Virüse rağmen bisiklete binmeye devam edenler

• Konuyu başlatan BF Okuru
  • Başlangıç Tarihi

Bisiklet Sürerken Maske Takıyor Musunuz? Takmıyorsanız bu herhangi bir yasal sıkıntı çıkardı mı?

• Toplam katılım
    580
Scudo

mertars

Aktif Üye
Tepki
279
2020 ağustos'ta gece yarısı parkta bisiklet sürerken bekçiler durdurup sadece adres tc aldı. sonra bu uyarı olsun bir daha gezmeyin dedi. tamam dedim gittim. bugün ceza geldi 900 tl. buna bir şey yapabiliyor muyuz acaba?

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin

osmancan71

Forum Bağımlısı
Tepki
2.375
İsim
osman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
2020 ağustos'ta gece yarısı parkta bisiklet sürerken bekçiler durdurup sadece adres tc aldı. sonra bu uyarı olsun bir daha gezmeyin dedi. tamam dedim gittim. bugün ceza geldi 900 tl. buna bir şey yapabiliyor muyuz acaba?
Maskesiz miydiniz

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.301
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
dışarısı sakin diye özellikle gece çıkmıştım. boş parkta salgın tedbiri olarak değil yazmış olmak için yazılmış ceza. en çok da bu uyarı olsun deyip 1 yıl sonra ceza göndermeleri beni rahatsız etti.
Reisin hesabından mı alacaklardı, elbette biz koyunların cebinden çalınacaktı.. Daha nice örnek var..

treten

Üye
Tepki
57
İsim
isa
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ödememek

• Üzgün
Tepkiler: mertars

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.168
Bisiklet
Specialized
Sulh Ceza Hakimliği'ne itiraz edebilirsiniz.

Samet M.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.223
İsim
Samet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Her yerin kapalı, sosyalleşme imkanının asgariye indiği zamanlarda tek derdimiz bisikletti resmen. Esnek çalışmadan dolayı bolca boş vakit, bolca bisiklet. Yol bisikletine giden yolculuğum da bu şartlarda gerçekleşti. Şimdi vakit bulamıyoruz işte.

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.449
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Her yerin kapalı, sosyalleşme imkanının asgariye indiği zamanlarda tek derdimiz bisikletti resmen. Esnek çalışmadan dolayı bolca boş vakit, bolca bisiklet. Yol bisikletine giden yolculuğum da bu şartlarda gerçekleşti. Şimdi vakit bulamıyoruz işte.
Aynı şekilde,hele 3ay tam kapanmada hergün sürdüm :komik: polislerle şehir içinde jandarmayla da köy yollarında köşe kapmaca oynuyordum,Allah'tan görüncede ses etmiyorlardı nadiren durdurunca da lisansı gösterip antrenman yapmam gerek diyordum.