaaaaaaaa!

resat

Üye
Tepki
18
selamlar. ben de yalovada oturuyorum istanbul'dan taşındık buraya ve bisikletle gerçek anlamda yeni yeni tanışıyorum. daha önceleri kullanmış olduğum bisiklet pek iyi değildi açıkçası. geçen hafta bana fazlasıyla yeterli olan trek 4500'ümü aldım ve özellikle bu tatilde yalova'da sık sık gezdim ve ben de arkadaşlar arıyorum.

resat

Üye
Tepki
18
@Kani

ben yalovadayım ben de isterim tanışmayı

Tepki
20
Merhaba arkadaşlar Yalovalıyım ama Bursa da oturuyorum Esko gurubuyla takılıyorum ama yalovaya memleketim oldugu icin gidiyorum 7-8 martta yalovada olucam kısmetse uzun kısa hiç farketmez hertürlü gezi yapabiliriz. Yalovalı arkadaşlarla tanışmak isterim. Telefon numaram 534 781 81 94 ....mesajlarınızı bekliyorum

Tepki
20
Aslında arkadaşlar yalovada okadar çok gezilip görülecek yer varki Termal ap ayarı bir yer cınarcık teşvikiye haatta yarım adayı dolaşıp armutlu gemlik bile yapılabilir. İstanbulada yakın istanbullu bisikletçilerle güzel organizasyonlar yapılabilir.. Tabi ilk önce kendi aramızda organize olalım....

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Arkadaşlar, temmuzda Yalovadayım. Bi organizasyon yapalım.Termal'in ilerlerine filan.

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
@omerfaruk77

Yalovalılar nerdesiniz? Ömer, Temmuzda ordayım. Yarımadayı turlayacağız. Yalova-Çınarcık-Armutlu-Gemlik-Yalova .

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Yalovalıların sesi soluğu kesildi ! Noluyor ? Hepiniz birden mi taşındınız Yalova'dan ?

semeket

Aktif Üye
Tepki
106
abi bende eski yalovalılardanım :D temmuzda bir planın varmış inşallah sığdırabilirsem sizinle birlikte olmak isterim hemde eski anılarımıda canlandırmış olurum. siz tarihi ayarlayında bana haber verin olmaz mı?

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
@semeket

13-30 temmuz arası inşallah Yalova'dayım.Cebim özelinde. Sen de numaranı ver buluşuruz. Yalova'dan 3-5 kişi daha vardı .onların sesi çıkmıyor nedense!

Bu arada geçmiş olsun :eek:

@semeket

semeket

Aktif Üye
Tepki
106
sağolasın abi inşallah yarın bir gün düzelir şimdide biniyorum bisiklete hiç ayrılamıyorum canım bisikletimden elimden gelse sarılıp uyuyacağım ama sanırım o kadarına annem izin vermez :D numaramı özeline gönderdim..

inşallah o arkadaşlarda görürler olmazsa yakın çevrelerden bulsakta olabilir diye düşnüyorum en azından daha eğlenceli olurdu bir bayram havası olurdu :D

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Hiç beklemezdim Yalova'dan böyle bir pasiflik. :mad: Düzce gibi, Konya gibi dümdüz bir yer, artı Ünal Tolun abi gibi sıkı bir temsilcisi var.Bisiklet yolları filan yaptırmış. Gel gelelim bu forumda takılabilecek bilinçte bir bisikletçisi yok demekki :( Üç hafta Yalova'da olacağım. Hiç kimse olmasa bile tek başıma artık Yalova-Çınarcık-Armutlu-Gemlik-Yalova dairesini turlayacağım. Termal'in üstündeki Üvezpınar Köyü'nün ilersinde Su Düşen Şelaleleri vardı.Bilge ve Hüseyin'in gezisi vardı geçen sene oraya . Çok beğendiydim yazıyı okuyunca.Oraya da gitmek istiyorum. Bilge ve Hüseyin tekrar gitmek isterlerse memnuniyetle kılavuzluklarını kabul eder,beni de kabul ederlerse takılırım. İstanbul veya İzmit'ten veya kim isterse işte gelsin beraber gidelim o yolları. Tek başına sarmıyor. :( Yasak mı bilmiyorum ama cebimi vereyim.0.535.5600664.Çünkü internete giremem pek bu süre içinde. Temmuzun sonuna kadar müsaitim. Beklerim.

TOYGAR YONTGAN

Forum Demirbaşı
Tepki
745
@tuncer bayık
Sayın Tuncer Bayık eminimki Yolava'da çokça bisiklet dostu vardır,fakat çeşitli nedenlerden dolayı sana cevap veremiyorlardır.(Forumu bilemek,yaz tatili gibi)

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Yalova-Çınarcık-Armutlu-Gemlik-Yalova turumu gerçekleştirdim(150 km). Kimse olmayınca tek gittim mecburen. Yazımı şehirlerarasına yazarım.

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

Volkan Akboga

Aktif Üye
Tepki
120
İsim
Volkan Akboga
15.08. - 04,09.09 da musayit sen Bulusabiliris.

Selam Volkan