Uluslararası Polonezkoy Mtb Cup Yarışı hakkında

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@barış topcu

yok böyle bir şeyy yaa

maşallah herkesin ne kadar soruları ne kadar derdi var yaa:eek:

• Beğen
Tepkiler: ali çakas
Scudo

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@temu90

aynen temu bu ne biçim durum böle şimdi yarışa kayıtlar için gelemeyenler lisans bırakıyorlardı. şimdi bu durumda o kalkıcak gibi, iş zorluğa kaldı ..bencede belli, türkiye çok farklılıklar yaşıyor diğer ülkelerden zaten farkımız bu, dedi ya türkiye bir şeye daha imza atıcak neden diğer ülkeler düşünemedimi böyle bir şeyi, demek düşünceler farklı bence bizim düşüncemiz negatif.. hadi bi bakalım inş. düzgün bir sistem geliştirirlerde bizde gerçekten de deriz türkiye bir şeye daha imza attı.:in: hep imza atıyor ama düzgün olumlu yanlarını göremiyoruz:rolleyes:

• Beğen
Tepki
20
Ben daha uci başvurusu yapmadım,ne yani yarışa giremicekmiyim... Öyleyse yok böyle bi saçmalık,bana link gönderip şuraya bak,demeyin abi,oralarda bişey yazmıyor,girebilirmiyiz giremezmiyiz...

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@İbrahim ŞİT

(link)

tıkla burayı formu doldurmaya başla dostum,belkı tutturursun senin kadar bizde isyann ediyoruz lafın kısası kutucukların sağ üstte kırmızı yıldız işaret var oraları zorunlu doldurman gerek şimdiden kolay gelsin:rolleyes: bilgilere dikkat et eksiksiz ve hatasız olsun vesikalık resim olması şart!!

8 Mayıs Cumartesi günü saat 11:00'de Haremdeki İETT duraklarından ücretsiz servis kaldırılacaktır. herkese duyurulur!!:in:

.

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
bisikletlerimizi yarış alananına bırakıcak otobüs yada araç gelicekmi ?

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
@cesar çakas

Çocuklar bu uygulamaya birde iyi yönden bakın.

Böyle bir sisteme geçmelerinin nedeni sporcuların ve görevlilerin işini kolaylaştırmak.

Yarışa gittiğinizde bir parmak basmak ile yarışa kayıdınız yapılacak.:in:

Daha ne istiyosunuz.Evet cmt sorun olacak gibi, ama bir kere yapılacak sistem için sizde biraz yardımcı olun.

Ben yetkili kişiye soracağım, "cmt gelemeyenler için nasıl kayıt yapılacak" diye.

Merak etmeyin, kayıtlar çok sorun olamayacak.:in:

Devamlı yapılan işlere negatif bakıyorsunuz.Biraz daha geniş açı bakın.

Sizler ileride başarılı bir sporcu olacaksınız.

Benim başladığım yıllarla şimdi ki yıllar arasında çok gelişme oldu.

Tabii ki sorunlar olabilir.Önemli olan bakış açısı .UNUTMAYIN.:in:

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Birde şu açıdan bakın, kayıtlar için artık kuyruklara girip lisansları vermeye gerek kalmayacak.. C.tesi gelemeyenler yarış sabahı geldiklerinde parmak basıp girerler yarışa ;) Bu kadar sorun edecek bir şey yok ki..

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@Bora TİRKİ

Büyüksün kaptan :)
Bu arada keyfim işlerden dolayı felaket derecede kötü :( Bu yarış kafamı dağıtmak için güzel fırsat olcak. Orada görüşmek üzere.

s.usta

Üye
Tepki
27
arkadaşlar istanbul anadolu yakasından seyirci olarak gelmeyi planlıyorum ulaşım ve yarış saatleri hakkında bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.. teşekkürler

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
evveet meteorolojide gözüken tahmine göre pazar günü sağanak yağış bekleniyor umarım gelmez :)

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
@barış topcu

Kimse merak etmesin.Hava, az bulutlu, 24 derece gözüküyor.
(link)

Eğer yağmur yağarsa çok keyifli bir yarış olur, seyir zevki yüksek olur.:in:

Görüşmek üzere..

• Beğen
Tepkiler: Murat İçlek

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Uci lisans onaylanması ıcın arkadas federasyonu aramış o gune kadar kesın onaylanıcagını onaylanmassa yarış alanında kayıt yapılabılıcegını soylemişler .

• Beğen
Tepkiler: Blasto

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
pazar günü içinde araç kalkıcağıda hiç bilindik değil. umarım araç kalkıcaktır yoksa herkes için zor geçicek bir gün :/ bence araç kalkmalı ama bununla ilgili halen bilgi alamadık :( c.ertesi günü kayıt için kalkıcak otobüs ama pazar günü ne olucak önemli olanda bu :eek:

• Beğen

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
@saltuk

@Bora tirki

Yukarıda yazıda söylediğim gibi sorun olmayacak.

Yetkili kişiden sorduğum sorunun olumlu cevabı geldi.

Saltuk ve Cmt çalışan diğer arkadaşlara iyi haberim var.

Cmt polonezköye yarış kayıdı için giden arkadaşınıza GSGM Lisansınızı veriyorsunuz.

O sizin yerinize lisansınızı gösterip kayıdınızı yapıyor.

Siz yarış sabahı gidip PARMAK OKUTMA işleminizi yapıyorsunuz.Herşey tamam, oluyor.

Yarışa giriyorsunuz.:in:

Pazar görüşmek üzere.:cool:

• Beğen
Tepkiler: Alper Temircan

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
son aldığım habere göre federasyondan .. kırmızı gösterilen yer daha çıkmamış lisans bugün yapılıcakmış ve bugün son imiş herkesın haberı olsun ve bana dedı 1 kaç kişinin resimlerınde ve biglilerinde eksiklik ve sorun var onları düzeltseler iyi olur aksi takdirde lisansı çıkmayacaktır herkesın bilgisine !!!!:in:

bendede sorun vardı resımde .. düzelttim:rolleyes:

Aşkın Altan

Daimi Üye
Tepki
55
İsim
Aşkın Altan
Bisiklet
Scott
teşekkür ederiz bu iği haber.herkese başarılar
Pazar görüşmek üzere.:cool:

B

BF Okuru

Misafir
Pazar günü saat 11:00'da harem iett duraklarından kalkıcak olan servis bisikletlerıde alıcak mı ona göre şehir dısından gelen kişiler için problem olucaktır bu konuyada bir acıklık getirilmesını isterım..