İnceleme Xiaomi Mi Band 1S

• Konuyu başlatan TeknoBus
  • Başlangıç Tarihi
T

TeknoBus

Misafir
@Bartu Bilgi Üstat şuan garantili satış yapmaya çalıştığım için belli satıcılarla anlaşma yapmaya uğraşıyorum. Net fiyat veremem ama ağustosta yani stok sıkıntıları çözüldükten sonra verdiğiniz fiyatlar bandında satışa çıkaracağım inşallah. Elime geçtiği anda inceleme videosuda gelecek. 1S modelide 2 hafta indirimle satıyorum, alış olmazsa hepsini sağlamlık testi için kırmayı planlıyorum :)

Scudo

Bartu Bilgi

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
Bartu B.
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Merida
Mi band 2 stok icin bekliyorum 1 ay icinde girerse alicagim

Lüleburgaz'dan gönderildi

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
xiaomi mi band 2 nasıl bi ürün onun incelemesini yaptınız mı

• Beğen
Tepkiler: TeknoBus
T

TeknoBus

Misafir
@chnkrmz Üstat Mi Band 1S modeli ile birçok şeyi aynı. Ekstra olarak üzerine ekran eklemişler. Yani telefona ihtiyaç olmadanda kullanılabilip saat olarakta takılabilmekte. Birde nabız sensorunde iyileştirmeler var. Ancak şuan satmaya kalksam 150₺ sen aşağı fiyat veremeyeceğim. E amacımda insanlara ucuza ulaştırmak olduğu için o urun içinde görüşmelerim devam etmekte.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Expireme gps de var galiba. aliden baktım da gps logo resmide vardı ürünün yanında.
aynı paraya bizim saatçilerden normal dijital saat alana kadar mi band 2 daha mantıklı geliyo bana

T

TeknoBus

Misafir
@chnkrmz GPS malesef bulunmamakta. sadece attığınız adım sayısına göre ortalama gittiğiniz mesafeti göstermekte. Uygulama desteği gelirse telefon üzerinden anlık yürüme mesafesi bilekliğe aktarılabilir diye düşünüyorum

Tepki
10
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar, mapmyride gibi programlarla uyumlu çalışabilen, mi band 2 gibi uygun fiyata bulabileceğimiz akıllı bileklik/saat var mıdır?

Böyle bir cihaz var mesela 25$ civarı ama basit ve kullanışsız görünüyor.

T

TeknoBus

Misafir
@Mustafa BAYRAKTAR Hocam piyasa çok fazla firma olduğu için her bir firmaya tek tek sormak gerek kanımca

Arkadaşlar firmanın yeni modeli olan Miband 2 adlı bilekliği uzunca bir süre getirtemedim, nedeni sıkılaşan gümrük politikaları ve firmaların bu yüzden Türkiye'ye gönderim yapmak istememesiydi. Ancak bu sorunu bir şekilde çözdük, bu pazartesi Allah'tan bir sıkıntı gelmez ise inşallah sipariş ediyoruz. Forumdaki ilk incelemesi bu konuda olacak. Yine tahmin edebileceğiniz gibi Sahibinden.com ve benzeri yerlerde satılan fiyatlardan ucuza, sıfır ve hediyeli olarak satışa çıkaracağız :) Ürünü merak edenler için aşağıya birkaç fotoğrafını ekliyorum.

1. ve 2. serisi arasındaki en önemli fark Band 2 serisinde ekran olması, bu sayede telefondan bağımsız çalışabilmekte

http://www.pc-tablet.co.in/wp-content/uploads/2016/07/Mi-Band-2-vs-Mi-Band-1s-1024x576.jpg

https://www.svetandroida.cz/media/2017/07/Xiaomi-Mi-Band-2-vs.-Xiaomi-Mi-Band-1S-1-752x493.jpg
http://icdn3.digitaltrends.com/image/xiaomi-mi-band-2-0018-1200x630-c.jpg

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
Xiaomi tam bir f/P markası.Özellikleri aynı olan telefon piyasada 2000 tl den Başlıyor.Xiaomi mi5(Xiaomi marka üst seviye telefon) hepsiburada'da 1300 tl.Çok uygun.

• Beğen
Tepkiler: TeknoBus
T

TeknoBus

Misafir
@Eto3401 Kesinlikle katılıyorum, Çin'in Apple'ı ünvanını hak eden bir firma

Arkadaşlar Mi Band2 modelleri elimize ulaştı detaylı bilgi almak isteyen olursa öm atması yeterli. Yakında inceleme konusun da açacağız hayırlısıyla.

• Beğen
Tepkiler: Eto3401

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
Bu iki cihazında sürekli olarak bluetooth ile telefona bağlı olması mı gerekir. Özellikle 1s

Ve bu forum için çok önemli bir soru... Hangi programlar ile uyumlu Strava-Runtastic-Sports Tracker-Endomondo v.s.

Ben strava ve endomondo kullanmıyorum. Runtastic ve yeni keşfettiğim Sports Tracker diğer programlar kullanan arkadaşlara yardımcı olmak amacı ile yazdım.

freezyslot

Üye
Tepki
0
İsim
ilkay
@Taxonera
Merhabalar,

Mi1s kullaniyorum kisaca sorulariniza cevap vereyim.

Google fit ile uyumlu. Yani verileri google fite senkronize edebiliyorsunuz. Gene fit uzerinden nerden nereye ne kadar yurumussunuz gorebiliyorsunuz. Baska ne ile uyumlu bilmiyorum acikcasi.

Diger sorunuza gelirsek, hayir bluetooth ile bagli kalmasina gerek yok. Telefonu tekrar baglayinca mi fite yolluyor verileri.

Ayrica mi band tools ile cok guzel ozelliklere sahip oluyorsunuz. Parali bir uygulama ama guzel ozellikleri var. Tavsiye ederim.

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
@freezyslot cevap için teşekkürler. Band2 de ekran var. Adım ölçer nabız v.s. çalıştığını görebiliyorsunuz. 1s de nasıl oluyor o biraz kafama takıldı açıkçası

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi