Uzun yol için bisiklet önerisi

Tepki
0
Merhabalar. Bende carraro dambiez 9.14 s vardı. Memnundum bu zamana kadar hızlıydı da ihtiyacımı karşılıyordu. Fakat uzun yollara çıktıkça Türkiyedeki yolların kötü olduğunu farkettim.Çok lastik patlıyordu.Yeni bisiklet almaya yada toplamaya karar verdim.
İhtiyacımı karşılayacak bisiklet önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.İzmir'den selamlar.

Scudo

Agamemnon

Daimi Üye
Tepki
154
@Barhan Öztürk

Göztepe'de Doruk Bisiklet var. Merida'nın Crossway modellerini bulman mümkün. Sana her konuda yardımcı olacaklardır.

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
@Barhan Öztürk

hangi bisikleti alırsan al iyi bir dış lastik almazsan aynı yolda yine patlayacaktır. eğer bisikletinden memnunsan bence lastiği değiştir üstadım.

• Beğen
Tepkiler: randie ve M.A.Y.

hüseyin özbay

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Marin
corratec tur serilerine bakmanızı tavsiye ederim.tekerlek ve tur yaptığınız yolda çok önemli.fiyat olarak hesaplı bir tür olarak carraro shako derim.

Tepki
81
Bende corratech kullanıcısıyım ama izmirde satılıp satılmadığını bilmediğim için bişey demedim.
Tavsiye ederim sürüşü bir zevk:)

hüseyin özbay

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Marin
motis narlıdere corratec düşünürsen yardımcı olacaklarına inanıyorum.

Tepki
0
(link)

bunu buldum ama türkiyede cannondale bayisi nerede var bilginiz var mı yada daha öncesi iyi bir bisiklet mi?

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
İzmirde CANNONDALE'yi İkiteker bisiklet'te bulabilirsiniz. İnternet üzerinden de satışları var. İzmirdeyseniz iletişim kısmında adresleri yazılı gayet ilgili arkadaşlar. Ayrıca CANNONDALE markalı bisikletler için İzmir adına güzel planları var umarım gerçekleştirirler.

(link)

randie

Aktif Üye
Tepki
89
@Barhan Öztürk

Zeki Gunaydin'in dedigi gibi tek sorun patlamalarsa uygun lastik ve belki de uygun pompa almaniz lazim. Lastikleri yurtdisindan rahatlikla siparis edebilirsiniz, uygunu muhakkak bulunur. Bence lastik kalitesiyle beraber asil sorun lastiklere uygun basinc (psi) yuklenmemesi. Bircok pompa yetersiz kaliyor.

• Beğen
Tepkiler: Zeki Günaydın