Uluslararası Polonezkoy Mtb Cup Yarışı hakkında

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
(link)

Sorularınız hakkında.

1- Yarış kategorileri : Yıldız Erkek, Genç Erkek, Elit Bayan, Elit Erkek, Master Erkek :in:

2- UCI Lisanları gerekli olan kategoriler: Elit Men, Elit Women, Junior Men kategorilerinde verilecektir. Diğer kategorilere gerek yok.

- Junior Men ( Genç Erkek ) = 1992 - 1993 doğumlu olanlar
- Elite Men / Elite Women ( Büyük Erkek / Büyük Bayan ) = 1991 ve daha önce doğanlar :in:

3- UCI Lisansı için başvurunuzu mutlaka yapın.

UCI Lisansı için başvuruda bulunmadan önce Sporcu Bilgi Formunu doldurmuş ve fotoğrafınızı eklemiş olmanız gerekmektedir. Eksik veya yanlış bilgisi bulunan, fotoğrafı olmayan veya uygun olmayan fotoğraf içeren başvurular dikkate alınmayacaktır. Lütfen bilgilerinizi dikkat ederek doldurunuz.

Yarış alanında görüşmek üzere..:cool:

2009 yarış sonrası basın: (link)

Pazara başka program yapmayın ve destek için orada bulunun..
Dağ bisikleti yarışını seyretmeye doyamayacaksınız..:in:

Scudo

ördek

Üye
Tepki
131
maslaktan toplu taşımayla (bisikletsiz tabi) nası gelinir en kolay??

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
uci lisans basvurusu yapıyorum lakin kulüp bilgileri istiyor ben yarışa ferdi olarak katılıcam nasıl olucak kulup adı yerını doldurmadıgım zamanda basvuru formunu gondermıyor bunun hakkında bılgısı olan varmı ?

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
tre tre çek geçersin hangi bölgedeysen ferdi diye yaz işin görülsün murat içlek...

• Beğen
Tepkiler: Murat İçlek

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
tesekkurler bende bı degısıgını yaptım boşluk bıraktım :)

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
@mustea7

Mustafa merhaba

genel olarak bir değişiklik yok, ama 2 geçiş farklı.

1- Hızlı inişten sonra sağa doğru single olarak devam ediyoruz, bir su geçişi vardı (suya iniş ve çıkış).orası elimize alıp geçeceğiz.

2- Son dik yokuşa gelmeden hızlı su geçişi vardı, sonra yukarı doğru tırmanıyorduk.O bölgeye keğçe girmiş.Oraya bir köprü yaptım ama sonrasında kazma kürek çalışması yapılması gerekiyor.En kötü ihtimal 15 sn lik bir ele alış olabilir.sonrası dik çıkış.

Onun haricinde her yer aynı.Polonezköy parkuru tüm güzelliği ile sporcularını bekliyor.

Çevrenizde ne kadar çok tanıdığınız varsa yarışı seyretmeleri ve sizlere destek vermeleri için onları davet edin.:in:

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Kocaeliden katılanlar kafile listesine isimlerını yazdırmak için kimle irtibata gecıyor . Benim spor mudurlugunden aldıgım isim Salih Korkmaz ama şahısın telefonu kapalı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat İçlek

Salih Korkmazın telefonu kapalı evet bende aradım..Kafile Listesine adımızı nasıl yazdırcam bende bunun telaşı içerisindeyimm :(

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Uci lisansı için federasyonun sitesine girdim. Uci lisansı almak için daha önceden elimizde başka bir lisans mı olması gerekiyor? Çünkü doldurulan formda lisans bilgileri diye bir bölüm var. Bir de sanırım geç kaldım ben yarışlardan en geç 1 hafta lisans başvurusu yapın diye bir madde vardı.

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
@Onur Berberci

Gençlik İl Spor Müdürlüğünden Alınan Sporcu Lisans Bilgileri Girilmesi Gerekiyor O Bölüme ;)

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Uci başvuruları en son 21.03.2010 da onaylanmıs o günden bugune yapanlarınki ıcınde benımkıde olmak üzere onay beklıyor . Temennim inşallah c.tesiye kadar onaylanır

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
BİSİKLETTE PARMAK İZİ DÖNEMİ...

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 9 Mayıs Cuma günü İstanbul'da düzenlenecek "Uluslararası Polenezkoy-Adampol Mtb Cup Yarışı"nda ilk defa müsabakalardan önce sporculardan parmak izi alınacak. Bu uygulamayı resmi sitesinden duyuran bisiklet federasyonu yetkilileri, sporcuları kayıt için teknik toplantı saatine kadar beklememeleri konusunda da siteden yayınladığı haber ile önceden uyardı.

Bu konuda bir açıklama yapan Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, "Artık dijital dünyaya entegre olmak istiyoruz. Eski sistemde sporculara defalarca her kademede lisans kontrolü yapılıyordu. Artık biz bunu ortadan kaldırıyoruz. Parmak izleri alınan tüm sporcular herhangi bir kontrole girmeden yarışmalara girebilecekler. Parmak izi alınan sporcular yarışmalar öncesi parmak izi ile yarışmalara dahil edilecek. Dünyada ilk defa bu uygulamayı bizim federasyonumuz gerçekleştiriyor. Dünya ve Avrupa bisiklet federasyonlarında henüz böyle bir uygulama yok. Amaç, hem muhtemel sahte lisanslı sporcuların önüne geçmek hem de organizasyonlarda birçok işlemi ortadan kaldırmak. Biz şu an bu uygulamayı "Uluslararası Polenezkoy-Adampol Mtb Cup Yarışı"nda deneme olarak başlatıyoruz. Umarım olabilecek ve olmasını istemediğimiz bütün sorunları ortadan kaldırırız. İnşallah bu uygulamaya tüm birimler adapte olur ve parmak izi uygulaması kalıcı olur" dedi.

Kaynak : (link)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
fişlemede başladı gbt'ye de bakarlar yakında. :D

bu iş tam bir karmaşa olacak, işi olan gelemyen lisansını bir arkadaşına veriyordu şimdi parmak mı lazım ? hayırlısı olsun diyelim inşallah adam akıllı bir sistem geliştirirler.

Tepki
2
Bora salı akşam üstü parkurdaydım senin söylediğin 1.bölümdeki su geçişi yine ancak yürünür sonra kepçe orayı düzeltip asfalta baglamış ama su anda biraz toprak yumuşak oraya belki sert toprak atacaklar. 2.bölümdeki hızlı su geçişinede kepçe girdi orayıda yukarı bagladı yani yürümeye gerek kalmadı yalnız yukarı sola dönüşteki virajın üzerindeki cukurun yapılması lazım dedim.perşembeye kadar bitiricez dediler ama gidip bakmak lazım.

• Beğen

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Aranızda yarış sabahı toplu start yada ilk kategori startının saatine dair bilgisi olan var mı?

• Beğen

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Peki neden under 23 açılmıyor yok dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şaçmalık üst seviye adamla yeni baslayan adamın yarışması adaletmi soruyorum federasyona gerekirse protestoda ederim her yarışta

• Beğen

Aşkın Altan

Daimi Üye
Tepki
55
İsim
Aşkın Altan
Bisiklet
Scott
Bu yarışta ilk defa parmak izi kayıtları alınacağından sporcuların kayıt için teknik toplantı saatine kadar beklememeleri önemle rica olunur.
peki gelemyenler yani pazar sabahı gelenler nolucak giremiceklermi yarışa?

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
arkadaşlar uci lisans onay durumunda nasıl 1984lü arkadaş kendini junior men(Genç erkek)e kaydediyor...benzeri bir kaç kişi var kabul edilirse ben yokum :D