Üstteki bisikleti puanlamaca

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel hocam güle güle kullanın @BarkinD,
Bisiklete renk katan kullanıcısının dokunuşlarıdır. Suluğu, suluk kafesi gerçekten şık bi görünüm vermiş renk seçiminiz ile bence bizimlesin 10 puan
Benim Merida Scultura 300 de aşağıda, aklımı çelen yükseltme şuan güzel bi jant seti söyle geniş yanaklılarından :cool: güzel ses çıkaranından :) öyle karbonlarda yok gözüm.
kendi çapımda alü de yeter Fulcrum Racing
Quatro LG gibi mesela
ama cihaz şuan bu halde son çektiğim foto bu başka yerde paylaşmıştım kusura bakmayın
IMG_20180913_164556.jpg ...

Scudo
Tepki
44
İsim
Uğur
Bisiklet
Scott
@Yoldaki SoloTürk Bisikletinizin renkleri çok hoş, alın borusunun küçük olması hep hoşuma giden bir ayrıntı, sadece rublenin ordaki plastiği yadırgadım, jantlarınızın örümü müthiş fakat akortta sorun teşkil ediyor diye duymuştum o konuda tam bilgi sahibi değilim ama. + olarak seleniz biraz kaba duruyor PUAN : 8/10 ;)

Yoldaşımı taktim edeyim.:) Mtb yi bıraktım o yüzden yola odaklanalım. :DIMG_2285.JPG IMG_2279.JPG

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@uğurdoğan50 bisikleti aldığımda boyuma uygun Scott Speedster 20 olsaydı aldığım yerde Scott alıcaktım, Merida'yı da çok cazip bi fiyata aldığım için pek pişman değilim.. Scott'u da seviyorum güzel bisiklet yapıyorlar. Siyah renk de çok yakışmış puan vermiycem o konuyu sonraki bisiklet paylaşan arkadaşa bırakayım :)

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@C.Koc Meridadaki bahrain yazısı çıkartılabilir ama koca koca merida yazıları hem kadroda hem de maşa da biraz yoğun olmuş evet ben de pro lara özenip sol üste ad soyad yazdım küçük boyutlarda ama o da bi kalabalık yapıyor olabilir

Sizin bisiklette de güzel bi renk uyumu var yeşil siyah ve koyu gri, cobe yazısı çok belli olmuyor şık sade asil 10/8

@uğurdoğan50 ruble nin ordaki plastiği yadırgadım dedin çıkartayım diye uğraştım ama çıkıcak gibi değil sökmek istemiyorum mahsuru yoksa kalsın artık :D

Tepki
44
İsim
Uğur
Bisiklet
Scott
@Yoldaki SoloTürk Ne demek abi sizin tercihiniz aslında iyi bir görev için bulunuyor, sadece görüntü açısından gözüme çarptı çok ta şey yapmamak lazım diye düşünüyorum bisikletinizi ayrıntılı olarak inceledim de MaşAllah ı var alın borusu ve sele kelepçesinin kaynağı muhteşem yapılmış ayrıca parlak renkler çok hoş duruyor. Nice kilometrelere sağlıkla, huzurla binersiniz İnşAllah.

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı

BarkinD

Yola bakan,lastik yakan :)
Tepki
487
İsim
Barkın DEMİRKIRAN
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yoldaki SoloTürk öncelikle bisikletinizin renkleri çok güzel takım rengi olması daha profesyönel bir hava katmış.Benim eleştrilerim mataralara şu tarz kırmızı bir matara ile çok daha güzel gözükecektir. Aynı marka mataradan bende kullanıyorum koku problemi yok sıkarak içebiliyorsunuz.
images (5).jpeg
Birde ben yol bisikletinin sade basit olmasından yanayım sallanan dönen şeyler hoşuma gitmiyor :D
@uğurdoğan50 kadronuz çok güzel eski modelde olsa hala sağlam gözüküyor 4600 tiagra var üzerinde sanırım yeterli bir set ne iyi ne kötü etrafımda bu kadroyu kullanan birçok insan var halada kullanmaya devam ediyorlar :harika:

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BarkinD

Bahsettiğin matarayı ben de gördüm daha önce
Bunları biraz kullanayım jant değişiminde mataraları da değiştiricem komple bi modifiye olsun, birden eskitmek istemiyorum gözümde :)

Sallanan dönen şeyler derken sele altındaki çantayı kasdettin galiba
işe gelirken sırt çantası takmayım diye alternatif arayışındayım, o çanta yeni projem. :) mesafe 5km, sıkıntı yapmıyor bomboş yolda

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@can akıncılar bisiklet çok güzel yalnız anladığım kadarıyla burda bu tarz benim yarışması gibi bisiklet modası kombinleme detay eleştirisi yapıyoruz. Mavi beyaz ve siyah çok güzel uyum sağlamış bu renklerle uyumlu çok şık matara kafesiniz var
Bisiklet baya donanımlı bişeye benziyor mtb den çok anlamasam da fark edebiliyorum

Tabi ki şartlar insanlara olmayacak şeyler de yaptırıyor benim yarış bisikletime sele altı çanta takmam gibi. Siz de çok güzel bi mtb ye bagaj takmışsınız ordan bir puan kırdım birde o çantayı koymuşsunuz sele altı çantası asimetrik duruyor o çanta varken sele altı çantasına gerek yok sanki (lütfen alınmayın yorum yapıyoruz belki benim düşüncelerim yanlıştır güzel bi eleştiri gelebilir. Zaten bildiğiniz şeylerdir vs laf olsun zaman geçsin geyik yapıyoruz işte 8/10 :)

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Yoldaki SoloTürk teşekkür ederim yorumunuz için :) Ordu da haftasonu arazi turları yaptığımız için öncelik mtb topladım, tabi bir sene sürdü öğrenciyken toplamıştım maviyi sevdiğim için diğer aldığım parçalar da uyumlu olsun istedim aslında şehir bisikleti daha çok işimi görür ama mtb den yanayım bagajı ve bagaj çantasını yeni taktım içine profesyonel kamera ve diğer tur esnasında yanımda olacak malzemeleri koyunca çanta küçük kaldı bende yama takımı iç lastik olan çantayı taktım bu arada sele altı çantasını 6 yıldır kullanıyorum bisiklete Başladığım gün almıştım yanımdan ayrı tutamadım:)

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.530
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@hakankcksrklk zipp'lerin hastayım yolların ustasıyım! Dura ace set, zip jant, mosso kadro sele yüksekliği, gidon açısı, renkler valla bisiklet hoş duruyor gerçekten bir free style oww yeah man benim puanım sana 9 kanka :
20180623_093431.jpg 20180625_084610.jpg 20180625_084805.jpg 20180722_154448.jpg 20180625_084333.jpg

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@isosel 7005 alaşım alu kadro 105 set renkler vs çok güzel bisiklet kadro üzerindeki yazılar da güzel duruyor ad soyad bayrak güzel marjinal bir yere yazdırmışsın, ay bike eğer bi bisiklet firmasıyla ismi çok güzel bulmuşlar. Senin bisiklet 10/10 alır ama o zaman üstteki mosso ya ne vericez sana notum 9 qanka! o yeah man! o yeah! :):komik:

Tepki
44
İsim
Uğur
Bisiklet
Scott
@BarkinD Evet kadro 2008 veya 2009 olması lazım, 4600 tiagra set var üzerinde eski olmasına rağmen kadroda herhangi bir yıpranma veya yorulma yok, gerek renkleri olsun gerekse sağlamlığı şimdiye kadar problem çıkarmadı. Ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim.:)

• Beğen
Tepkiler: BarkinD